Pozitívny hCG test a slabé krvácanie

janka_haly
19. okt 2022

Ahojte. O deň mám dostat ms, dnes som mala pozitívny tehotenský test, ale vždy mám na toaletnom krv. Gatky mk to nezaspini … volala som lekarke, tak buď ranný potrat ak príde ms, ak bude spinenie ďalej mám sa ozvat. Mali ste niečo podobne? Dik

petamich
19. okt 2022

ano, 2x, zial ani raz to nedopadlo dobre, spinenie silnelo az prisla menstruacia, u teba to ale moze dopadnut uplne inak, drzim paste! 🤞🏻

alexandramb
19. okt 2022

@janka_haly ja som mala 2x tiež toto iste, ale bohužiaľ to tiež dobre nedopadlo v mojom prípade. Ale pre tvoje povzbudenie, počula som uz aj o takych prípadoch kedy ženy krvacali a bolo všetko v poriadku 🙂

janka_haly
autor
19. okt 2022

@alexandramb dakujem za milú odpoved 🙂 ak sa môžem opýtať, neskor to nerobilo ziaden vacsi problém?😌

janka_haly
autor
19. okt 2022

@petamich Dakujem za povzbudenie☺️ ono to je cely deň zvláštne - ráno troska, potom viac, potom zas menej a teraz takmer nič. Predošlé 2 dni úplne máličko.

petamich
19. okt 2022

@janka_haly treba verit, ze je vsetko v poriadku 🙂 uz len tu na MK je vela skusenosti zien, ze napriek spineniu vsetko bolo ako ma, mozno tam je naozaj iba nejaky mensi hematom a to spinenie je z neho, to je relativne bezne, drz sa!

alzbeta1991
19. okt 2022

Ja som spinila do 4.mesiaca

janka_haly
autor
20. okt 2022

@alzbeta1991 a samo prešlo?

nikool701
20. okt 2022

@janka_haly ja som mala nie len spinenie, ale aj masivne krvacanie, uzivala som lieky, krvacanie neprestavalo. Lekari vraveli, ze mi zrejme praskaju cievky. Az raz som sa rozkrvacala tak, ze sa zo mna lialo, takmer hodinu a akonahle zo mna vysiel hematom o velkosti dlane, krvacanie v tom momente prestalo a uz sa doposial nevratilo. Drzim palce, nech aj u vas to dopadne dobre.

alzbeta1991
20. okt 2022

@janka_haly potom sa to už upokojilo áno … porod bol predčasný ale všetko ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre