Pálenie bradaviek

kajka13
17. apr 2020

Ahojte prosím vás... Od včera ma strašne pália bradavky nie vždy ale tak väčšinou áno.... A ešte sa chcem spýtať boli ma chrbtica vo výške ako mam lopatky môže to byť s prípadného tehotenstva? Menštruáciu som mala normálne tak preto neviem čo si mám myslieť

sapetka
17. apr 2020

@kajka13 isla by som na usg prsnikov

kajka13
autor
18. apr 2020

@sapetka ďakujem

sapetka
19. apr 2020

@kajka13 istota je istota.

88matulka88
22. apr 2020

@kajka13 skusila si testnut? Podobny problem mam, len cakam este s testom aspon 2 dni...

kajka13
autor
23. apr 2020

@88matulka88 ešte nie zajtra ho budem robiť.. Ale už mám oveľa viac príznakov som pomaly viac na záchode ako hocikde inde 😂😂😂 strašne ma bolí chrbtica 😉😉😉 veľa ľudí mi hovorí ze určite som len je tam zádrhel že doteraz som mala mrchu normálne tak neviem alebo patrím medzi tie ktoré majú mrchu aj v tehotenstve

sapetka
23. apr 2020

@kajka13 hmm tak dak vediet ako dopadol tehotensky test. A ak je negativny radim ti ist k dr . Ale drzim prsty nech si v tom

kajka13
autor
23. apr 2020

@sapetka určite dám vedieť že ako dopadol a dokonca teraz v noci sa mi stalo ze ma pichalo v podbrušku ale nebolo to ako pri mrche lebo tá bolesť mi išla do panvy a mala som pocit vieš keď máš husiu kožu no nemala som husiu kožu ale ten pocit som mala v sebe

88matulka88
24. apr 2020

@kajka13 ako, ako mozme gratulkovat?

kajka13
autor
24. apr 2020

@88matulka88 neviem kamarátka v tvrdí že tam slabunku čiarku vidí ja tam vidím velké nič 😣😣
@88matulka88

88matulka88
25. apr 2020

@kajka13 ani ja nevidim, mozno zla kvalita fotky, ale ak je tam slaba ciarka o 2 dni skus, vtedy tam uz bude silnejsia 🙂

kajka13
autor
2. máj 2020

@88matulka88 ahoj tak zatiaľ to vyzerá nájdejne lebo od roku 2019 mám mrchu minimálne o týždeň skôr a teraz ešte stále nič už iba 6 dní ci mi bude mrcha meškať 😊😊😊som cela vyhadzana ako pubertacka aj hrudník úplne a to som vyhadzana od kedy mi pred 3 týždňami skončila mrcha tak snáď to vyjde podľa mojich predstáv ❤️❤️❤️

88matulka88
2. máj 2020

@kajka13 juuuj, tak drzim prsty 🙂 urcite daj vediet ako si dopadla, dufam, ze to vyjde :*

kajka13
autor
3. máj 2020

@88matulka88 no dopadlo to na prd dostala som mrchu 😭😭😭😭tak snáď teraz to vyjde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre