Nové Pepino testy falošne duchujú

banderaska29
11. mar 2022

Ahojte kočky, možno pomôžem niektorej z vás vyvarovať sa sklamania alebo naopak šoku 😀

Chcem vás varovať pred novými Pepino testami, ktoré sú nejaká podivná šarža a podľa viacerích žien s rovnakými skúsenosti s týmito novými testami som sa rozhodla zverejniť túto fotografiu.

Vrchný test pepino rok 2020 - pozitívny a potvrdené tehotenstvo

Spodný test pepino marec 2022 - pozitívny ale tehotná som nebola. Druhý test bol dokonca silnejší, testy inej značky z rovnakého moču negatívne. Už mám po ms... Máte aj vy podobne skúsenosti s novými testami? Píšte 😒

mimau
11. mar 2022

@banderaska29 Moje dnešné 🤷‍♀️ Keď som si ho robila, keď mi meškala tak čisto biely áno náznak. Dnes 5 dni po MS a “pozitívne” tak ja neviem

lyci
11. mar 2022

@banderaska29 tieto su z minuleho mesiaca, potom zacali slabnut a nakoniec po tyzdni meskania prisla MS. kontrolny test po MS uplne biely, ziadny naznak ducha. ani som nikdy nemala test, ktory by ukazoval nespravne a to som testovala vela minuly rok, 2x MA. akurat co som si vsimla, ze do tych v baleni po dva zacali davat menej farbiva, tie balene po jednom su tmavsie v rovnaky den

banderaska29
autor
11. mar 2022

@lyci toto ale vyzerá na biochemické tehu :( robila si si aj iné testy počas meškania ? 🙂

banderaska29
autor
11. mar 2022

@mimau to je sila. prešla som si viaceré témy kde baby dávaju tieto testy ze čo si mysliet, a fakt už su to desiatky kočiek ktorým tento test robí zbytočné nádeje alebo naopak ktoré nechcu byt tehu zbytocné obavy.

lyci
11. mar 2022

@banderaska29 ved bolo biochemicke. som to tam napisala, ze dosla MS. ale ukazovalo mi spravne. aj vsetky testy minuly rok ukazali len v pripade tehotenstva, inak vzdy biele

lyci
11. mar 2022

@banderaska29 a hore su najstarsie. pri spodnom som bola na hcg a bolo len 50. som vedela, ze z toho nic nebude. dalsie slabli az uplne do biela. a testovala som tolko, lebo ma cakalo dolezite MR pecene s kontrastnou latkou, ak by chcel niekto rypat. tak som potrebovala, co najskor vediet ci z toho nieco bude

oli2782
11. mar 2022

Ja som tento biely mala večer a ten na ktorom niečo je bolo ráno

banderaska29
autor
11. mar 2022

@lyci aha, tak už chapem 🙂 no ja som tuto diskusiu založila preto, lebo sa tu rozšíril rozmach ze ukazujú pozitívne a zena nečaká bábätko. jasné že ak tehotná si je pozitívny, ale ja som napr nebola a mám ho uplne pozitívny a pritom iné testy z toho isteho moču negatívne. 🙂 a to pepino bol vždy pre mna jeden z najspolahlivejších lebo mi neduchoval. a teraz tieto nové si ukazuju ako sa im zapáči 😀

pondelok01
11. mar 2022

@banderaska29 ja som si to tiez vsimla, ze tu bolo v poslednej dobe vela falosnych nadeji. Mala som zrovna taky doma, tak som ho skusila ked som urcite tehotna nebola a spravil taku ciarku ako ty mas.

julie19
11. mar 2022

Ja som mala takýto a ms dorazila takže nič🤷‍♀️ Ale tiež ma to zmiatlo lebo doteraz som mala pepino testy take tie “staršie” a nikdy mi neukázali takýchto “duchov”

oli2782
11. mar 2022

@julie19 Biochem. to nemohol byť?

julie19
11. mar 2022

@oli2782 to neviem povedať, nebola som na krv a keďže ms mám normálne riadnu tak už som znova netestovala🤷‍♀️ Ale pred dvoma rokmi som mala biochemické a to som mala čiarky riadne tmavé koľajnice

snazilka_bio_mamka
14. mar 2022

pridavam sa.. tehu to nebolo

lucijalucy
16. mar 2022

Ach ho, aj ja som sa vždy vedela spoľahnúť na tie testy. Baby, tie falošne pozitívne to ste mali jeden kus v balení alebo dva? Či je to fuk..

lienka.7
16. mar 2022

@banderaska29 mna pepino test nikdy predtým nesklamal...jediný ukazoval vzdy 100%. skúsim kúpiť a urobím 👌

julie19
17. mar 2022

@lucijalucy toto sú tie dva v balení

banderaska29
autor
17. mar 2022

@lucijalucy dva kusy :(

@lienka.7 ja detto, to bol vždy jediný test na ktorý som sa mohla spoľahnut ! a zrazu toto. keby vidíš naživo tie testy ktoré som si robila sú pozitívne :( bohužiaľ to nie je možné odfotit až tak super ako to naozaj je. žiaden duch ani náznak, proste regulerna druhá ruzova slaba :/

lienka.7
17. mar 2022

@banderaska29 to ma mrzí... poobede idem DM, tak kúpim a urobím a dám vedieť. Som zvedava 🙈🤣
Nepamätám teraz ako u teba, ale ja som vždy testovala az ked ms meskala viac ako týždeň. Nikdy nie dopredu, ako tu niektoré (týmto sa ich nechcem dotknut).

banderaska29
autor
17. mar 2022

@lienka.7 ja mam za sebou niekoľko tehu a viem ze už na tretí den meškania ukáže test relevantný výsledok. vždy som to tak mala.

ale ano, vždy robiť ked už mešká, ja som nikdy neriešila test kym nemeškala ms.

banderaska29
autor
17. mar 2022

tu je ešte jeden záber čerstvého testu. takto regulerne vyzeral pár min po namočení. čiže čisty pozitívny. testy inej znacky ten istý moč negatívne 😀

lienka.7
17. mar 2022

@banderaska29 ja ako som písala, robila som vždy po cca.tych 7 dňoch meškania a vždy koľajnice jak hrom uz. Pomaly tehu čiarka hrubšia ako ta kontrolná 🙈🤣
Mam novy phone, inak by som tu postla foto... 😂

lienka.7
17. mar 2022

@banderaska29 mas šarzu tých testov? Kde si kupovala? Možno by nebolo od veci napísať mail vyrobcovi...

banderaska29
autor
17. mar 2022

@lienka.7 nemam šaržu lebo som vyhodila obaly oba do koša, ale kupovala som ich v Bratislave v Retro oc. akože on podla mna vyjde pozitivny aj ked mas ovulaciu a aj ked si po ms 😀 proste vždy

lienka.7
17. mar 2022

@banderaska29 oki. Ja pôjdem do DM. Pozerala som, nemam doma ziadne staré kusy
čakám kym sa mi decula zobudia, v ramci prechádzky sa stavíme . Mam po ovu, ta uvidíme 🤣🤣🤣

oli2782
17. mar 2022

@lienka.7 Skúšala si?😁 Ja som akurát nakúpila 😂 tak ideme nato zajtra

lienka.7
17. mar 2022

@oli2782 urobím ráno 🤣🤣🤣
1x v živote robím test pomimo 🙈🤣
Ale myslím si, ze to bude chybná len nejaká jedna "varka"... ostatne budu ok.

oli2782
17. mar 2022

Niektoré ukazujú pravdu

oli2782
17. mar 2022

Ale ona tehotná je a vyšla jej slabšia čiarka ako tuto niektorým, ktoré nie sú🤦🏻‍♀️😂

lienka.7
18. mar 2022

@banderaska29
@oli2782 čaute baby, takže moj negat. Uplne snehobiely, cistucky 👌🤣
Si myslím ze ide nejakú zlu šarzu

Ale zase chapem tie co sa snažia a vyjde im falosme pozit, ale sklamanie 😢

@banderaska29 skus kúpiť inde a pretestuj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre