Po akom čase vidieť na teste tehotenstvo?

zaraadam
9. sep 2012

Ženušky ak by som bola tehotná 6-10dní ako už vidno na teste?Ducha alebo ešte nič neukáže?

evinab79
9. sep 2012

ahoj, ja som si robila pri obidvoch detoch test, ked mi vynechala menstruacia a boli hned pozitivne. Odporucam kupit citlivejsi test.

lucia2505
9. sep 2012

@zaraadam Myslíš 10 dní od možného počatia alebo 10 dní tehotná - čiže keď je už bábo uhniezdené?? Lebo od počatia trvá ešte zhruba týždeň kým sa vôbec dostane do maternice a potom sa začne uhniezďovať a až potom vylučovať hcg, takže 10 dní od počatia ti nemusí ukázať ešte nič.

belalinda
9. sep 2012

@zaraadam Ahoj, zalezi aj od citlivosti testu... Najistejsie bude ked otestujes az ked Ti vynecha menstruacia...

moon1979
9. sep 2012

@zaraadam
ja som si test vzdy robila až vtedy keď mi menstruacia meskala aspon tyzden ... a vzdy vysli pozitivne 🙂 teda zatial 2x 🙂 skôr sa podla mna neoplati...

zaraadam
autor
9. sep 2012

@lucia2505 o babatko sa už pokušame rok,zatial bezuspešne,dr.nevidi vraj žiaden problém....tak minuly týžden som mala mrchu a na 5 deň sme to skusili i keď je dosť veľká pravdepodobnosť že vtedy je žena neplodná,no čítala som už všeličo....a dnes som si urobila test je tam slaby duch ale neda mi to odfotit...neviem ci si uz namyšlam alebo čo,keĎ ta túžba po dieťatku je silnejšia ako netestovať sa.....manžel pracuje mimo Sk a vždy príde domov keď som pred mrchou alebo po...tak ja už neviem

tynamartina
9. sep 2012

@zaraadam ja som mala pozitívny test už na 8 deň po ovulácii, záleží kedy sa uhiezdilo, mne na 6 deň.Vidno to pekne v mojom grafe v albume. A môže sa uhniezdiť aj neskôr tak do 10teho dňa- je to individuálne 😉

lucia2505
9. sep 2012

@zaraadam veľmi dobre viem čo prežívaš, každý mesiac čakať, či sa to už konečne podarí, alebo zase dojde ms, viem aj to, že pokušenie testovať každú chvílku je veľmi silné a ľahko sa druhému človeku hovorí, že sa nato netreba sústrediť toľko...ja som tiež takto fungovala dosť dlhú dobu....No škoda, že ten testík nevieš odfotiť...možno, že akurýt to vyšlo, keď ste sa snažili tesne po ms, mamina kamoška tak nevedela dlhé roky otehotnieť a potom raz išli cez ms a bum ho...ale keďže to bolo len minulý týždeň, tak neviem, či by ti test tak skoro ukázal čo i len dušíka. Veď skús znova za 2-3 dni.

jaanka3
9. sep 2012

@zaraadam ahoj. ja si myslim, ze si tehu. ja som si robila test ako som sa potom dozvedela v 8 dni tehu a mala som tam ducha... 🙂 chcela som si dat tabletku(bolo mi zle) uz viem z coho 🙂 pockaj 3-4 dni a urob si zase alebo si kup ine znacky testov, urcite budes netrpezliva a skus aspon 3 testy kazdy inej znacky 🙂

milagrosss20
10. sep 2012

ahojte...ja sommala taky mensi problem...robila som si ovu test minuly tyzden vo stvrtok a bola tam ciarka len slaba bola ale tak ma bolel vajecnik ze koniec,,,v piatok som si robila test a nebolo na nic len malo co videna ciarka.....v sobotu zasa tam bola ciarka viac silnejsia a vcera nic...dnes som si robila o 10 h a zasa tam bola ciarka ale slabsia ale bolo j taj vidno...a od vcera ma zacaly boliet prsia na dotyk a ked lezim na bruchu tak aj v tedy,,,nestalo sa to aj vam?

jaanka3
11. sep 2012

@milagrosss20 mne sa to nestalo, ale tak na 90% si podla mna tehu 🙂 moja znama ma tak slabu hladinu tehu hormonov, ze jej doktorka povedala, ze ak by si urobila test v 9mesiaci tehu tak aj tak ho ma negativny 🙂 mozno aj ty mas nieco take, ale ,ze ti to vyskakuje..

milagrosss20
11. sep 2012

@jaanka3 ale ja som si robila ovulacne testy nie tehotenske testy...a tie testy mi tak skacu ☹ co ak nemam uvlky.. ☹ a dnes rano som nasla vyrazku na tvary ako ked sa mi robi ze mam dostat ☹

jaanka3
11. sep 2012

@milagrosss20 jaaaaaaaaaj tak. prepac.. zle som citala.. ale podla mna mas ovulku.kolko sa snazite?

milagrosss20
11. sep 2012

@jaanka3 no neviem ci ju mam ked tn test nieje taky silny ako by mal byt....no a snazime sa uz od konca aprila.....

jaanka3
11. sep 2012

@milagrosss20 ak mas naozaj pocit, ze nemas chod za doktorom.. popros ho aby ti sledoval vajicko a ked ti pukne to znamena ze prave ovulujes... trva to cca 2 dni ak si dobre pamatam. moja kamaratka tak chodila

milagrosss20
11. sep 2012

@jaanka3 no uvidim este ja beriem metformin a je to vraj na vajicko tak neviem ci este pockat a potom to riesit,,,

zaraadam
autor
11. sep 2012

no žienky,dnes som roblia test a je biely ako sneh,pred 3 dňami tam bol slaby dušik...včera aj dnes som dooobeda z ničoho nič mala nutkanie na vracanie ale len ma naplo,predychala som a bolo....ak by som bola tehu 7-10dni už by som mohla mať takýto priznak? 😒 nieje to skoro?alebo na mňa asi niečo lezie.....a hlava ma boli už asi 3 dni ale brutaaaalne

jaanka3
11. sep 2012

ja som dosla na to , ze som tehu, ze som mala brutal migrenu.... chcela som si dat ibalgin tak som si pre istotu urobiloa test.. mala som tam slabuckeho ducha.. ukazalo sa, ze som v 8-9 dni bola. ja som napriklad nemala voobec citlive prsia a nic take.. dokonca mi cele tehu ani nenarastli 🙂

zaraadam
autor
11. sep 2012

@jaanka3 no ja neberiem žiadne lieky,trpím radšej lebo čo keď by som bola.....ale to su len moje dohady 😉 a prsia nech už nerastu už su dosť veľkéééé 🙂 .skusim testnuť cez víkend to by som mala byť nejakych 12dni po....

jaanka3
11. sep 2012

@zaraadam no ani ja som nebrala, ale o bola taka migrena aku som nikdy nemala.. fuuuj!!! drzim silno prsty nech sa to potvrdi!!!! cakam potom info 🙂

katia7
11. sep 2012

priznaky ma kazdy ine 😉 a na teste by malo byt vidno 26. den cyklu, ale pri prvych dvoch mi bolo az 28-30. az teraz v tretom kole uz 23. bol dusik 😀 v kazdom pripade drzim palceky

zaraadam
autor
12. sep 2012

no zeny,dnes ma cely deň strašne picha pri pravom vaječníku,cele poobedide som preležala,neviem čo to môže byť.ak to neustúpi do zajtra tak asi návšteva dr. ☹

jaanka3
13. sep 2012

@zaraadam juuj moja.... tak co bola si u DR????

zaraadam
autor
14. sep 2012

@jaanka3 ahoj nie prešlo to ale buduci týždeň sa chystám v utorok tak uvidíme...

amanra
14. sep 2012

caute baby, stalo sa niektorej z vas ze vam bolo na zvracanie ked ste boli tehu ale este pred vynechanim mrchy? podla toho co tu citam asi nema zmysel robit si test ked ma mrch prist az o tyzden

jaanka3
15. sep 2012

@amanra ako som ja uz pisla.. ja som si urobila test skor ako mi meskalo, lebo mi bolo divne (hlavne migrena) a bola som tehotna... za vyskusanie nic nedas..
@zaraadam a test si si robila?

zankaj
15. sep 2012

Ahoj no mne sa dve cierky ukazali hned :D tak som si robila dalsi pre istotu a ten bol negativ. Tak som sla k lekarke a ona mi povedala ze ste v 4 mesiaci : D
Dost neskoro som sla ale ja som nemala ziadne priznaky ziadne chute, nevolnosti a dokonca aj menzes som mala do 4 mesiaca. Takze na tej koze to bol doslova sok !! :D

miriam17
15. sep 2012

ahojte,chcela by som vediet ci moze pravdepodeobny zapal mocoveho mechura skreslit vysledky testov?robila som si 3 testy a vsetky boli negativne,ms som mala naposledy 9.8.2012,teraz uz nedosla....

amanra
17. sep 2012

@jaanka3 ktory test si si robila? pamatas si nazov? lebo v lekarni maju tolko druhov ze neviem podla coho si vybrat

amanra
17. sep 2012

@zankaj fiiha to znie az neuveritelne 🙂 normalne si mala menzes celu tu dobu? ako moze vyjst test negativ ak je zena uz tak dlho tehotna?

wilagrande
18. sep 2012

ahojte,chcem sa opýtať na tehotenstvo aj ked síce už mám dve deti tak som akási zmetená...mala som z manželom nechránený pohl.styk cca 6dní po menštruácii a tak som si pre istotu urobila dva teh.testy asi v priebehu týždna po styku pričom prvý mal jednu čiaročku uplne výraznú a druhú len taký tieň o týžden neskor som urobila druhý test (iná značka)kde bola len jedna čiarka menštruáciu mavam pravidelnú vždy 7dní ale tento mesiac to bolo zvláštne tým ze som začala slabučko krvácať jeden deň na druhý deň už nebola krv na tretí znova len krv.výtok na štvrtý zas nič a na piaty deň troška silnejšie krvácanie pričom trvalo len tri dni a dosť takto som to v min.nemala nikdy ani pri prvých dvoch teh.takže neviem či može ísť o tehotenstvo pretože prsia ma boleli len pred krvácaním teraz už nie a ku gyn.som obj. až bud. mesiac ,ďakujem Vám za odpoveď na moju otázku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre