Môžem otehotnieť?

maminakaa
16. feb 2022

Dobrý den, s partnerom sme mali orálny následne pohlavný styk. Urobil sa mi dost a potom si som slinami naslinila vagynu a potom sme mali pohlavný styk. Chcela by som sa spytat či mozem otehotnieť aj takou formou. Vopred dakujem za odpoved.

pribinak
16. feb 2022

VAGYNA 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

gubcikova
16. feb 2022

100% tehotenstvo. pôrod bude potom si som z vagyny

petamich
16. feb 2022

nie

ella_price
16. feb 2022

Ak ste pri tom nečítali Nauku reči Slovenskej, tak nie.

nelca0510
16. feb 2022

@maminakaa to že sa dosť urobil do vagíny a potom si si ju zase naslinila na druhé kolo?

sunshine_18
16. feb 2022

Ak si ho urobila orálne a následne ste mali pohlavný styk áno dá sa to, ak sa nebol partner vymočiť - zvyšné spermie zostali v močovej trubici.. Ale je tu veľmi malá šanca otehotnenia.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadulamamula
17. feb 2022

@maminakaa áno, už len skrz toho ze ste mali ako prerušovanú súlož, spravil sa do úst a hneď išiel do vagíny, takže ešte mohlo niečo v ňom ostať..

monka105
17. feb 2022

@maminakaa som si myslela, že deti na druhom stupni ZŠ už aspoň ako tak ovládajú gramatiku.

janetinka27
17. feb 2022

@maminakaa tento tvoj prispevok si urcite nejaky fajnsmeker precital aspon 10x a bol spokojny.

guiseppinka
17. feb 2022

@monka105 deti v skole? Ved druhy stupen je uz davno doma, do skoly nechodi a ani matky tu nevedia gramatiku. Lebo v rychlosti vimenya pismenka i y, alebo im to mobil prepise na napr v julY miesto v juli... Tak ako chces, aby decka pisali spravne, ked ich matky nevedia a gramatika je nepodstatna?
@bambulienka25 pobavila si ma 🤭🤭🤭

marssellitta
17. feb 2022

@maminakaa ak sa spravil do ust alebo kamkolvek a potom sa nevymocil a neumyl, ze ste hned mali styk, tak samozrejme, ze mozes otehotniet... ja mam tak bratranca 😁

mamkalentedkova
3. máj 2023

Ak sa pýtaš ,či môžeš otehotnieť z vlastných slín ,keď sa ti najprv spravil do pusy,aspoň tak som to pochopila ja , to mi príde dosť málo pravdepodobné ,veď asi si to prehltla ? Ale ak sa nebol on vycikať,umyť ,Kao píšu baby vyššie a strčil ti ho rovno do vagíny ,tak tam samozrejme pravdepodobnosť je ,záleží ,v akej časti cyklu si v tom čase bola ,a od mnohých iných faktorov .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre