Poraďte prosím - môže to byť tehotenstvo?

kiki255
29. dec 2018

Ahojte. Potrebovala by som poradiť. 🙂 S priateľom sme mali nechránený pohlavný styk viac krát 11. Deň po menštruácii. Bolo 21. decembra a 24. decembra, keď som u mamky chystala štedrú večeru, tak ma dva krát neskutočne pichlo v pravom vaječníku. Ignorovala som to. Ale dnes už je 29. decembra a ja mám 3 dni kus zvýšenú teplotu. Nič viac. Cítim sa okay. No od včera už som aj zvracala. Proste nič nič a zrazu utekám. 🙂 Čítala som, že niektoré cítili uhniezdenie pichnutím, alebo kúskom krvy. Je možné že žena otehotnie 3 alebo 4 dní po styku? Čítala som že ani nie. Najhoršie je, že som žena, ktorá raz nedostala menštruáciu pol roka, chodila na vyvolávačky, celé leto, potom 2 mesiace a teraz sa to upravilo a dokonca som prvý krát v mojom živote cítila aj ovuláciu. Čiže ak mám čakať na najbližšiu menštruáciu, či bude meškať, tak To teda bude. :D kedy si viem urobiť test ? Da sa aj hneď ? Ďakujem 🙂

garajova01
29. dec 2018

@kiki255 neviem vôbec, ale zaujímavé...daj vedieť ako to dopadlo

veronice
30. dec 2018

@kiki255 niektore spermie vedia prezit aj 3-4 dni takze mozne to je no a v tvojom pripade ked mas nepravidel u menstruaciu by som pockala aspon mesiac a potom testovala. Nema zmysel robit test skor kwd mas rozhadzany cyklus. Po tom mesiaci by uz malo byt nieco vidiet ak to vyslo 🙂 drzim palce 🙂

kiki255
autor
30. dec 2018

@veronice no to čakanie je najhoršie 🙂 ďakujem

petrlka
2. jan 2019

Ahojte , chcem sa spytat cj mi viete poradit . MS mi meskala 3 dni tak som si spravila test vysiel mi pozitivny bol tam duch , na druhy den som si spravila dalsi test z ranneho mocu a to Clearblue digitalny a ten tiez vysiel pozitivny +1-2 , dnes je to 6 den co mi meska MS spravila som si test znacky maybe baby a vysiel mi negativny. Mate nekdo podobne skusenoati? Dakujem prikladam aj foto

veronice
2. jan 2019

@petrlka mabe baby je ta druha foto? Lebo ja aj tam vidim druhu ciarku. Tiez bol robeny z ranneho mocu?

bobricek1979
2. jan 2019

@petrlka ak je to ten druhý tak tiež je pozitívny

petrlka
2. jan 2019

@veronice @bobricek1979 nie , to su tie dva pozitivne , toto je ten maybe baby a nebol bol robeny okolo obeda

veronice
2. jan 2019

@petrlka mne takto tiez vysli dva pozitovne z ranneho mocu a potom o par dni negativne z obedneho a potom som testovala uz len z ranneho kazdy treti den a pekne silneli...o 17 dni rodim ;) takze hlavu hore a drzim palce! 🙂

petrlka
2. jan 2019

@veronice dakujem , zajtra rano idem k dr tak snad bude vsetko okej , este nemam potvrdene tehu , tak zajtra sa uvidi. A drzim palce nech ste zdrave a aby ste rychlo zvladli pôrod 😊

dolynkag
2. jan 2019

@kiki255 testovala si, podľa mňa to môže byť tehu

bobricek1979
2. jan 2019

@petrlka to ideš skoro

kiki255
autor
2. jan 2019

@petrlka maybe baby sú blbosť a tiež mám takú skúsenosť. To v popise nepísali. :D ale je to jedna čiarka 😂

bona69
2. jan 2019

@kiki255 skôr to vyzerá ako chybný test

petrlka
2. jan 2019

@bobricek1979 skoro? Je to 7 dni co mi meska

petrlka
2. jan 2019

@kiki255 😂😂 tak toto som este nevidela

kiki255
autor
2. jan 2019

@bona69 veď toto ale smiali sme sa že to bude určite chlapec 😝

bona69
2. jan 2019

@kiki255 😂

petrlka
3. jan 2019

@bobricek1979 mala si pravdu , isla som skoro , gestacny vak mam este malicky . Takze za 2 tyzdne znova

bobricek1979
3. jan 2019

@petrlka jasné drž sa nech malinké pekne rastie

petrlka
3. jan 2019

@bobricek1979 dakujem , dufam ze vsetko dobre dopadne

bobricek1979
3. jan 2019

@petrlka určite papaj kyselinu listovú a buď v kľude hlavne

petrlka
3. jan 2019

@bobricek1979 ano dnes som ju nasadila , sice zajtra do prace ale snad to zvladneme

garajova01
6. jan 2019

Tak čo kiki255 už vieš či si tehotná?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre