Po koľkých dňoch po styku viem zistiť či som tehotná?

august
1. okt 2005

dievčatá, prosím Vás...ako dlho by som mala byť tehotná, aby som mohla použiť tehotenský test? Lebo nám to pred 2 dnami trošku ušlo a som nedočkavá...chcem to vedieť...ale tak skoro sa to asi nedá zistiť, však? 😒

angelds
11. mar 2009

meliska dakujem precitala som si, takze budem testovat az 17. snad to uz vyjde 😒
stanuska aj ja som nedockava, som zvedava ako Ti to vyjde, prajem Ti to budem tu v sobotu a napis 😉 🙂

meliska
11. mar 2009

angelds 😉 drzim palce, nech su tie ciarky tam...

jordana
11. mar 2009

Dik simib aj meliska aspoň niečo povzbudivé.Ja sa momentálne učím na štátnice na doktorát,ale myšlienkami som celkom inde už keď si budem na istom tak 🙂 .Dievčatá s manželom sme sa 10 rokov dávali pozor aby nič nebolo a teraz opačne už 10 dní sa snažíme aby bolo.

stanusa
11. mar 2009

dík, ale čakám ako vždy len jednu-už si začínam pomaly zvykať 🙂

stanusa
11. mar 2009

angelds a daj vedieť aj ty, nech sa poteším aspoň na tvojich čiarkach 😉

angelds
11. mar 2009

stanusa, ja som nebrala ziadne tabletky a naostro sme zacali 1.3. preto sa cudujem ☹

meliska
11. mar 2009

angelds,jordana: vsetko je individualne... niekomu sa moze pritrafit hned na prvu supu a niekomu to trva dlhsie... drzim palce aby to nebol vas pripad 😉
...a ako sa hovori... na vsetko krasne sa oplati cakat... 😉
he he no ja vas tu trosku uzemnujem, ale dufam, ze o tyzden tu budu len stastne smajliky pri vasich menach 😉

angelds
11. mar 2009

som rada, ze sa tu mozme porozpravat, a viem ze sa hovorí : radsej neskor ako nikdy

angelds
11. mar 2009

🙂 🙂 🙂

meliska
11. mar 2009

angelds, kolko mas rokov ak smiem vediet? 😉

angelds
11. mar 2009

26 a preco 😉 , and you?

meliska
11. mar 2009

😉 ja 28 🙂 len som sa bala, ze mas po 30 a ja ta tu stresujem... 😉

angelds
11. mar 2009

a vy ste na tom ako, som tu nová 🙂

meliska
11. mar 2009

no my sa snazime druhy mesiac, ale nejako to nechavam plynut a neuhanam to, fakt to nema zmysel.... ja som vysadila antiku, takze cakam kedy a ako sa spamata moje telo... 😉

angelds
11. mar 2009

😉 kamarátka tiež už vysadila asi pred pol rokom a ešte nič ale tiež sa snažia, ako MY ( nemusí to byť Tvoj prípad ) 😉

meliska
11. mar 2009

ja to beriem zatial v pohodke, snazime sa, sak je to prijemne 😀 (no nie? 🙂 ) a potom cakame, ci dojde mrcha alebo nie... 😅
...ale v poslednej dobe ma strasne vela veci zamestnava, takze na to nestiham mysliet a citim sa takto lepsie 🙂

jordana
11. mar 2009

Dievčatá čítala som čo ste napísali o veku a o stresovaní.Ja som dosť nedočkavá na tie čiaročky ale s vekom by som si až tak veľký problem nerobila ja mám 36 a pokúšame sa už teraz a v mojom okolí čo skúšajú sú aj po 40-tke čo podľa mňa je už dosť ale obom dám to vyšlo.Začala som písať na tento portál lebo človek chce počuť aj iný názor, než len ukľudňujúci názor svojho okolia. 😵

meliska
11. mar 2009

jordana: drzim paste nech sa podari na prvy sup... 😉

meliska
11. mar 2009

jordana. tu si niekedy precitas inych nazorov az az... 😀 ale neboj, vsetky sme tu v podstate na jednej lodi a snazime sa o to iste 😉

jordana
11. mar 2009

To strašne rada počujem-čítam.Určite dám vedieť čo a ako dopadlo,dopadne... 😉 Musím si už dať foto aby sa vedelo a videlo. Moja mamka mala druhé tiež v 36 a na prvý šup tak dúfam,že som po nej. Moj už by sa teraz tešil, šli sme síce opačne strom, dom,....

matulik284
11. mar 2009

ahojte kocky,
ja mam dostat MS v piatok....boli ma dost podbrusko...nemam krce len ma to boli..mozem byt aj tak tehu? uz tomu moc neverim ☹

matulik284
11. mar 2009

nikto tu nie je? 😕

angelds
12. mar 2009

ahoj matulik, mna tiez boli v podbrusku a ja mam dostat v utorok, neviem co je 😖

angelds
12. mar 2009

... mam aj závraty a je mi na zvracanie 🤐

sonidlov
12. mar 2009

ahojte nepoznáte náhodou niektorá test hcg urina obc?

angelds
13. mar 2009

ahoj sonilov, ja ho bohužial nepoznám 😉

angelds
14. mar 2009

ahoj stanuska, tak ako si dopadla ? 😉

sisa29
14. mar 2009

ahojte prepacte ze sa vam sem miesam ale chcem vas povzbudit.my sme sa o prvu dcerku snazili 4 mesiace a to naozaj snazili sex 5x denne nohy vylozene na stene a stale nic.nakoniec som sa zmierila ze babo tak skoro nebude s muzom som v ten mesiac spala len raz a sup hned tam boli dve ciarky.no a zas na druhej strane pri nasej druhej dcerke ktora ma teraz 3 tyzdne ani neviem ako sme otehotneli davali sme si pozor ani jedna davka nesla do vnutra a sup bolo to tam.zistilas som to az ked som bola v 3 mesiaci nakolko som mala normalnu menstruaciu.takze vam vsetkym drzimpalceky nech ste stastne tehulky 😀 😀 😀 😀

stanusa
14. mar 2009

ahojte
testovala som už včera teda 11DPO, výsledok negatívny

stanusa
14. mar 2009

angelds - držím palce na 17. a určite daj vedieť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre