• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

17. apríla 2016 
bora a tie testy ti vysli davno negativne alebo v tomto obdobi? a ake to boli znacky?
16. apr 2008 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poleva a moc ti klesla teplota? hod grafik! emoticon
16. apr 2008 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o tom, ze testy funguju nie u kazdeho viem svoje. Ja som na zaciatku tehu, ked som o tom este nevedela, bola na vysetreni, ze mi byva zle, lekarka mi dala antibiotika. Pre istotu som si urobila test a nic, takze som ich zacala brat, ale poslala ma aj na gyndu, ci sa naodou nejedna o nejaky zapal. Lekar nic nevidel a kedze som mala pred svadbou, este mi pichol aj vyvolavacku. Uz bolo aj po svadbe a menzes nikde, tak som isla na vysetrenie uz k inemu lekarovi a tam mi hned povedali, ze uz pomaly koncim 2.mesiac tehotenstva.
16. apr 2008 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no s tymi testami je to zvlastne zjavne emoticon
ja idem zajtra rano na krv, aby mi zistili na com teda som, lebo mam pocit ze ta krv je najspolahlivejsia emoticon
16. apr 2008 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miau tak ako dopadli krvné testy ?
17. apr 2008 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
17. apr 2008 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krpcek no, vyzerá to sľubne
17. apr 2008 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no poleva moc si to nemysli - hlavne si to nechem ani pripustat, aby som potom nebola sklamana!

kolko sa uz snazite?
17. apr 2008 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1 mesiac, ja som po potrate tretí mesiac,bolo to v januári
17. apr 2008 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte snazilky!
chcem vas podporit, nakolko aj ja som o prve mimi prisla v 12 t.t.
druhe tehotenstvo mi nepotvrdili ani 2 testy vratane rapipregu emoticon a cca po 2 dnoch mi vysiel test so slabulinkou polociarkou, na gynde mi povedali ze na krv az ked meska 10 dni. bola som tehu a to som musela byt uz 3 tyzdne ked som si robila ten prvy test! takze tym vobec neverim !! emoticon emoticon emoticon
17. apr 2008 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som nakoniec na tej krvi ani enbola, lebo rano zavitali "dnicky" emoticon
17. apr 2008 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
.. a terz sa chcem poradit, kedze mi 2 dni meska hoci mam na den pravidelny cyklus a bolia ma prsia, co nezvyknu a tecie mi krv z nosa ako pri predch. tehotenstve a bazalnu teplotu mam 37,4 ci mam cakat menzes alebo je mozne ze ju uz nemusim cakat ? emoticon emoticon
17. apr 2008 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miau a robila si si test a ten ti vysiel pozitivne? tak sa mi cosi zda ze som citala..alebo sa mylim ?
17. apr 2008 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dolinka...pri takej vysokej teplote su dve moznosti..bud si chora..teda nejaky zapal v tele..alebo si tehotna emoticon
17. apr 2008 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vejinka no abarila som si ruku pred tyzdnom a tu mam stale horucu o inom zapale neviem ale inak mam telesnu teplotu 36,3 emoticon
a tu bazalnu som si nemerala hned rano .. az okolo 10tej
17. apr 2008 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dolinka..hmmm ono to moze byt aj s tej ruky emoticon no v kazdom pripade by som pockala tyzden a potom si spravila test ak dovtedy nedostanes..budem drzat palce aby ti to vyslo emoticon
17. apr 2008 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem vejinka, tak drz silno, lebo mam endometriozu a bolo by fajn byt tehu emoticon
aj ty sa opatruj aby tehotenstvo bolo prijemne a vsetko ok
17. apr 2008 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kúp si mama test
rapi nemám rada ani ja
17. apr 2008 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, som tu nova. Chcem sa len nieco spytat. S partnerom sme sa cez vikend pokusali o miminko. Chcela by som si urobit tehotensky test ale neviem ci mi nieco ukaze. V podstate chcem vediet ci vie test ukazat tehotenstvo po 2 dnoch. Dakujem pekne emoticon
21. apr 2008 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daji - ani nie emoticon treba pockat minimalne 10 dni emoticon
21. apr 2008 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daji urcite nevie... testovanie ma zmysel najskor v den ocakavanej menstruacie - vynimocne ukaze aj den-dva predtym. ale skor urcite nie.
21. apr 2008 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani náhodou nie
ani to zbytočne neskúšaj predtým ako maš dostať lebo budeš sklamaná
21. apr 2008 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daji urcite nie, najskor dva dni pred NEocakavanou MS
daji, neukaze ti nic.... tie info na teste o tom, ze ukaze vysledok uz 5 dni po pohlavnom styku je marketingovy tah.... test zachytava hormon hcg a ten sa zacina uvolnovat az po uhniezdeni babenka a to je najskor 8 dni od ovulacie.... takze radim pocakt azy kym sa ti nebude blizit termin ms, najistesie, ked ti bude ms meskat.... emoticon
katy a ty si uz testla????? emoticon emoticon
21. apr 2008 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dara testla a nic emoticon
21. apr 2008 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako to????????
21. apr 2008 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi je este skoro.... necham sa prekvapit
21. apr 2008 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no sak do piatku to hadam zvladnes, ako sa inac mas? uz nieco citis??
21. apr 2008 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš