Oplodnenie pred menštruáciou?

shilla23
9. júl 2018

Ahojte kočky. Pisem lebo som uz zufala..takze..
2017/10 som potratila v 5-6tt. Vtedy som si robila testy a ukazovalo mi duchov, nakoniec mi to potvrdil ultrazvuk no hned den nato som zacala krvacat a bolo po radosti. (Otehotnela som v obdobi ked som doopatrovala babku cize smrt a velky stres)
Odvtedy sme si s priatelom davali pozor a uz som sa aj bala nejak.. az na posledny mesiac kedy sa priatel posnazil a rovno dva krat raz testne po menstruasii a teraz den pred menstruaciou.. cyklus mam pravidelny 31dnovy az do teraz.. meska mi 9dni a ani nemam pocit zeby som mala dostat. Asi 3-4dni po vynechani cyklu som bola stale nafuknuta,bolesti krizov neskutocne, naliate prsia, palenie zahy a jeden den mi bolo velmi zle z ranej kavy a cigariet. Avsak tri trsty vsetky negativne.. myslite ze ak ma oplodnil pred MS tak by mi uz ukazal test? Vas nazor? Dakujem vsetkym za rady.pekny dnik😚😊

johanna_b
9. júl 2018

mne 2x v zivote vynechala ms len tak... takze rataj aj s touto moznostou lebo pred ms je sanca najnizsia

shilla23
autor
9. júl 2018

@johanna_b dakujem za nazor. Nikdy mi nevynechala okrem tehotenstva ale ratam aj s tym urcite nechcem sa uz predcasne tesit ale bojim sa aby som nejak neublizila plodu teraz sa bojim aj tabletku si dat ked ma hlava boli a menej fajcim druhy potrat by ma uz asi polozil. Kazdopadne dik a krasny den 😊

johanna_b
9. júl 2018

@shilla23 ved neboj dobre ta chapem, v 11 tt som prisla o babatko rany stale nezahojene

katus1406
9. júl 2018

@shilla23 ahoj ja som 3krat otehotnela pred menštruáciou 🙃

siska53
9. júl 2018

@shilla23 moze byt..ja som.tak otehotnela,len
ja som.ho mala.nepravidelny..no ovu moze byt aj netypicky..

shilla23
autor
9. júl 2018

@johanna_b joooj to ma mrzi toto sa s nami potaha do konca zivota kolko dni-noci co som lezala s vylozenymi nohami som len preplakala ale treba sa posunut dopredu pretoze vsetko sa deje pre nieco.. mali sme si tym prejst a mozno to bolo vykupenie pre to mimi co ak by bolo chore alebo co..a mas dieta ? Zadarilo sa ?

shilla23
autor
9. júl 2018

@siska53 ono ja som mala aj 35dnovy cyklus posledne tri cykli sa mi upravil na 31dnovy .. myslela som si ze po tom potrate uz to je stabilne .. prvy krat som otehotnela asi tiez par dni pred ms lebo podla "mačky" (appka😀) som mala byt v 7tyzdni a mudr povedala ze len 4-5tt.

shilla23
autor
9. júl 2018

@katus1406 celkom si ma potesila 😊 nechcem si domyslat ako nevadilo by ani keby niesom lebo este nedoriesene byvanie atd chcela by som tehotenstvo v klude len priatel ma 35 a ten velmi tuzi po babatku uz tak vraj "nestihol" 😀

johanna_b
9. júl 2018

@shilla23 nie, nic

johanna_b
9. júl 2018

@shilla23 do tej apky musis dat prvy den ms

shilla23
autor
9. júl 2018

@johanna_b raz to pride ver mi 😊 a hlavne to chodi ked sa pariky prestanu az tak snazit. Psychika je velky pan .drzim ti palceky no a ja som dala lenze ona mi dala ovulaciu na stred cyklu a co ked som vtedy ani nemala ovu? Ja som si testy nikdy nerobila. A zabudla som napisat ze posledny tyzden sa mi teplota bazalna drzi 37°c

adulienka11
10. júl 2018

Vno ja som tiez dvakrat potratila neni to bohvieco a teraz mam 5 mesacnnu dcerku ☺

adulienka11
10. júl 2018

My sme po tych dvoch potratoch uz ani nechceli ani sme sa nesnazili a zase som bola tehotna prave ked sa nesnazis a nemyslis na to vtedy to pride

adulienka11
10. júl 2018

Ale ten strach tam bol stale velmi som sa bala 😢

shilla23
autor
10. júl 2018

@adulienka11 to ti verim ja by som sa tiez bala..🙄🙄🙄😥

whatever1
14. aug 2018

@shilla23 ja som otehotnela kratko po ms, ovulacia nemusi vzdy byt v strede cyklu, ani pri pravidelnej ms. Inak vidim ze sa nakoniec zadarilo, gratulujem.

shilla23
autor
15. aug 2018

@whatever1 dakujem pekne 😊 ano zadarilo hadam to dobojujeme do stastneho konca aj 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre