Po akej dobe po pohlavnom styku môžem otehotnieť?

pastelka99
11. nov 2012

Chcem sa Vás opýtať mamičky a aj budúce mamičky , po akej dobe po pohlavnom styku je možné otehotnieť ? a kedy si môžem urobiť test ??
ďakujem za všetky odpovede 🙂 určite pomôžu

nihan1234
16. okt 2017

Ahojte mamicky aj buduce mamicky mozete mi poradit spriatelom sme mali pohlavny stik a chceme mat babo a uz 5 krat sa domnia spravil a stale sa nedari Dakujem vopred za rady aj odpovede

sofia02
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rita0123
28. mar 2021

Ahojte žienky viete mi poradiť ?16.3.som mala menzes trval 5dni 19.3.sme mali pohlavný stik bez ochrany a 24.3 nastala ovulácia môžem otehotnieť ?ďakujem za odpoveď

hanicka1992
23. apr 2021

Dobrý deň mám taký problém mala som pohlavný styk na menštruáciu a potom keď mi skoncila menštruácia 10marca tak sme mali zas pohlavný styk 16 teho a potom 20teho marca a doktor povedal že som otehotnela 20teho marca a teraz som vošla do 7tyzdna
Tak som sa chcela spýtať že kedy som mohla potom sa oplodniť vajíčko lebo už som tak na menštruáciu a po nej otehotnela tak chcem sa poradiť budem rada ďakujem vám

karolanna
30. jún 2022

Ahojte žienky prosím vás môžem byť tehotná keď som mala manželom včera sex po koľkých dňoch sa roby test? Ci len ftedy ak mi budu meškať krami ? Až ftedy?

palencarovamagdusa
10. feb 2023

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať,že mala som svoje dni,no v piaty deň menzesu som bola zo svojím mužom,a aj v šiesty .. oba dni vypadlo .. potom som sním bola 3.2 6.2 8.2 a 9.2 .. ale tpho 9.2 vypadlo kusok .. no mam jeden deň pred ovuláciou .. čo to znamená prosím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre