Ovulačny test ako tehotenský - skúšali ste to?

emmakrf
13. jan 2020

Ahojte skúšala niektorá testovať tehotenstvo ovulačnym testom? Som 10dpo byva mi cez den zle uz 4 den prsia ma bolia tak som nasla na nete že sa da testovat aj ovu testom a vysiel mi celkom pozitivne.

nina004
13. jan 2020

Ahoj. Videla som pred nedávnom nejaký príspevok,kde to pani naozaj ukázal ovulačný test. Ale ja by som to z neho vyčítať nevedela.Mne napr. ukazuje ovu test čiarku celý mesiac ,len pred ovu je silnejšia ako tá kontrolná čiarka. Ale tento tvoj test sa mi zdá nejaký divný. Tá čiarka je taká do šeda. Aspoň mne tak ukazuje mobil. Nehodnotia by som to ako tehotenstvo

amelia000
13. jan 2020

@emmakrf a preco si prosim ta nespravis klasicky tehotensky test?

korunka1
13. jan 2020

To sú napady 🤦‍♀️

veronikaszabova
13. jan 2020

@emmakrf v urcitych pripadoch sa mozes riadit aj ovu testami --- ak by sa vsak malo potvrdit tehotenstvo, druha ciarka by mala byt silnejsia ako kontrolna.
Nie takato slaba.

Btw priklanam sa ku kockam vyssie - sprav si normalny test.

sunny8
13. jan 2020

Naco je toto dobre ? Ved tehu test stojí pár eur. Chod a kúp si normálny test do zajtra nejak vydržíš

miriam1983
13. jan 2020

Az na to,ze ti vysiel uplne negativne

veronikaszabova
13. jan 2020

@miriam1983 ved to 🙂
Ale podla nej "celkom pozitivne" 🙈

beyonce11
13. jan 2020

@veronikaszabova súhlasím s odpoveďou ak si tehotná druhá číarka ma byt silnejšia ako kontrolná

lucinka1988
14. jan 2020

@emmakrf pri prvom tehu som testovala aj ovu testom a 10DPO mi ukázalo presne takúto čiarku , už mám 2rocneho synčeka

miriam1983
14. jan 2020

@lucinka1988 ale urcite sa clovek nemoze riadit ovu testom.v tehotenstve. Ja som mala taketo ciarky v kuse,len pri ovulacii bola tmava.

amelia000
14. jan 2020

@lucinka1988 keby som sa mala spoliehat na taketo ciarky na ovu teste, ze mi ukazu ze som tehu..tak to cakam celu armadu 😂

korunka1
14. jan 2020

@amelia000 Veď to. Ja niektoré veci nechápem. Zubná pasta, sóda bicarbóna..veď vymysleli tehutest. Ja si z pastou umývam zuby. Alebo coca-cola do wc...to čo za rozum. Ak by v nej bola nejaká látka, ktorá dokáže rozožrať vodný kameň, tak ju asi nedovolia ľuďom piť. Prečo nepijem domestos? A kopa iných naivných blbostí

miriam1983
14. jan 2020

@korunka1 ale ta coca cola naozaj funguje a ten vodny kamen rozozerie,napriklad.

lucinka1988
14. jan 2020

@miriam1983 to je pravda, ja som si ho urobila preto, lebo som vtedy iný doma nemala a hneď ako som tak videla tu čiarku, išla som kúpiť tehotenský a ten mi to potvrdil..

lucinka1988
14. jan 2020

@amelia000 jasneze, ja som ale vtedy tušila, že som tehotná, iný test som doma nemala, urobila som ovu test, ukázal presne takýto výsledok a hneď následne som išla kúpiť tehotenský, ktorý mi to potvrdil. Nehovorím, že sa tým dá riadiť, na jasne potvrdenie tehotenstva by som sa na ovu test nespoliehala ale mne to ukázal takto. Inak som počas cyklu nikdy 2 čiarky na ovu teste nemala🤷‍♀️

donya
14. jan 2020

mne ovulačný test ukázal 2 čiarky v deň keď som mala dostať MS a hneď som si spravila tehotenský a bol pozitívny 🙂

veronikaszabova
14. jan 2020

@donya ovulacny test vzdy ukaze //. Nikdy nie /

donya
14. jan 2020

@veronikaszabova ja som nikdy na ňom nemala 2 čiarky vždy len jednu, preto som si myslela že nemám ovuláciu, testovala som sa celý mesiac 30 dní a 2 čiarky až pri tehu 🙂

emmakrf
autor
15. jan 2020

Dakujem za odpovede , no nemala som doma tehotensky tak som len tak vyskusala ovu ;) dnes som ho mala naozaj pozitivny a tehotensky takto

Som 12dpo

nina004
15. jan 2020

@emmakrf blahoželám 🙂

emmakrf
autor
15. jan 2020

@nina004 dakujeeem❤️❤️❤️

aduuuuskaa
26. okt 2023

@lucinka1988 aj mne presne nemala som doma iny urobila som ovulacny v den ked mala prist ms a bol pozitivny a hned na to som kupila tehotenske a bola som tehotna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre