• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

17. apríla 2016 
bora a tie testy ti vysli davno negativne alebo v tomto obdobi? a ake to boli znacky?
16. apr 2008 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poleva a moc ti klesla teplota? hod grafik! :slight_smile:
16. apr 2008 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o tom, ze testy funguju nie u kazdeho viem svoje. Ja som na zaciatku tehu, ked som o tom este nevedela, bola na vysetreni, ze mi byva zle, lekarka mi dala antibiotika. Pre istotu som si urobila test a nic, takze som ich zacala brat, ale poslala ma aj na gyndu, ci sa naodou nejedna o nejaky zapal. Lekar nic nevidel a kedze som mala pred svadbou, este mi pichol aj vyvolavacku. Uz bolo aj po svadbe a menzes nikde, tak som isla na vysetrenie uz k inemu lekarovi a tam mi hned povedali, ze uz pomaly koncim 2.mesiac tehotenstva.
16. apr 2008 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no s tymi testami je to zvlastne zjavne :unamused:
ja idem zajtra rano na krv, aby mi zistili na com teda som, lebo mam pocit ze ta krv je najspolahlivejsia :wink:
16. apr 2008 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miau tak ako dopadli krvné testy ?
17. apr 2008 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
17. apr 2008 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krpcek no, vyzerá to sľubne
17. apr 2008 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no poleva moc si to nemysli - hlavne si to nechem ani pripustat, aby som potom nebola sklamana!

kolko sa uz snazite?
17. apr 2008 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1 mesiac, ja som po potrate tretí mesiac,bolo to v januári
17. apr 2008 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte snazilky!
chcem vas podporit, nakolko aj ja som o prve mimi prisla v 12 t.t.
druhe tehotenstvo mi nepotvrdili ani 2 testy vratane rapipregu :pensive: a cca po 2 dnoch mi vysiel test so slabulinkou polociarkou, na gynde mi povedali ze na krv az ked meska 10 dni. bola som tehu a to som musela byt uz 3 tyzdne ked som si robila ten prvy test! takze tym vobec neverim !! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2008 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som nakoniec na tej krvi ani enbola, lebo rano zavitali "dnicky" :frowning2:
17. apr 2008 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
.. a terz sa chcem poradit, kedze mi 2 dni meska hoci mam na den pravidelny cyklus a bolia ma prsia, co nezvyknu a tecie mi krv z nosa ako pri predch. tehotenstve a bazalnu teplotu mam 37,4 ci mam cakat menzes alebo je mozne ze ju uz nemusim cakat ? :wink: :slight_smile:
17. apr 2008 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miau a robila si si test a ten ti vysiel pozitivne? tak sa mi cosi zda ze som citala..alebo sa mylim ?
17. apr 2008 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dolinka...pri takej vysokej teplote su dve moznosti..bud si chora..teda nejaky zapal v tele..alebo si tehotna :wink:
17. apr 2008 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vejinka no abarila som si ruku pred tyzdnom a tu mam stale horucu o inom zapale neviem ale inak mam telesnu teplotu 36,3 :unamused:
a tu bazalnu som si nemerala hned rano .. az okolo 10tej
17. apr 2008 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dolinka..hmmm ono to moze byt aj s tej ruky :frowning2: no v kazdom pripade by som pockala tyzden a potom si spravila test ak dovtedy nedostanes..budem drzat palce aby ti to vyslo :wink:
17. apr 2008 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem vejinka, tak drz silno, lebo mam endometriozu a bolo by fajn byt tehu :slight_smile:
aj ty sa opatruj aby tehotenstvo bolo prijemne a vsetko ok
17. apr 2008 o 15:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kúp si mama test
rapi nemám rada ani ja
17. apr 2008 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, som tu nova. Chcem sa len nieco spytat. S partnerom sme sa cez vikend pokusali o miminko. Chcela by som si urobit tehotensky test ale neviem ci mi nieco ukaze. V podstate chcem vediet ci vie test ukazat tehotenstvo po 2 dnoch. Dakujem pekne :slight_smile:
21. apr 2008 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daji - ani nie :slight_smile: treba pockat minimalne 10 dni :wink:
21. apr 2008 o 16:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daji urcite nevie... testovanie ma zmysel najskor v den ocakavanej menstruacie - vynimocne ukaze aj den-dva predtym. ale skor urcite nie.
21. apr 2008 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani náhodou nie
ani to zbytočne neskúšaj predtým ako maš dostať lebo budeš sklamaná
21. apr 2008 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daji urcite nie, najskor dva dni pred NEocakavanou MS
daji, neukaze ti nic.... tie info na teste o tom, ze ukaze vysledok uz 5 dni po pohlavnom styku je marketingovy tah.... test zachytava hormon hcg a ten sa zacina uvolnovat az po uhniezdeni babenka a to je najskor 8 dni od ovulacie.... takze radim pocakt azy kym sa ti nebude blizit termin ms, najistesie, ked ti bude ms meskat.... :slight_smile:
katy a ty si uz testla????? :wink: :wink:
21. apr 2008 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dara testla a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2008 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako to????????
21. apr 2008 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi je este skoro.... necham sa prekvapit
21. apr 2008 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no sak do piatku to hadam zvladnes, ako sa inac mas? uz nieco citis??
21. apr 2008 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok