Pôrodnica Nové Zámky - skúsenosti?

suzzy664
7. dec 2018

Ahojte mamicky. Aku mate skusenost s porodnicou v Novych Zamkoch?Daju oteckovi do ruk dietatko?

stvura
7. dec 2018

@suzzy664 samozrejme 🙂 Zaplati si sprievod pri porode a moze byt pritomny, prip. pride po porode ak budes rodit cisarskym...moj muz bol prvy co drzal dcerku na rukach, ja som ju dostala az po nom - tiez mal moznost jej prestrihnut pupocnu snuru

suzzy664
autor
7. dec 2018

@stvura on praveze vobec nechce byt pri porode, tak vtedy neviem ci mu ukazu. Teda ci nie len cez sklo.

stvura
8. dec 2018

@suzzy664 ano v tom pripade len cez sklo. Ale mozno ukecas sestricku

anitka116
11. mar 2019

@stvura ahoj, ja mam taku informaciu, ze od feb.roku 2018 by sa nemali v statnych nemocniciach vyberat poplatky za sprevadzajucu osobu (ani za epidural), neplati to v NZ?

stvura
12. mar 2019

@anitka116 zrejme je to uz ine, ja mam posledne dieta narodene v roku 2012 a kamoska rodila v roku 2017 kedy som bola za nou...zeby epidural bol ale v NZ neviem 🙂

pipinka0509
10. mar 2020

Chcela by som sa spýtať, ako je to s osobou pri pôrode, môže tam byt aj pred samotným.porodom,pocas kontrakcii? Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre