Po koľkých dňoch po styku mám robiť tehu test?

modroocka10
19. jan 2015

Ahojte, chcem sa opýtať po kolkých dňoch od styku môže byť žena tehotná? A aký tehotenský test je podľa vás najcitlivejší? Môžem použiť obyčajný test z D&M? Ďakujem Vám vopred za odpovede.

bosoriak
19. jan 2015

Ahoj, skus nabuduce vyhladavac, je tu toho kopec 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/search/?cx=0093...

hviezdicka111
19. jan 2015

@modroocka10 nie po kolkych dnoch od styku..dolezite je, kedy je ovulacia...niektorym zenam ukaze // aj 9dpo (dni po ovulacii), niektorym neskor...ale za seba ti mozem povedat, ze najlepsie je robit test az ked meska menstruacia...mne sa // prvykrat objavili na 40dc a cykly som mavala 28dnove 🙂 takze chce to trpezlivost...a preco by si nemohla ten test pouzit? 😀 ma citlivost 10, cize taku istu ako napr. mamatest, gravitest, atd...ktore kupis aj v lekarni...

daisylucky
19. jan 2015

Najlepsie, ked meska menstruacia. Mne skor test tehotenstvo neukazal a uz som bola tehotna.

motylik117
19. jan 2015

Zdravím mne vyšiel pozitívny test 2 dni pred očakávanou menštruáciou 🙂

lenz
19. jan 2015

Rob test az ked ti aspon den meska !... tato tema stale a dookola

mala_hobitka
20. jan 2015

@modroocka10 Rob si test az po tom co ti bude meskat menzes. Je to istejsie lebo sa moze stat ze vajicko neuhniezdi dobre a pride ti menzes aj po tom co i test ukazal tehu - lebo bolo ale neujalo sa. Kolko zien uz takto bolo "minitehotnych" a ani to nevedia....

viera1107
20. jan 2015

@modroocka10 Ahoj, ja som si robila dnes test Pepino na 28 deň a hneď sa mi tam objavili //. Určite by som počkala aspoň na termín kedy by si mala mať MS.

denisaaairdacova
30. apr 2023

Dobrý chcem sa spýtať, cca pred dvoma mesiacmi som mala cisársky rez doteraz som nedostala menštruáciu medzitým cca pred týždňom som s priateľom mala pohlavný styk a teraz mi je strašne zle na vracanie tak sa cítim ako by som bola tehotná neviem ci sme nedavali pozor
Mohla by som byť tehotná hneď po týždni? Teraz neviem kedy mám čakať aj menštruáciu .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre