Nové Pepino testy falošne duchujú

banderaska29
11. mar 2022

Ahojte kočky, možno pomôžem niektorej z vás vyvarovať sa sklamania alebo naopak šoku 😀

Chcem vás varovať pred novými Pepino testami, ktoré sú nejaká podivná šarža a podľa viacerích žien s rovnakými skúsenosti s týmito novými testami som sa rozhodla zverejniť túto fotografiu.

Vrchný test pepino rok 2020 - pozitívny a potvrdené tehotenstvo

Spodný test pepino marec 2022 - pozitívny ale tehotná som nebola. Druhý test bol dokonca silnejší, testy inej značky z rovnakého moču negatívne. Už mám po ms... Máte aj vy podobne skúsenosti s novými testami? Píšte 😒

banderaska29
autor
18. mar 2022

@lienka.7 vieščo ja už viem že nie som tehu toto som riešila pred 3 tyzdnami 🙂

oli2782
18. mar 2022

@lienka.7 Detto
Asi to bola zlá varka😒

bona12
18. mar 2022

Ahojte.Idem aj ja pridat skusenost, cerstvu. Pred ms biely test aj pepino,aj ina znacka, ms som mala trosku inu, ale stale viac menej silnu na to,aby som bola tehu. Ale aj tak som si po nej urobila test, pre istotu 😅. Ina znacka negativny, pepino novy ukazal ducha,alebo co to je? Takze asi zalezi nazoaj na ake balenie sa natrafi(oba testy pred aj po boli z 1 balenia),alebo tazko povedat,co este zachytavaju,ked robia falosne ciarky? 🤷‍♀️

pondelok01
18. mar 2022

@bona12 je mozne, ze maju citlivost menej ako 10, a ked ma zena prirodzene nejake hcg v tele, tak to test zachyti, aj ked pod 5 je to z medicinskeho hladiska negativny vysledok.

bona12
18. mar 2022

@pondelok01 Asi jedine tak, lebo inak ako lajik si to neviem vysvetlit. Ono realne je ciarka viditelnejsia len nemam taky dobry fotak. Skor ale je blbe to, ze ked zena ci uz ocakava alebo nie tehotenstvo nemoze sa pri rejto znacke spoliehat na vysledok. Lebo co som citala aj v inych diskusiach v poslednej dobe sa objavilo fakt dost takychto pripadov. Kebyze si nerobim iny test,tak uz by som si aj namyslala daco,napriek tomu,ze ms prebehla 😃😅.

pettulka22
21. mar 2022

Jaaaj baby ale ste ma ukludnili.Ja som si dnes robila tento test len tak .....piatok mam dostat ms a tam po 15min.slaba čiarka.Totalne vyklepaná.A to beriem antikoncepciu 🤦🏽‍♀️

claireto
29. mar 2022

Ja tiež beriem antikoncepciu a dnes mi test pepino najprv ukazal negatívny a po par hodinach tam bol duch.. Ziadne príznaky tehu nemam.. Zajtra kupim digitálny..

claireto
1. apr 2022

Takže ms prišla testy pepino 2x pozitivny iný test negatívny..

banderaska29
autor
1. apr 2022

@claireto to ma mrzí, zjavne si aj ty mala smolu na tie falošné testy.
ak máš foto "pozitívnych" podeľ sa s nami 🙂 nech je nás čím viac. ja už mám v pláne ako som aj spomínala kontaktovať Pepino spoločnosť.

claireto
1. apr 2022

@banderaska29 už som ich vyhodila.. :( Mne hned po urobení ukazali negativne ale o pol hodinu tam bola uz druha čiarka.. Tiež som chcela kontaktovat firmu ale neviem kde sa to hlási..

reyka
2. apr 2022

Normálne by som uverila, že tá horná ružová čiarka je ozajstná, keby taká istá nebola aj na dolnom teste, ktorý bol ponorený do Coca Cola Zero 🙃🤣

kristiinze
17. apr 2022

Pepino test , falosny duchovia

bibuska2
1. máj 2022

Ahojte aj ja som skúsila tento testik mala som trochu nádeje pijem gynex kvapky tak zo zvedavosti som skúsila

emamz
2. máj 2022

Ahojte žienky, viem že tie pepino testy čo sú po 2ks balené duchujú ale máte niektorá skúsenosti žeby duchovali aj tie pepino k9mfort balené po 1ks ? Vďaka 🙂

bibuska2
2. máj 2022

Ahojte a test inej značky vyzerá takto

monika191019
3. máj 2022

Ahojte tiež sa pridávam ms mešká vyše týždňa robila som pepino test po chvíli slabý duch mám to brať ako falošny výsledok?..zajtra idem po clear blue 🙈

emamz
3. máj 2022

@monika191019 mne vyšiel takýto

monika191019
3. máj 2022

@emamz aj mne dačo podobne a niesi tehu?

emamz
3. máj 2022

@monika191019 neviem nakoľko som podobnú situáciu riešila pred ani nie mesiacom kedy mi gyn tehotenstvo nepotvrdila... v skratke 🤣beriem antikoncepciu a minulý stredu som vzala poslednú tabletku z blistra , ms sa mala dostaviť no doteraz (6den) nedošla, tak som si urobila zopár testov a raz mi vyjde pozitívny raz negatívny výsledok, neviem 🤷‍♀️

monika191019
3. máj 2022

@emamz to je do slak trafenia 🙈😁

emamz
3. máj 2022

@monika191019 asi tak 🤣

emamz
3. máj 2022
emamz
3. máj 2022

Pre porovnanie, včera večer pozitívny ráno negatívny 😅

tiffany1982
3. máj 2022

Ja mám tiež chaos 🤦‍♀️. Pepino mi vyšiel ráno s duchom, poobede bez ducha a ďalšie ráno s duchom.

nikola3551
5. máj 2022

Ahojte, vyšiel mi takýto pepino test. Ale keďže som si tu prečítala, že vychádza falošný spravila som aj ďalší inej značky. MS mešká 2 dni. Čo si myslíte?

emamz
5. máj 2022

@nikola3551 podľa mňa to bude tehotenstvo 🙂 nakoľko ti vyšiel test aj inej značky 🙂 držím palce 😊

gabca295
5. máj 2022

@nikola3551 určite si tehotna. Ked pepino duchuju ale na tomto uz veru ducha nevidím ani na tom druhom. Su to pekné čiarky. Gratulujem.

veronko
5. máj 2022

Bohuzial aj ja som mala take😒😒😒 a tak som sa tesila

nikola3551
7. máj 2022

@emamz
@gabca295 ďakujem krásne baby, spravila som ešte clear blue a ten to potvrdil 🙂

kvetinkaaknitevk
8. máj 2022

@banderaska29 u mna tento duch o 4 dni na digitálnom vysiel pozitívny 🙂 za mna pepino funguje už druhý krát Ok vi stará sarza pred 2 rokmi alebo nová 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre