Woman Secret test - skúsenosti

vahcaac
1. júl 2021

Ahojte, som 10-11 dní DPO, 2 d pred MS, 9 DPO duch na teste women secret, 10 DPO duch, 11 DPO spravené 4 druhý papierikovych testov (dr.max, pepino, top test ..) všetky 10tkové a ledva bolo vidno čiarku, tak si hovorím že asi biochemicke, ale mala som ešte jeden women secret a zase spravil viditeľného ducha, máte skúsenosti že to tieto testy robia ? Prikladám fotku

martinaju
1. júl 2021

@vahcaac women secret ma viac farbiva ako tie vymenivane testy a toto už je viditeľná čiarka nie duch. Gratulujem.

riderka1
1. júl 2021

presne tak, toto nie je duch ani náhodou, ale krásna čiarka.. 🙂 toto je jeden z najlepších testov, píšem za seba aj za kamošku, obe sme testovali týmto a obe tehotné..

alica28
1. júl 2021

@vahcaac Dobrý deň, prosím Vás kde kupujete tieto testy? U nás ich asi nikde nemajú alebo som nenatrafila. Skúšala som v dr. Max a Benu. Ďakujem

vahcaac
autor
1. júl 2021

@alica28 ahoj, kde bývaš?

vahcaac
autor
1. júl 2021

@alica28 ja som kvôli nim včera obehala pol Bratislavi, prikladám foto kde ich kupujem

alica28
1. júl 2021

@vahcaac v Malackách. V Dr. Max mi dokonca povedala ze taky ani nepozná 😂 ale na ich stránke som nasla že sa dá objednať. Len chcela by som ho normálne kúpiť v predajni.

vahcaac
autor
1. júl 2021

@alica28 nemajú ho nikde v DR. Max, mne tento jediný + clear blue a vyšiel tak, že sa nemusím pozerať do 20 uhlov aby som videla čiarku

veronice
1. júl 2021

No tak toto ani nahodou nie je duch 😁👍 gratulujem ❤️❤️ ja testujem iba tymito testami a teda vobec neduchuju. Bud nieco ukazu a si tehotna alebo neukazu vobec nic. A na obrazku je seriozna ciarka, to uz ozaj nie je duch 🙂 👍

alica28
1. júl 2021

@vahcaac jej ďakujem, aspoň budem vedieť keď budem v ba kde kúpiť. Práve preto ze pekne ukáže druhu // a netreba loviť 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre