Po akom čase vidieť na teste tehotenstvo?

zaraadam
9. sep 2012

Ženušky ak by som bola tehotná 6-10dní ako už vidno na teste?Ducha alebo ešte nič neukáže?

zaraadam
autor
18. sep 2012

@jaanka3 ahoj robila a stale nič su negativne.dnes som presne 15dni po tak už by ukazal,nie?len mam taky divny pocit uz druhy den ma bolia prsia a to ja mam tyzden pred mrchou,teraz ma prist o 2 tyzdne.je mi to nejake divne ale tak test by uz aspon ducha ukazal si myslim....som smutna z toho ze to zase nevyslo ☹

depi
18. sep 2012

@wilagrande ja si myslim ze si 🙂
po precitani vsetkych diskusii spatne co pisu baby tak mali krvacanie a otehtniet sa da aj predo aj po aj pocas....takze skus este gs mamatest o tom pisu ze je naj a ked nie tak vyckaj az na lekara

wilagrande
18. sep 2012

@depi no neviem uvidime asi este skusim jeden test 🙂 ale vraj sa to da zistit aj podla krcka maternice...

depi
18. sep 2012

ze vraj ale nakolko som laik tak ti neviem povedat presne...skus nastudovat. ja som si dnes kupila 4 testy do zasoby 🙂

zora256
18. sep 2012

@wilagrande Ahoj!
Tak to si mala zvláštnu ms,neviem čím si to tak mala,nemáš nejaký myjóm,alebo cystu?Pri nich býva také čosi,že sa objaví ms a je kratšia,alebo silnejšia,a také čosi som počula,na preventívke si nebola nedávno?

Ahojte baby!Aj ja mám tehu príznaky,ale ms až budúci utorok má len doraziť,tak neviem,včera som mala test ešte len snehobiely,tak čakám do ms dňa s testovaním,a ak neodolám,tak testnem pondelok ráno,keďže kvôli preventívnym výsledkom musím ísť ku gyndošovi☹nerada,ale čo už,keď sa mu nepozdávajú výsledky...Tak veľmi dúfam,že príznaky nezmyznú a na teste budeme mať //,aby som mala po probléme,keďže mi hrozí laparka,kvôli polycystickému vaječníku,ak neotehotniem do novembra☹preto veľmi si želám byť tehu aby som mala po problémoch,a aj malý by mi mal súrodenca,a potom mi to už bude jedno,lebo dve deti sú mojím najväčším želaním v tomto živote čo by ma najšťastnejšou spravilo.
A každej prajem krásne // na tehu testíkoch a krásne tehu chvíle 😉

zora256
18. sep 2012

@wilagrande Ahoj!Naozaj a ako sa dá zistiť podľa krčka?Aj ja chcem zistiť🙂Vopred dík za info.

zora256
18. sep 2012

@zaraadam Ahoj!
Ako myslíš dva týždne do ms?Myslíš,že máš 15dc a nič?Ovu test alebo tehu test?Ja mám týždeň do ms a zatiaľ negatívne testy mám z 10 citlivosťou,a od ovulky je to 12dní.takže pravde podobne až vdeň ms by som mala mať // ak som tehu.Alebo pozdejšie,keďže aj pri malom prvý týždeň meškania som mala negat,tak som si myslela,že tak príde ms,že som len prechladla,a na 3 týždeň meškania som mala pozitívny test,čiže na 4tt,podľa sona,keďže o ďalší týždeňkeď mi roili sono som bola len v 5tt a 4dni,takže som ovulku vtedy mala posunutú,a podľa pregnology.com som dnes len 2tt a 6dní,čiže 8 dní by som min.mala vydržať☹do testovania.

wilagrande
19. sep 2012

@zora256 https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/krcok-maternice-po-otehotneni-stvrdne-je-to-pravda/

a ja som doteraz mala menzes ako hodinky vzdy na cas presne a vzdy som ich mala 7 dni teraz prvy krat sa mi totzo stalo mozno to je aj stresom ....

zora256
19. sep 2012

@wilagrande Ahoj!
Díky,tak skontrolujem večer,lebo teraz nemám čas,ale díky🙂

wilagrande
19. sep 2012

@zora256 neni zač 🙂

jaanka3
20. sep 2012

@zaraadam neviem neviem... nebud smutna!!!! ja mam pocit, ze asi budes tehu podla toho co pises

jaanka3
20. sep 2012

@amanra ja som si kupila najlacnejsie testy v tescu 🙂 volne predajny... ked mi ukazal duchaisla som si kupit dalsie(drahsie) do lekarne a tie to potvrdili

marcika01
21. sep 2012

Ahojte babuľky..s manželom sme mali nechr. styk pre dvoma týždňami,ale počas toho som brala Lutenyl na oddialenie menzesu (kvôli plodným dňom, nakoľko pracujem v zahraničí a mám ich vždy, keď som vonku)..menzes som dostala až siedmy deň po vysadení (píšu sa štyri dni)..ale prvý deň to bola tmavo hnedá krv a potom štyri dni len úplne slabulinké krvácanie...odvtedy mám časté močenie, bolesti krížov, ľavý vaječník si dosť cítim a spodné bruško sa mi dosť zväčšilo...dnes som robila tehu test, ktorý vyšiel negatívny...neviem či ešte nebolo skoro...napriek tomu, ak máte niektorá podobné skúsenosti, budem vďačná za každú radu...ďakujem 🙂

petrustek
15. okt 2012

@milagrosss20 .. toto iste mm aj ja ....bolia ma prsia na dotyk ..bude to uz 2tyzdne robila som si tes a negativny mam ešte počkať?? bolelo ma brucho... tak teraz čakam či mi bude meškať menzes a potom si spravim dalši test...

sbear
10. feb 2013

ahojte, mna bolia prsia vzdy den po ovulacii az do prveho dna menzesu. Takze bolest prs nemusi hned znamenat tehotenstvo. Brucho mam nafuknute vzdy v den ovu a samozrejme pred men.

suzy34
16. jún 2013

Mne ukazalo slabu druhu ciarku uz 9 DPO..

myskacici
16. jún 2013

Ahojte kocky. Potrebujem, aby ste mi poradili. Pred 3 tyzdnami som uzila tabletku po escapelle. Medzi tým som nemala ziadne krvacanie ani spinenie. Ms som mala dostat presne pred týzdnom. Zatiaľ ms nedorazila. No bolia ma strasne prsia, aj v podbrusku ma bolí, som neskutocne precitlivená. Rozplacem sa koli každej blbosti a co som si všimla, že mi je zle z ustnej vody listerine. Test som si robila po 4 dnoch vynechania ms. A vyšiel negatívne. Myslíte že by som mohla byt tehu a test to ešte nezachytil? Alebo to urobila tabletka escapelle? Ďakujem vám vopred za vaše názory.

dobi382
16. jún 2013

Ahojte kočulky mne menzes meška už 14dní,bolia ma staršne prsia a vrbia bradavky ale inak ma nič nebolí.Neužíla som žiadne lieky aby mi meškala robila som si 1-prví test negat.,2-boli dve ale jedna bola slabšia a 3-negatívni vobec tomu nerozumiem zajtra sa chystam k dokimu.Dakujem za vaše názory a rady. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre