• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Po koľkých dňoch sa dá dokázať tehotenstvo?

23. decembra 2016 
@zora256 a co su to dvorce...
20. sep 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 Ten krúžok okolo bradavky.
20. sep 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zora256 ahaaaaa a to tak rychlo tmavnu?mna bolia prsia uz drhy tyzden ze niekedy nemozem lezat na bruchu..ale farba neviem sa mi zda normalna....
20. sep 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 Tak ešte len tmavnú u mňa ale nie su už ružové ale také hnedasté.ak neviem múdrejšia budem ak nedôjde ms utorok:slight_smile:
20. sep 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zora256 mne ma prist v pondelok...takze tiez budem mudrejsia...drzim palce
20. sep 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 Ahoj§To by bola paráda,keby sme boli takto zaradom tehulky a aj rodili:slight_smile:Moc vám držím palčeky aby vám to vyšlo,a potom dajte vedieť ako ste dopadli:slight_smile:
20. sep 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zora256 dakujeme pekne podobne :grinning:
21. sep 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milagrosss20 Ok:slight_smile:Už sa nám dátum ms blíži,že?Kiežby tie testy neboli potom biele ale // :dizzy_face:
21. sep 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zora256 tak to hej to mas pravdu...ja som si nedavno robila test a bol negativny :frowning2:
21. sep 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 Ahoj!Aj môj test bol dnes negatívny a to taký ktorý sa môže už od 5-7dní po oplodnení:frowning2:Ale tak to neznamená že nie sme tehu,mne pri malom ukázali testy až keď som prekročila 2týždne meškania čiže na 3týždeň od dátumu ms,a k lekárovi šla stým,že mi mesiac mešká ms:grinning: a bola som v 5tt a 4dni:slight_smile:
21. sep 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..potrebovala by som radu..Posledný mesiac som mala menz.uz druhy krat,ale pritom mam pocit ze som tehotna..Moze to byt tehotenstvo...? Dakujem za rady
28. jan 2013 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozu niektore lieky,ako antibiotika-duomox,zodac,skreslit vysledok testu?
29. jan 2013 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto? mala som nechraneny sex iba 1 krat a test som si robila vcera po 6tich dnoch od sexu a ukazalo mi ze niesom mozte mi prosim vas niektora pradit ci sa da uz na prvy krat otehotniet alebo treba dlksie obdobie termin menstruacie mam az za 8 dni trochu ma boli brucho a prsia ale take pcity mavam tyzden pred mens vzdy dakujem za kazdy nazor som moc nervozna
17. máj 2013 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
chcem sa spytat ze ked vcera som mala ovulku a mali sme styk,a mam uz od pondelka cudny pocit v podbrusku,stale ma boli,take bolesti ako predmenzesom,niekedy casto chodim na vc...kedy mozem spravit test?dakujem
29. aug 2013 o 16:16  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj chcela by som sa spytat meska my to uz 7dni.ale neviem ci som v tom robime si male s manzelom ale ja som dva mesiace pred tym dostala stale o 3-4dni skor a mala som uz dostat 14.2.a nemam.ale mam aj velke stresy a problemy a este necem si spravit test nechcem sa sklamat co mam robit???dakujem :wink:
21. feb 2014 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neterky ahoj no ja si myslim ze sprav si test ,,,ked ti uz meska 7 dni,,no ano ak si mala 3,4 dni pred uz ajtak nieco znamena ze nieje v poriadku ,,kup si test a drzim palceky :grinning:
21. feb 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale nveim v pondelok si ho kupim ale je my tak cudne na brusku pretoze som akosi nafuknuta ale picha ma na lavom boku tochu vysie ako je vajecnik a nieje to ani zeby som musela na wc skusala som a nic.zase sa bojim aby som nemusela mat neaku operaciu. :frowning2:
22. feb 2014 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neterky dufam ze nie vsetko bude ok potom daj vediet
23. feb 2014 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no robila som si test a bol negativny a uz dva tyzdne my meskaju nechapem to
28. feb 2014 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@neterky no ja som robyla a nieco bolo a este som skusila druhej znacky a nic tiez nerozumiem,,mozno som bola a potom sa stratilo z mrcho neviem ale este raz kupim rovnaky test a uvidim,,,co ukaze,mozno je nizke hcg,,,
1. mar 2014 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO JA SOM UZ DOSTALA V NEDELU SVOJE DNI TAK NIC MAM SMOLU
4. mar 2014 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj .. :slight_smile: mohla by som sa spýtať .. :slight_smile:dá sa zistiť tehotenstvo v krvi ?
11. apr 2014 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nirvana00 áno, bež za svojím gynekológom, urobí ti. ako som tu čítala, niektorí nie sú nadšení testami z krvi, tak sa nedaj odbiť. a neviem, či sa za to neplatí.
12. apr 2014 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maria1989 ale ja som bola u obvodneho lekára a ten mi bral krv .. tak neviem či sa to dá zistiť tak alebo nie ..
12. apr 2014 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsi je gynekolog ten by mal vediet povedat pozitivny ci negativnu spravu ja si myslim
14. apr 2014 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Chcem sa spytat, bola som u dokiho tyzden pred ocakavanou ms, kvoli spineniu.. Zobral mi krv, dnes som volala na vysledky.. Vsetko je o.k. a niesom tehu... Len uz 4 den mi ms meska... Kedy sa da z krvi zistit tehu? Dakujeeem :slight_smile:
30. apr 2014 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu niekto, kto mi poradi? Ms uz meska 7 dni..
3. máj 2014 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@citta ahoj, môj názor je taký, že už by niečo vyšlo aj v krvi ale až teraz. Podľa mňa to bolo vtedy ešte skoro, ked si bola. A test si si robila?
3. máj 2014 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mm2008 Ahoj bola som tam 4-5 dni pred ocakavanou ms, kt.este neprisla a uz je to 7 dni.. Test som si robila vcera,ale nie z ranneho mocu, samozrejme negativny :(
3. máj 2014 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tomto štádiu by už by bol test aj z "denného" aspoň trochu pozitívny.. asi len čakať musíš... @citta
3. máj 2014 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok