Pozitívny test a bolesti v podbrušku

lusia28
7. jan 2013

Babule,mrcha mi mešká síce len 3 dni ale 6testov mi ukazuje // čiarky....dnes v práci som dostala bolesť do ľavého vaječníka tak som zašla k dr.vzala aj testy,urobil mi utz ale nič tam nevidel,nevzal mi ani krv mám prísť o týždeň,bolesti sú také ako pred mrchov,vkuse behám na Wc ako šibnutá,no bojím sa.Snažíme sa už dosť dlho,nikdy mi tetsy neukazovali také čiarky ako teraz.Bolia ma aj dosť prsia no to by bolo o.k. len ma hnevá ta bolesť v podbrušku.Mám dosť namáhavú robotu a bojim sa o bábo ☹

uhnakova
7. jan 2013

Ta bolest vajecnika je normalna, proste zacal naplno pracovat, produkovat hormony po tom, co sa oplodnene vajicko uchytilo v maternici. Co sa tyka ultrazvuku, na zaciatku 5. tyzdna lekar este nemusel vidiet nic, ja som bola na utz na konci piateho tyzdna a lekarka ledva nasla gestacny vacok, len taky maly tien to bol. O tyzdne a pol neskor uz bolo vidiet srdiecko. Takze sa skus nestresovat, vsetko je pravdepodobne v poriadku. Ak by si mala obavy, tak si sprav za tri styri dni dalsi tehotensky test, ked uvidis dve ciarky, urcite ta to upokoji 🙂

zuzulica
7. jan 2013

Mňa to brucho bolelo ako pred menzesom ešte dlho po otehotnení a tiež som lietala stále cikať, to tie hormóny, neskôr sa to zlepší.Tiež prvý krát u doktorky povedala,že vačok tam ešte nie je vidieť, ale, že podľa maternice a krčku tehotná som, tak som tuším za týždeň alebo dva mala prísť znova a už tam bolo 😉 Trocha sa ulievaj v robote ak sa dá,hlavne ťažké nedvíhaj, tiež mám fyzicky náročnú prácu a skončila som na PN, ale možno už ma zase pustí do práce, doma bez vychádzok-strašné 😝 Hlavne nestresovať, uvidíš nabudúce tam už bude 🙂

pepina001
8. jan 2013

baby mne 4 testy ukazali pozitivny test, poslednu mm som mala 29.11.2012...a vcera dr nic nevidel, vzal mi krv, musim cakat...ale dnes mam slabe spinenie...ach bojim bojim

lusia28
autor
8. jan 2013

Tak dievčence dnes ráno som zase testla a čiarka tam je chválabohu 😉 dnes ma prezmenu pobolieval pravý vaječník,takže to bude asi tým,že sa niečo deje,tak snáď bude dobre....

m_atil_ka
8. jan 2013

@lusia28 je v pohode ze tam nic nevidel,ja som bola prvy krat na utz koncom 4tyzdna a videl iba zvysenu sliznicu tak som sa bala ci to nebude mimo,ale vcera som bola zase co uz je 6tt a uz to tam bolo 🙂. Treba pockat 🙂. A bolesti su v uplnom poriadku,mna boli stale v podbrusku a aj pri prvom to tak bolo,stale som si hovorila uz isto dostanem a zrazu skoro 9 tt 🙂 drzim palceky

ladydasha
8. jan 2013

Bolesť som cítila aj ja, mne hlavne prišla behom tehotenstva aj úplne normálne sa tváriaca menštruácia, takže som mesiac ani netušila, že som v tom 🙂 Až na základe príšernej nevoľnosti som si urobila test a na ňom boli nádherné //, tak som sa začala tešiť a vlastne na moje prekvapenie mi Dr. povedala, že som už vo 8. týždni 🙂

zuzi0911
8. jan 2013

ja som mala bolesti do konca 3 mesiaca.a nemuselete nic vidiet. neboj sa 🙂

taja27
8. jan 2013

ahojte baby ja som bola dnes u dr pozeral ma a tiež povedal že mam vystelku maternice no vajičko nevidel teda folikul že je po ovulacii..no mne je tak blbo a a točiii sa mi hlava,prsia nebolia a mam bolesti sem tam vo vaječnikoch čo som nemávala tak čatso.....test som si robila a nič zatim....

hviezda1603
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre