Po koľkých dňoch sa dá dokázať tehotenstvo?

malinke_babo
5. mar 2009

Chcela by som sa spýtať,po kolkych dnoch od oplodnenia sa da na krvnych testoch dokazat tehotenstvo???dakujem

laydy7777
15. jún 2019

@sebik20 drzim palce aby to bolo tehu. Viem co je to tuzba po babatku. Ja som 3roky chodila po doktoroch a teraz mame rocnu dcerku.

sebik20
16. jún 2019

@laydy7777
Ďakujem nechám to na toho najvyššieho...nebudem to siliť....ale už dva týždne menštruácia nieje a roky nič tam nevidí...to má stresuje

alojzova
12. máj 2020

@malinke_babo ahoj bola si nakoniec tehotná?

hanzelko
1. dec 2020

Ahojte aj ja by som sa chcela spýtať posledný menzes som mala 9.11 a od 15 sme sa začali snažiť 23 som do rána 3x vracala a odtedy mám búchanie v podbrusku a bolia ma krize, a veľa jem mám aj prsniky trocha zväčšene na ďalší menzes mám dostať až 17.12 čiže za 16 dni pretože mám 38 d cyklus strašne som nedočkava a chcela by som si urobit test no myslím si že je ešte priskoro

majba
1. dec 2020

@hanzelko No tak cca 15 dní po ovulácii najskôr. Ak neprišiel ďalši menzes. Ak sa snažíte, tak gynekológ by niečo v matrnici mohol na ultrazvuku vidieť cca 5tt po začatí posledného menzesu. Aj test z krvi by ukázal. Veľa zdaru. Šetrite sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre