Pepino test a duch

11. apr 2022

Ahojte baby, dnes som 9dpo a ráno mi vyšiel takýto test. Ťahá ma podbruško, mám citlivé prsia. Je to pepino test a v posledom čase sa zdá, že pepiná veľmi duchujú. Oba z balenia mi ale vyšli pozitívne, čo si myslíte?

veronika3110
11. apr 2022

podľa mňa sa tam niečo rysuje, ale je ešte určite skoro....

gven
11. apr 2022

Ja ciarku vidim, skus zajtra ci zosilnie 🍀

lavinis
11. apr 2022

Asi to bude pozitivne ale skusila by som inu znacku testu

lucijalucy
11. apr 2022

Ak si mala balenie kde sú dva testy, tie duchujú, je tu veľa príspevkov o tom. Skús radšej iný test pre istotu. Inú značku. Držím palce

alofinka
11. apr 2022

ja keď som takto mala som bola tehotná

a_alexandra_a
11. apr 2022

Ja som taký mala minulý cyklus a o dva dni prišla ms. Skús iný test, pepino ukazuje falošnú pozitivitu

marika987
11. apr 2022

Ja som to mala tak isto a už mam doma 10 mesačnú slečnu 😊🥰

ildiko36
11. apr 2022

Ja nepochopim prečo kupujete tie testy ked viete ze su niektore vadné, už bol o tom nie raz konverzacia.Sú aj ine testy, Ja som vzdy kupovala clear blue buď digital alebo obyčajny, zbytočne to robý stress alebo nádej.
Ale v každom prípade ti držím palce❤️

54tinka54
11. apr 2022

Kúp gs mamatest 10, ten ti spoľahlivo ukáže 🙂

kitycat
11. apr 2022

Preconkupujete test, o ktorom viete ze duchuje?

autor
11. apr 2022

@kitycat test som nekupovala teraz ale v januári kedy ešte sa to ešte o ňom nepovrávalo 🙂 chcela som ho iba využiť a samozrejme jeho výsledok neberiem na istotu, iba som chcela skúsenosti, či niekto mal takto viditeľného ducha a nakoniec to bolo tehu. Nič viac

lyci
11. apr 2022

ja ich kupujem pravidelne a vzdy mi ukazal spravne, ziadni falosni duchovia. posledne dva som mala cisto biele, ani naznak ducha. ak test ukaze pozitivitu a nasledne zena dostane MS, tak to neznamena, ze bol chybny test, ale ze slo o biochemicke tehotenstvo.
toto je pozitivny test, ale robeny pred terminom MS, ktora moze stale prist, ak sa vajko neudrzi, vacsinou z dovodu nedobreho uhniezdenia

lusyc
11. apr 2022

Ja mam tiež z takéhoto pepina na 12dpo 4 mesačného šuhajka v postieľke.
Ale aj nič spred pár rokov, tiež mi nebolo dobre, tak som urobila test pred terminom ms a tá nakoniec došla.
Uz len trpezlivo čakať, čo z toho bude. Držím palce.

oli2782
12. apr 2022

Skúsila si dnes ?🙂🤞🏻

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snazilka_bio_mamka
28. feb 2023

Dobry den, ako to dopadlo prosim, mam rovnaky problem

snazilka115
28. feb 2023

@snazilka_bio_mamka aj ja by som rada odpoveď mám ten istý problém s tým istým testom 😰

snazilka_bio_mamka
28. feb 2023

@snazilka115 ahoj, tiež skusaš pepino a ine negativne? ja mam už pre istotu aj pepino negativne :D a toto su moje včerajšie testy

vaneska44352
7. dec 2023

Ahojte baby, mešká mi menzes 5 dní, robila som si 6.12 test a vyšiel mi pozitívný, akože druhá čiarka slabšia ale viditeľná, keďže sa už dlhšie snažíme nechcela som byť sklamaná, tak pre istotu som si robila 7.12 hneď ráno test a vyšiel negatívny, mala som Pepino test jeden aj druhý , nerozumiem tomu, minulý mesiac som mala bohužial biochemické ..
Viete mi prosím niekto poradiť či máte niekto podobnú skúsenosť alebo teda či sa mi oplatí robiť si ďalšie testy, s každým negatívnym príde sklamanie až mám z toho časom už rešpekt ..
Ďakujem za odpoveď.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre