Po koľkých dňoch mi test ukáže tehotenstvo?

kdominika
3. aug 2013

Ahojte.. =) môžem sa opýtať mešká mi menštruácia 4 dni a po koľkých dňoch si môžem robiť tehotenský test?A po koľkých dňoch mi ukáže na 100% či som tehotná?

sofiadurovic
3. aug 2013

sú testy ktoré ukážu tehotenstvo po piatich dnoch a mali by byť spolahlivé ale neviem to na 100% ja som si robila po dvoch týždňoch a to už bolo isté aj test mi to krásne ukázal 🙂

cristi
3. aug 2013

ja som robila test pred menstruaciou cca 1-2dni a bolo uz vidiet dve ciarky 🙂 NA 100% ti to povie lekar podla uzv.

beyonce11
3. aug 2013

Ja som si robila test ked mi meskali 3 dni a bolo to vydiet a prcek ma 4 mesiace 🙂

veronika218
3. aug 2013

ja som si robila ked mala prist mrska a boli // 😉

evikhav81
3. aug 2013

ja som si robila na štvrtý deň po meškaní a tiež bola viditeľná druhá čiarka...myslím,že môžeš veselo aj ty skúsiť 😉

livocka21
3. aug 2013

uz si urob uz to ukaze 🙂

charlie1980
3. aug 2013

Ja som si robila asi 3 dni pred menstruaciou / mam 25 dnovy cyklus / a kazdy druh testu mi ukazoval slabo pozitivny. V den menzesu boli uz silne pozitivne.

sveta27
3. aug 2013

Nikdy to nie je 100%. Mne ukazoval pozitivny až po potvrdení lekárom!

ruthke
3. aug 2013

Po vynechani menstruacie by ti domaci tehotensky test mal uz ukazat pozitivny vysledok v pripade, ze si naozaj tehotna.
Tie najcitlivejsie mozu byt pozitivne uz 5 dni pred ocakavanou menstruaciou.

jesi25
3. aug 2013

ja som si robila hned po prvom dni meskania a bol pozitivny🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre