Pozitívny test 5 dní po menzese

manucao
12. sep 2013

Baby, chcem sa spytat,ci ste niektora mala tehotenske priznaky,aj napriek tomu ze ste mali poslednu mrchu..kratku a slabsiu ako normalne..a bolesti v podrbusku pretrvavali a pridali sa aj citlive prsia..je mozno,ze to tehu je dlhsie a ta mrcha bola ja napriek tehu??Mali ste niektora podobny problem.Ja si dnes idem urobit test,lebo chcem vediet na com som...stale mam pocit,ze dostanem mrchu a pritom mi skoncila pred 5 dnami a prsia su citlive,bolave a zilovate..
Dakujem vam za radu a ochotu

katy1979
12. sep 2013

vsak testni a uvidis. Ano stava sa aj to co popisujes a s kludom mozes byt tehotna ale aj nemusis.

martinkatinka
12. sep 2013

@manucao zavolaj lekárovi a popýtaj ho, nech ti spraví test HCG, to máš najistejšie

anjelicek26
12. sep 2013

@manucao ved este nemas pozitivny test, nechapem zadaniu temy... kazdopadne si sprqv test a uvidis. Citlive prsia a podobne mozu znamenat cokolvek, aj to, ze si to strasne moc zelas, aby to tak bolo a telo spolupracuje.

manucao
autor
12. sep 2013

@anjelicek26
@martinkatinka dakujem vam..ale praveze ja som si to uvedomilo postupne..riesili sme doma dcerinu skolu. a akosi mi prislo ze co ma tak boli v podbrusku a aj tie prsia ..a na zily ma upozornil manzel..

h2
12. sep 2013

@manucao Ahoj, ja osobne som už tu na MK odpovedala na podobnú otázku viackrát, tak budem tentokrát stručnejšia. Totiž, tiež sa mi to stalo, menštruácia kratšia a slabšia no a bola som tehotná. 🙂

manucao
autor
13. sep 2013

@dakujem a kedy ti vysiel pozitivny test..ja som si ho robila vcera ked od predposlednej mrchy tak to bol 37 den a ked od poslednej mrchy..tak to bol vcera 7 den..tak neviem...ale prsia a aj to podbrusko ma stale bolia..len sa pridali aj krize..tak ja neviem..

iviska2
13. sep 2013

Ja som takto prišla ku svojmu štvrtému dieťatku 😉

tonjadabik2
13. sep 2013

@manucao tak ja som mala teraz slabsiu mrchu 2 dnovu len.. minuly tyzden som mala a boli ma brusko a vajecniky a uz aj prsia.. tiez neviem na com som.. a bojim sa testnut lebo ceme babetko.. bojime sa sklamania.. hm?? 🙂

manucao
autor
14. sep 2013

@tonjadabik2 ahojky..tak ja som sa vcera testovala, rano a odisla som do prace..a ked som prisla z prace..len tak ma napadlo pozriet na test a bola tam slaba druha ciarka..tak som zavolala manzela..ci tam nieco vidi..tak pozeral a pozeral..a povedal,ze je tam ale slaba..ze ju slabo vidno...dnes som netestovala..zajtra rano urobim..prsia mam bolia..ono to nie je taka bolest..ale citim ich...normalne take ine to je..ako tazsie keby boli a aj to podbrusko. a pridal sa mi biely vytok..taky ako smotana..ale nic ma nepali,nesvrbi...a ten vytok bol rano...tak ja ti neviem..urcite si urob test...budes pokojnejsia..tiez som sa bala..ale tak..ono ma ist manzel v stredu na speriogram..tak som si povedala..co ak nahodou som....

tonjadabik2
14. sep 2013

@manucao sak jasne treba testnut.. ono mozes mat plodne dni ovulku preto tie vytoky ale mozno sa mylim.. ja este netestujem,.. krcek mam este otvoreny a idu plodne dni. tak este pockam..

manucao
autor
14. sep 2013

@tonjadabik2 no ja s tym krcekom mater.to neviem..ja som to nikdy nehmatala...a ani neviem ci by som to vedela tak ňurcit..ja ani neviem ake to je na dotyk..ake to je ked je zena tehu..vfakt..uz som o tom citala,ze zeny si hmatom krcka zistia ci su tehu,..ale ja som tonidky nerobila a ani nebudem..a test som dnes nerobila..vcera tam bola slaba ciarka..tak urobim aj zajtra rano..a prisa...tak tie su ine..tazke...som strasne ospala..manzel isiel na nocnu a ja si idem lahnut s dcerkou spat..prajem pekny vecer-

tonjadabik2
14. sep 2013

@manucao mna tiez baby naucili s tym krčkom. ani ja som to nikdy nesledovala pri tehotenstve,, ja obcas pozrem..ale neak nesledujem. ja skusim test na po vikende ten tyzden uvidim.. aj ja pojdem dobru nocku 🙂

manucao
autor
16. sep 2013

@tonjadabik2 ahojky..tak ako si na tom??Ja vcer atest negativny..nechapem..prsia ma tak pichaju aj to podbrusko...neviem neviem..v piatok tam bola ciarka a vcera nic...a tu ciarku videl aj manzel..nebol to moj vyplod fantazie...ak nic,nebude do piatku pozit.test,tak manzel ide v piatok na spermiogram..

tonjadabik2
16. sep 2013

@manucao este neviem som netestla. ale manzel vravel ze som sa vyhodila na tvari ze som bleda,vsetko ma boli vajecniky,brusko,prsia.. ze som tehotna vraj ze on to vidi a pozna ma.. uz mi tak urcil dva predosle tehu..som mu neverila lebo som este ja vtedy nevedela a sla som vtedy k doktorovi kedze mi vtedy meskala ms a naozaj som bola tehotna.. tak neviem.. ale uz som naozaj ale vcera citila dole akoby bublinky dole v brusku.. aj manzel uz pocuval brusko a povedal ze uz tam je babetko ze tiez pocuje blub blub bublinky.. boli ma dole brusko je mi na odpadnutie som slaba..neviem testnem a uvidim a dam urcite vediet 🙂 . a ty ako???

kristinka28
16. sep 2013

ahojte baby potrebujem radu menzes ma pravidelny ,,zaujima ma co je to ,,ked mi konci menzes mavam na 5 den taky hnedy vytok ako ukoncenie menzesu,,teraz na 5 den rano nic a vecer tak troska ruzove ,,a konec ztym som sa este nestretla co si myslite co to moze byt stretly ste sa uz z niecim podobnym prosim odpiste mi ,pekny den prajem 🙂

kristinka28
16. sep 2013

ALOOO JE TU NIEKTO ABY MI NAPISAL DAKUJEM

manucao
autor
17. sep 2013

@tonjadabik2 ja som vcera testla..ale nic..negativny..nechapem..v piatok sme obaja videli slabunku druhu ciarku..v nedelu nic a vcera nic..no ja som ju videla a ked som ju ukazala manzelovi..tak povedal..ze uz ked mu ju tak ukazem,tak ju vidi,ale je veeeelmi slaba..taky tien
No prsia ma bolia..vcera som mala strasne vyrazne zili..az take nabrunete..riadne mi trcali ako rieka ked tecie..az k dvorcom a okolo dvorcov...brusko a dnes od rana dost boli..a by som zobrala tabletku..ale vydrzim..a kavu nie som schopna od rana vypit..nechuti mi..ja sa citim ako tehotna..ale neviem neviem...a vy uz mate deticky..dve co??tak aspon vies,ze se obaja zdravi,ze mozte mat

tonjadabik2
17. sep 2013

@manucao my uz mame 3 deticky... dnes som testla ale asi nic.. jedna ciarka cervena kontrolna a druha biela tak neviem..berem to tak ze ne.. vraj tam mam ducha ta neviem.. skusim o par dni alebo o tyzden..mna boli vkuse uz pomaly 2 mesiac kazdy den brusko ale mozem byt aj prechladena ale neviem kde by som sa prechladila lebo som stale doma v teple a nikam nechodim.. hej sme zdravi ale nedari sa nam..s tym babetkom.. 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre