Po koľkých dňoch po styku mám robiť tehu test?

modroocka10
19. jan 2015
Ahojte, chcem sa opýtať po kolkých dňoch od styku môže byť žena tehotná? A aký tehotenský test je podľa vás najcitlivejší? Môžem použiť obyčajný test z D&M? Ďakujem Vám vopred za odpovede.
bosoriak
19. jan 2015
Ahoj, skus nabuduce vyhladavac, je tu toho kopec 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/search/?cx=0093...
hviezdicka111
19. jan 2015
@modroocka10 nie po kolkych dnoch od styku..dolezite je, kedy je ovulacia...niektorym zenam ukaze // aj 9dpo (dni po ovulacii), niektorym neskor...ale za seba ti mozem povedat, ze najlepsie je robit test az ked meska menstruacia...mne sa // prvykrat objavili na 40dc a cykly som mavala 28dnove 🙂 takze chce to trpezlivost...a preco by si nemohla ten test pouzit? 😃 ma citlivost 10, cize taku istu ako napr. mamatest, gravitest, atd...ktore kupis aj v lekarni...
daisylucky
19. jan 2015
Najlepsie, ked meska menstruacia. Mne skor test tehotenstvo neukazal a uz som bola tehotna.
motylik117
19. jan 2015
Zdravím mne vyšiel pozitívny test 2 dni pred očakávanou menštruáciou 🙂
lenz
19. jan 2015
Rob test az ked ti aspon den meska !... tato tema stale a dookola
mala_hobitka
20. jan 2015
@modroocka10 Rob si test az po tom co ti bude meskat menzes. Je to istejsie lebo sa moze stat ze vajicko neuhniezdi dobre a pride ti menzes aj po tom co i test ukazal tehu - lebo bolo ale neujalo sa. Kolko zien uz takto bolo "minitehotnych" a ani to nevedia....
viera1107
20. jan 2015
@modroocka10 Ahoj, ja som si robila dnes test Pepino na 28 deň a hneď sa mi tam objavili //. Určite by som počkala aspoň na termín kedy by si mala mať MS.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli