Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

sibalka21
10. dec 2016

@anonymus1298 No citat mozes hocico... Urcite tehotna nebude, skuste si nastudovat nieco o ovulacii a plodeni deti....

anonymus1298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni244
11. dec 2016

@anonymus1298 no dufam, ze nebude, lebo ak ma takyto sedlak vychovavat dieta,no zbohom. A ked nevies sexovat bez nasledkov, nesexuj

dinko1989
11. dec 2016

Ahojte dievcata chcela by som sa spytat ci sa da otehotniet z kvapociek lasky vopred dakujem

anonymus1298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evittam
24. dec 2016

@anonymus1298 A ty mas kolko rokov a ake vedomosti,ked sa pytas na nieco take?! A ked ti niekto napise pravdu tak je len prij...ny,suka,p..a, sedlak a podobne?! Tak zavolaj nejakej vestici alebo americkym vedcom.
Ty si toho rozumu tiez moc nepobral.
..😀

moni244
24. dec 2016

@anonymus1298 si len obycajny chudak, tu sa viac ani pisat nemusi, daj sa liecit

sibalka21
24. dec 2016

@anonymus1298 Ty co si dovolujes takto tu urazat mamicky? Ty si z kerej sedlace prisiel? Nie si vo svojej vsivavej osade, tak sa podla toho chovaj, to ze teba nevedia doma vychovat, neznamena ze sa budes medzi ludmi spravat jak cisty sedlak a zakomplexovany idiot.... Spametaj sa, rodicia su urcite na teba hrdy!!!!

lussyzachar
1. jan 2018

Ahojte dva dni mi mešká ale test nic neukazuje;( a to mi prišla na čas ... dakujem🤗

edriena28
1. máj 2018

Ahojte.... tak mne uz meska mrcha 2 dni... cyklus mam pravidelny vzdy 28 den. Ovulaciu mam vzdy tak 15 den cyklu. Takze teoreticky by som uz mohla testovat ci pockat este ? Sem tam ma zaboli v podbrusku...prsia ma vobec nebolia co vzdy ma zacnu tyzden pred mrchou....iba ich mam kus naliate... a snazime sa uz vyse roka...a pol..

ruzovykvietok
1. máj 2018

@edriena28 už mozes skusit test, ked mas pravidelnu ms a meska, tak najlepsie zajtra rano urob test

edriena28
3. máj 2018

@ruzovykvietok ahoj.. este som netestovala...cakam este... zajtra bude 18 DPO.. meskaju mi dnes uz 5 den.. tak zajtra rano testujem ...verim ze budu //. 😀

edriena28
4. máj 2018

@ruzovykvietok tak dnes som testovala...ale ukázalo mi len jednu /. Taze neviem ci pockat este paru dni...

ruzovykvietok
4. máj 2018

@edriena28 fakt? a môžeš ho aj sfotiť, či tam nie je aspoň duch?

edriena28
15. máj 2018

@ruzovykvietok ten test som uz davno vyhodila... a mrcha nakoniec prisla...po 9 dnoch meskania.. ale mala som aj kus krv ale.aj hnedy vytok..take.. a take hrudky aj... uz teraz sa my neoplati testovat po mrche... ci ? Presne toto sa my stalo min.eoku tiez v maji.... nechapem comu... som zvedava kedy tera ovulka bude..

ruzovykvietok
15. máj 2018

@edriena28 uz netestuj, merias si aj bazalnu teplotu? Dobre by bolo si merat, pockaj na ovulaciu a uvidis

natalia270
3. dec 2019

Ahojte baby, mala som s frajerom sex 20.11. Osem dní potom som so kúpila test na tehotenstvo a bol negatívny. Menzes som mala dostať 28.11. ale stále som nedostala a už mi meškajú 6 dni. Nesnažíme sa o bábätko ale neviem čo mám robit. Mám si kúpiť další test?

curlynka
3. dec 2019

@natalia270 urcite dalsi test kupit....

lauraberkyova148
21. dec 2019

Ahojte chcela by som sa opýtať s partnerom som mala pohlavný styk počas menštruačného cyklu a on do mňa pustil . Neviem ako čo či budem tehotná poradne mi prosím vás

lili1950
21. nov 2020

Ahojte dievčatá, mam taky problém bojím sa ze som tehotná 😭, s chlapcom som spala pred 20 dňami a mešká my menštruácia niekoľko dní, od vtedy sa my zmenilo brucho a neviem čím to je môže byť že som tehotná? Ak by niektorá vedela pomôcť kľudne napíš 🙂

nikiki29
21. nov 2020

@lili1950 a test?

lili1950
21. nov 2020

@nikiki29 test ešte nejdem robiť čakám kým my pride menštruácia, ak nepride do konca týždňa si ho spravím

nikiki29
21. nov 2020

@lili1950 tak bez testu ti tu asi nikto neporadí... ak ti mešká, nemáš na čo čakať a nebudeš mať zbytočnú dilemu či si, či nie si...

nataly_20
8. jan 2021

Koľko dní po sexe si mám urobiť test?

lili1950
8. jan 2021

@nataly_20 ja som si robila po 5 dňoch test

melanka1234
10. mar 2021

Ahojte nie som si istá chcem sa poradiť mala som menštruáciu len 2 dní mám nevoľnosti pred menštruáciou som si skúsila visksat tehotenski test ale bol negatívni 😑 tak sa chcem poradiť ak mal niekto skúsenosti napíšte mi

melanka1234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melanka1234
10. mar 2021

@edriena28 skús počkať pár dní

melanka1234
10. mar 2021

@nataly_20 po mesiaci sa má ukázať

marcelkabila
4. apr 2021

Ahoyte ja som tu nová a chcela som sa spitať z mojim terajšim partnerom zme to skušaly nuž on domna vôšol len z špičkou penisu a po 4 široch dnoch som si spravila test ukazalo mi negativni tak teraz neviem či som alebo nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre