Potrebujem radu - v koľkom týždni tehotenstva som 🤷‍♀️😊

1sandricka1
2. apr 2020

Čaute žienky už som sem písala nedávno o tehotenstve že som mala pozitívny test no doktorovi mam ísť až koncom apríla cca.. Vie mi niekto upresniť moju otázku? Možno to bude znieť blbo ale neviem sa vtom orientovať ešte celkom.. Poslednú MS som mala 17.2.2020 a plodné dni som mala 2.,3,marca mala som vtedy nechránený styk takže asi v tedy prišlo k oplodneniu vie mi niekto povedať kolkatom môžem byť cca týždni? Ďakujem 😊

veronika1234512345
2. apr 2020

Páči sa 🙂

miiriaam
2. apr 2020

@veronika1234512345 aka to je prosím kalkulacka/stranka? 😊

1sandricka1
autor
2. apr 2020

@veronika1234512345 je to spoľahlivé? Lebo niekde som čítala že to neukazuje presne 😊 ale ďakujem

bibg
2. apr 2020

@1sandricka1 mne ukázalo presne 🙂 aj pri prvom aj pri druhom 🙂 presne mi sedí oplodnenie aj dátum pôrodu 🙂

1sandricka1
autor
2. apr 2020

@bibg hej? No tak keď som 6 TT môžem ísť už ku gynekológovi? Lebo bola som tam neak koncom marca a povedal ze som asi len 3 TT že ešte nieje nič vidno..

bibg
2. apr 2020

@1sandricka1 možno si mala ovulku neskôr. 🤷🏽‍♀️ Ja by som pockala do 7-8 tt vtedy už bude jasne. Aj keď by si mala posunutú ovulku tak už by malo vidieť srdiečko. Ale keď si v skutočnosti v 6 tt a na sone nebolo nič vidieť tak to je divne. Lebo ja som bola u dr 5+3 a bol vidieť už gestacny vak. 🤷🏽‍♀️

1sandricka1
autor
2. apr 2020

@bibg ja som bola na sone keď som bola 3tt povedal doktor, bola som tam niekdy 20marca a povedal ze mam prísť v strede apríla alebo aj koncom..

bibg
2. apr 2020

@1sandricka1 jaaj.. no tak potom už bude určite niečo vidieť 🙂

1sandricka1
autor
2. apr 2020

@bibg som nedočkava 😊 najradšej by som tam šla už aj zajtra 🤭 16dni mi mešká MS podľa mňa by mohol už niečo vidieť nie?

bibg
2. apr 2020

@1sandricka1 tak to by už mal. Mne povedal že keď do 2 týždňov nepríde a budem mat pozitívny test aby som prišla 🙂 ja som dnes 12 tt 🙂 držím palce 🙂

mima172
2. apr 2020

@1sandricka1 Na nete je veľa tehotenských kalkulačiek, len vložíš dátum poslednej MS a preráta ti to dátum TP 🙂 Ja mám napr aj dve aplikácie, jedna ráta aj percentá 😀

miiriaam
2. apr 2020

@mima172 ale henta je vymakana, niektore neukazuju tak podrobne info

juliet86
2. apr 2020

@1sandricka1 mas cas. zbytocne chodit skoro a stresovat sa

1sandricka1
autor
2. apr 2020

@mima172 skúšala som tie kalkulačky a každá mi ukázala inak 🤔😂

1sandricka1
autor
2. apr 2020

@juliet86 no tak pôjdem až v strede apríla 😊

evita2176
2. apr 2020

@veronika1234512345 mozem sa spytať ci to je za app?? Dakujem

veronika1234512345
2. apr 2020

@1sandricka1 každý lekár pripadne sestricka sa pýta na posledný menzes 🙂 od toho rátajú v ktorom týždni tehotnosti sa nachádzaš.
Samozrejme odchýlky sú možné, ale nato sa príde až keď je plod väčší.
Mne to podľa tohto sedelo 🙂 ale podla crl (veľkosti plodu) mi zmenili tp lebo dieťatko je väčšie o 6 dní.
Aha som bola v 8tt na potvrdení uz bolo aj srdiečko všetko. Takže radšej výdrž ako by si mala stresovať. 🙂

veronika1234512345
2. apr 2020

@evita2176
@miiriaam
Zadala som do googlu "tehotenská kalkulačka" a vyjde vám viac stránok. Stačí si len vybrať 🙂

miiriaam
2. apr 2020

@veronika1234512345 ja som chcela presne tuto,ale uz som ju nasla 😊

vikybotka
2. apr 2020

Tak ja aj ked som mala pozitívny test a z krvi mi to potvrdil na sone nič nevidel a zavolal ma v 10tt na sono a tam už bolo pekne vidieť. Ja osobne by som možno vyskusala test clerblue ktorý indikuje aj týždeň tehu.🙂

1sandricka1
autor
2. apr 2020

@vikybotka robila som si taky test v marci 23teho a mala som tam 3+ išla som svojmu gynekológovi a povedal ze este nieje nič vidieť ze mam prísť v strede apríla 😊

vikybotka
2. apr 2020

@1sandricka1 no to na sone ešte nie je vidno.... aj ja som tam bola v tedy a nic nevidel... ešte ma zdrbkal co tam vobec robím...až ked sa to potvrdilo z krvi mi veril 🙈 takze ked pôjdeš koncom apríla uz bude vidno.... oni aj tak do 12 tt nič viac menej nerobia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre