Odhalí mi tehotenský test tehotenstvo po týždni meškania?

26. aug 2022

Mešká mi týždeň. Jeden test (pepino) som robila na 4 deň meškanie, druhý Baby top test na 7mi deň meškania. Oba negatívne.
Môžem sa spoľahnúť na to, že tehotná nie som?

sapetka
26. aug 2022

Podla mna ano. Ak ti vysli dva negat testy. Mozes skusit do tretice a potom by som navstivila gynekologa aby zistil kde je problem

gertys
26. aug 2022

Skocila by som ku gynekologovi. To ze ti meska moze znamenat aj iny zdravotny problem. Nie je to vzdy o tehotenstve.

lucia7933
26. aug 2022

mne vysiel test pozitivny uz 5 dni PRED terminom MS

lucia7933
26. aug 2022

po tyzdni meskania uz by si mala mat silne obe ciarky

autor
26. aug 2022

Ďakujem ženy.
Po akom dlhom čase meškania sa treba objednať ku gynekológovi?

lucia7933
26. aug 2022

ja by som isla po dvoch tyzdnoch meskania

lucia7933
26. aug 2022

ale moze meskat z rôznych dôvodov, nebola si chora? nejaka infekcia? alebo neuzivala si nejake lieky? alebo napr. aj zmena stravy, aktivne cvicenie, chudnutie atd

autor
26. aug 2022

@lucia7933 Lieky neužívam ale začala som cvičiť. 3-4x do týždňa fitko. Neschudla som ale nejak brutálne. Necelé 2 kilá za mesiac.

lucia7933
26. aug 2022

tak to môzes mat aj z toho, ak si doteraz necvicila a zacala 4x do tyzdna tak pre telo je to nezvyk

basska_b
26. aug 2022

Mne inak vzdy meskajuce kramy rozbehol sex 😃

lucia7933
26. aug 2022

mne sa tiez stalo ale to som bola o dost mladsia teda, ze ked som zmenila stravu, zacala cvicit a schudla som MS nikde, zastavila sa (ale ja som schudla celkom dost za kratku dobu)

gertys
26. aug 2022

Tyzden je dost dlhi. Ja by som zasla ak sa ti cez vikend nerozbehne. Nech ta pozrie a vyluci cystu a ine veci. Pripadne ak nic nenajde mozno ti pichne vyvolavacku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre