Pozitívny tehotenský test a a negatívne výsledky krvi

miska5688
8. feb 2016

🙂 dobry den... Chcela by som sa opytat.....,"vysvetlit" ako je môžneee.... Ze tehost.test bol pozitivny aa krv negativna ☹ ma niekto s tym skusenost??

bajana
8. feb 2016

Falošne pozitívny test je úplne bežný...skús trochu poguglit. A keď zalozis diskusiu, tak ju nazvi nejako zmysluplne, smajlik nikomu nič nepovie.

vydrnik
8. feb 2016

@miska5688 ak sa z krvi nepotvrdilo tehu moze ist o zamlcany potrat,a co ti povedal gyn?poda sona by poznal aka je pricina,

miska5688
autor
8. feb 2016

Robila som 2x test...vzdy pozitívny.. A dnes krv negativna....☹ len jedno viem ze sa necitim najlepšie.... Stale ma pobolieva podbrusko,tlaky(pichanie) v bruchu a prsia ma bolia. A samozrejme odpor k parfemu,zavraty a natahovanie☹

miska5688
autor
8. feb 2016

Sono mi nerobila.... Iba brala krv ☹ nevyjadrila sa k tomu...,iba tolko ze krv negativna

vydrnik
8. feb 2016

@miska5688 nejaky vytok,alebo slabe krvacanie? Kedy si mala poslednu ms,

sono2
8. feb 2016

@miska5688 ako moc si mala ten test pozitívny? Bolo to v deň ako bola krv?

miska5688
autor
8. feb 2016

Iba slabe krvácanie necele 3hodky a test bol robeny az pi krvacani a bol pozitivny..test bol pred týždňom a krv bola dnes ☹

vydrnik
8. feb 2016

@miska5688 lekarka ti tehu nepotvrdila a mas napisane ze si v 5tt,nechcem ta stradit ale krvacanie moze znamenat zacinajuci potrat chod na gyn.pohotovost a tam sa dozvies presne ci tehu si ale nola si atd,tvoja gyn ti mala urobit sono a zkontrolovat ta,inac neviem co si mam myslet,

miska5688
autor
8. feb 2016

Teraz nekrvacam len mam "cudne " stavy... Necitim sa dobre. ..

sibalka21
8. feb 2016

bohuzial falosne pozitivny test a vsugerovane priznaky alebo potrat

miska5688
autor
8. feb 2016

@sibalka21 vsugerovane priznaky byt nemohli nakolko niesom hypochonder..... A viem rozoznat "priznaky" pred tym a ake boli teraz......

sibalka21
8. feb 2016

@miska5688 nemusis byt hypochonder :D to je uplne nieco ine ale sak newa :D .... no tak potom potrat

8291
8. feb 2016

Tak ja neviem ale myslím si ze keď príde baba na gyndu,ze ma pozitívny tehu test,tak songrafia by mala byť urobená ako štandard.

lavinis
8. feb 2016

@miska5688 pozitívny tehotenský test môže byť prejavom aj nejakého ochorenia, takže ak sa necítiš dobre, šup znova k lekárke.

medovka14
8. feb 2016

@miska5688 prežila som niečo podobné, pozitívny test, ale o cca 10-14 dní prišiel menzes.. Pravdepodobne ide o zamlcany potrat, alebo biochemické tehu. Koľko ti mešká menzes?

vydrnik
8. feb 2016

@miska5688 uz neviem co by som poradila,kazda zena ked pride na gyn.s tym ze meska mens.alebo tehu test pozitiv.gyn zenu pozrie urobi sono opyta sa na poslednu ms,zobere krv,takze nechapem preco tebe zobrala len krv aniz by ta pozrela,a ak sa naozaj necitis dobre a mala si aj krvacanie chod radsej na gyn.pohotovost tady ti viac neporadime,a ako uz bolo zmonovane mohlo ist aj o potrat

miska5688
autor
8. feb 2016

@medovka14. Mala som ho naposl.27.12 '15... A potom prisiel 19.ale iba spinenie.... (Hned v ten den bol prec) neskor test a o Tyzden krv .... A výsledky kadejake 😀

ala82
8. feb 2016

Skus spravit est

natalushka
8. feb 2016

Mimomaternicove tehu?s tym ale nie je sranda..ale neviem,ci tam by v krvi nebolo zvysene hcg..kazdopadne krv vzdy najskor ukaze mozne tehu..takze,ak je krv negativna,urcite to tehu nebude..treba patrat po inej diagnoze

ala82
8. feb 2016

Skus sppravit este jeden test.

stratenanajdena
8. feb 2016

Ahoj, tak chod na pohotovost, nemusis vraviet, ze uz si bola u dr, ved 5 t.t. je i tak dost skoro, Povedz, ze ti vysiel pozit. teh. test a ze si zakrvacala tak nech ta pozru. na pohotovosti robia sono vzdy. teda mali by...

zuzicek88
8. feb 2016

@miska5688 ahoj ja som toto zazila dva krat,prvy krat mi aj namerala HCG,ale bolo velmi nizke a zial po tyzdnovom meskani ms prisla a bolo,druhy krat som tiez mala pozit,test,no ked som isla na krv,uz tam hcg nebolo a o tri dni prisla ms,no zial neudrzalo sa to,to sa stava,poradim ti,ak este nedostanes ms.zmeraj si bazalnu teplotu,ak je nad 37 si tehotna,ak je nizsia,pride ti ms.mozno aj preto sa citis zle,lebo ma prist ms

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre