Nové Pepino testy falošne duchujú

banderaska29
11. mar 2022

Ahojte kočky, možno pomôžem niektorej z vás vyvarovať sa sklamania alebo naopak šoku 😀

Chcem vás varovať pred novými Pepino testami, ktoré sú nejaká podivná šarža a podľa viacerích žien s rovnakými skúsenosti s týmito novými testami som sa rozhodla zverejniť túto fotografiu.

Vrchný test pepino rok 2020 - pozitívny a potvrdené tehotenstvo

Spodný test pepino marec 2022 - pozitívny ale tehotná som nebola. Druhý test bol dokonca silnejší, testy inej značky z rovnakého moču negatívne. Už mám po ms... Máte aj vy podobne skúsenosti s novými testami? Píšte 😒

banderaska29
autor
8. máj 2022

@kvetinkaaknitevk to je super, predmetom tejto skupiny sú pepino testy, ktoré falošne duchujú 🙂 takže ak tebe vyšiel relevantný vyasledok tak super.

andrejkap123
8. máj 2022

Aj ja robim pepino pravidelne a zatial som nemala ducha vzdy je snehobiely 😀

bibuska2
9. máj 2022

Ahojte skúsila som test inej značky

oli2782
10. máj 2022

🤷🏻‍♀️

kvetinkaaknitevk
10. máj 2022

@oli2782 podľa mna to je čiarka ako u mna pred týždňom skús o 2dni zase alebo iný test

kvetinkaaknitevk
10. máj 2022

@oli2782 toto bol môj v utorok a v nedeľu už clearblue ukázal 2-3t

rubyzduhy
23. jún 2022

Ahojte, chcem sa pripojit k tejto temicke. Moje aktualne pepino testy na fotke. 3 dni su rovnako pozitivne bez zmeny, spravila som dnes aj iny, ten TOP test z DM a tam nic. Som 2 tyzdne dpo. Posledne 2 na fotke su dnes rano robene.

rubyzduhy
23. jún 2022

Ten dnesny pepino je takyto a ten TOP je biely.

bibuska2
23. jún 2022

@rubyzduhy ahojte chcem sa spýtať či na tomto testiku vidíte
?
Ďakujem za odpoveď

mimau
24. jún 2022

@bibuska2 vidím tam ducha. Ale týmto pepino testom absolútne už neverím. Robili mi slabých, dokonca uveriteľné čiarky. Keď test tak clearblue alebo obyčajný pruzkovy z lekárne, drogerie 😊

bibuska2
24. jún 2022

@mimau ahoj to nieje pepino ale baby test z lekárne 🙂

mimau
25. jún 2022

@bibuska2 tak potom gratulujem, skús spraviť zajtra z ranného mocu 😊

majussska1
11. júl 2022

Vidíte tam niečo?

mimau
11. júl 2022

@majussska1 ducha

patka182
20. júl 2022

Prosím Vás a ktorý z testov pepino je spoľahlivejši za 3 dní mam dostať ms a pred pár dňami som začala testovať kvôli príznakom ale mala som len pepino tyčinky a pepino kazety a neviem teda ktoré sú spoľahlivéjšie. Tie kazetové mam duchov no tie tyčinky negatívne vopred ďakujem za odpoveď

banderaska29
autor
20. júl 2022

@patka182 nerob pred ms, načo ? v deň očakávanej by som začala 🙂 hlavne neerob pepino. mne sa osvedčil women secret.
ale zasa ak si tehotná tak je to jedno všetky testy budú podľa mna pozit 🙂 ♥ držím moc moc palce a daj vediet

patka182
20. júl 2022

@banderaska29 nemohla som vydržať nakoľko príznaky mám len nejde mi do hlavy prečo jedny testy ukazujú a druhe nie tieto dva kazetove na druhej fotke sú robene horný 17.7. A spodný 19.7. A tieto dva tyčinkove sú robene dnes ten vrchný ráno a ten druhy pred hodinou. Mam pocit že sa tam niečo črtá len nechcem byť sklamana

patka182
20. júl 2022

@majussska1 ja vidím slabučku čiarku 🙂

majussska1
20. júl 2022

@patka182
No ja som dostala menzes. Meskal 1 deň
Síce to bolo slabé krvácanie ale bolo.
Tak už ďalší cyklus, ak sa podarí
Pepino falošné duchuje a dosť. Na živo čiarka bola ružová nie šedá ze kanalik, tak ma to zarazilo.

majussska1
20. júl 2022

Dajte vedieť ako ste dopadli pri tých testoch

patka182
20. júl 2022

@majussska1 ráno skúsim ďalší

banderaska29
autor
21. júl 2022

@patka182 budeme držat palce ♥

patka182
21. júl 2022

@banderaska29 bohužiaľ negatívny

banderaska29
autor
21. júl 2022

@patka182 ešte je skoro neboj sa

patka182
21. júl 2022

@banderaska29 teraz som už aj trošičku špinila takže nič z toho určite.

majussska1
21. júl 2022

@patka182 aj môj bol negatívny. Skúsila som dnes ráno. No zrejme slabší menzes. Nevadí, ďalší cyklus pred nami. Držím palčeky

patka182
22. júl 2022

@majussska1 ešte sa nerozbehlo veď ma mi až zajtra začať a to špinenie bolo iba jednorázovo na papieri ružové.

patka182
23. júl 2022

@patka182 zatiaľ sa nič nedeje iba ma pobolieva v jednom prsníku tak snáď sa to rozbehne alebo ani by nemuselo :D

patka182
24. júl 2022

Tak zatiaľ stále nič ak do zajtra nepríde skúsim si urobiť ešte jeden test @majussska1 myslíte že ak by aj vyšlo môže ma bolieť na dotyk iba jedna bradavka? Druhá nič ani prsníky len jedna bradavka

bibuska2
28. júl 2022

@patka182 ahoj chcem sa spýtať je to druhá čiarka alebo kanalik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre