Prečo po Duphastone ešte nemám menštruáciu?

dianka16
6. apr 2011

Beriem tabletky duphaston už asi týždeň a stále nič!Mám iba slabé výtoky ,ktoré sú slabulinko hnede až žltkasté.čo to môže znamenať? ☹ Menštruacia mi mešká mesiac aj niečo.Som zúfala. 😢

lulu369
14. mar 2014

ahoj, ak smiem otázku prečo ti ho lekár predpísal? Ja som ho tiež brala pred 6 rokmi, pretože som mala totálne rozhádzaný cyklus, tak mi ho doktor predpísal na upravenie (namiesto antikoncepcie, nakoľko cyklus som mala rozhádzaný práve pre vysadenie antikoncepcie) a brala som aj tabletky clostylbegit. V tedy som ich brala asi nejaké 3 cykly, možno aj dlhšie (nepomýnam si), ale po ich vysadení som otehotnela s dcérkou. Po dcérke sme chceli druhé bábo ale tiež som mala rozhádzaný cyklus, tak mi lekár predpísal clostylbegyt, ktorý som brala 2 cykly, potom som mala 4 mesiace pauzu a brala som ho znova, ale len jeden cyklus...Po otehotnení so synčekom mi lekár pre istotu predpísal duphaston na udržanie plodu...

standu
14. mar 2014

ja som brala duphaston pre chybajucu MS (2 mesiace). hned sa mi cyklus upravil a po pol roku uzivania som otehotnela..

mamjka
14. mar 2014

ja som tež brala duphaston keď som chcela otehu mam PCO ...takže teoreticky možeš byť tehu 🙂

miriama11
14. mar 2014

Ahoj brala som ho pred cca 3 rokmi ale mne najprv dala vyvolavacku a tak som ho zacala brat na 11den cyklu do 25 a do troch dni som dostala menstruaciu .podla mna po tyzdni este nedostanes.a ako ti kazal lekar ho uzivat lebo je tam strasne vela sposobov uzivania na rozne poruchy.ja som ho brala najprv 4 mesiace a potom sme skusili bez a zas bol problem a potom mi ho dala este na 2 mesiace a to som uz aj otehotnela a teraz je to uplne v pohode.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre