Pozitívny test a menštruácia

extrem000
27. aug 2013

neviem, či tu taká téma niekedy bola, ale chcem sa spýtat, či sa tu niekto nájde ako ja, robila som si tehotenský test a vyšiel mi takto ako je na fotke, takže vidím tam ducha. Moje príznaky sú také, že ma strašne boleli kríže, nikdy ma pred menzesom nebolia, chute také len čo som milovala tresku , nemôžem ju ani cítit, náladovost, nervozita, plačlivost......mal niekto takýto problém a bol tehotný a čo s tým? Spravit si ešte jeden test a íst k lekárovi? dakujem za diskusiu, velmi mi pomôže.

vavrenka
27. aug 2013

@extrem000 ja som zacinala este s slabsim duchom a uz ledva fucim, ake mam brusko 😉
len neviem - co si myslela tym nazvom- ty si dostala ms a po nej mas takyto test?

extrem000
autor
27. aug 2013

@vavrenka nie, tento som si robila jeden den alebo dva dni pred už presne neviem a ešte jeden počas krámov, ten bol slabý vidno ho až za svetla denného a to si človek musí oko zaostrit. tak neviem

martinkatinka
27. aug 2013

@extrem000 no ja som asi slepá, ale moc tam nevidím ... skús pár dní po ms a uvidíš... Ja som mala negatívny test, dostala som špinenie na dva dni, potom si urobila test a bolo to tam jasne viditeľné... no bohužiaľ, dlho mi tá radosť netrvala... každopádne, testni ešte raz PO

marian86
27. aug 2013

ani ja tam nič nevidim... 😒

extrem000
autor
27. aug 2013

@martinkatinka áno , dakujem , budem musiet testnut , ale to už dufajme, že poslednýkrát.

denisa87
27. aug 2013

ja tam vidím,ale je to skor ryha,po kolkych minutach ti vyslo toto?aj ked slabo,malo by to ist trosku do ruzova,ale toto nejde...skus za par dní,drzzim palce..

mamcas
27. aug 2013

Ja tam tiez cosi vidim 🙂 myslim, ze najlepsie je este zopakovat test, hormon HCG stupa kazdym dnom takze ak si tehu tak ciarka bude viditelnejsia 🙂 drzim palce 🙂

vavrenka
27. aug 2013

@extrem000 ja vidim jasneho ducha, ale ja uz mam vycviceny zrak 😀 , je to tam. skus este raz napisat celu genezu, kedy a ako dlho si mala ms aku silnu, kedy si si urobila prvy test, kedy posledny, ako ciarka silnela/slabla...
pytam sa to, lebo niekedy v zaciatkoch tehu moze dojst akoby ms, ael je slabsi a trva kratsie a niekedy ide o tzv. biochemicke tehu- zahniezdene oplodnene vajicko sa prestane vyvijat a v termine ms sa vyplavi z tela. vtedy je bud pred ms silnejsie pozit test ako po nej alebo je pozitivny testik a po ms negativny. popr, moze ist aj o mimo maternicove tehu- to ta nejdem strasit, len mi napadaju vsetky aternativy 😉

skvele
27. aug 2013

No ja som raz mala pozitivny test a nic z toho nebolo. Priznaky som mala ako na tehu, pravdep. mi len stupol nechtiac hormon 🙂

mimka11111
27. aug 2013

@extrem000 ahoj,mala som to isté...s malým rozdielom,pred mms test pozitívny, dostala som mms a po nej test nadalej pozitívny, dokonca čiarka silnela....lenže zrazu druhá čiarka slabla, až úplne zmizla... ☹ držím palce,aby to nebol tvoj prípad

extrem000
autor
27. aug 2013

@mimka11111 tak už ani nedufam, asi dopadnem tak isto

extrem000
autor
27. aug 2013

@denisa87 ja neviem nejak po 5 tich , maximálne 10 tich minut, tak nejak

extrem000
autor
27. aug 2013

@martinkatinka jasne, že testnem , dakujem

extrem000
autor
27. aug 2013

@vavrenka no tento test som spravila jeden den pred ms, je divné, že som mala úplne iné príznaky, ako mávavam, nikdy necítim, kedy mi ms príde, a teraz to bolenie krížov chute.......no ja si myslím, že po ms jeden test a ked bude takto vidiet , to znamená, že nie som, ved malo by to už tmavšie ukázat, nie? Inak takýto prvý test som mala presne, no krámy nedošli a bola som v tom, žial bohu dlho nie....už radšej nespomínam

cerez
27. aug 2013

Ja som asi slepá, ale ja ho vidím ako negatívny.

vavrenka
27. aug 2013

@extrem000 smutna skusenost. ☹ poznam to. daj vediet, ako si dopadla. ak bude silnejsi, tak super. 😉 budem na teba mysliet. pa

extrem000
autor
27. aug 2013

@vavrenka vdaka, no krámy sú už pomaly neni, takže divné, že ich mám len jeden a pol dna, no divné ozaj, no testnem ozaj a potom šupsinky pravdepodobne k lekárovi

zaraaa
27. aug 2013

ja tam vidím tu druhu čiarku,a myslím si že môžeš byt tehotna,lebo aj ked je žena tehotna na začiatku kludne môže dostat menštruaciu,to ti povie aj bars ktorí gynekolog. 🙂

sissika
27. aug 2013

@extrem000 ked aj tie kramy su kratsie, duch na teste, podla mna je to ono, daj vediet, ked testnes znovu

rybka1985
28. aug 2013

drzim palce,myslim ze si tehu 🙂 duch je sice slabucky ale je tam

extrem000
autor
28. aug 2013

@zaraaa hej, ale inak iný príznak nemám ako zvačšenie a bolenie prs, tak neviem, no prechladnutá som neni......

extrem000
autor
28. aug 2013

@rybka1985 uvidím, kupila som si dnes tehotenský test, no snád posledný, budem robit ráno, tak som zvedavá!!!

extrem000
autor
28. aug 2013

@rybka1985 tak potrebujem tie palce ako sol, dakujem

rybka1985
28. aug 2013

budem na teba mysliet daj hned vediet ci su // 🙂 ja budem asi zajtra tiez testovat aj ked asi je to este skoro ale som zvedava a akosi citim ze to konecne vyslo

extrem000
autor
28. aug 2013

@rybka1985 no nevydržala som a test som si dnes spravila, kúpila som si obyčko test, ukázal jednu čiarku, ale nejak ma stále boli v podbrušku, vlavom boku stále vkuse........nechápem.

rybka1985
29. aug 2013

@extrem000 ja som dnes nevydrzala a spravila tiez 24DC a cuduj sa svete ani nie duch ale uz taka slabucka ciarka, uz len verit ze bude silniet 🙂

extrem000
autor
29. aug 2013

@rybka1985 tak to je super, to poteší, tak držím paste

rybka1985
29. aug 2013

baby mam slabucky fotak na mobile ale vidite tam to co ja?

yuuki
29. aug 2013

@rybka1985 vidím 🙂

rybka1985
29. aug 2013

@yuuki a co vidis? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre