Prerušovaný styk a možné tehotenstvo

sunnyday1111
3. júl 2021

Ahojte ženy, píšem ešte raz o radu. S priateľom máme nechránený pohlavný styk-prerušovaný, viem, že tehotná byť môžem.

Poslednú menštruáciu som mala od 30.5.-4.6., väčšinou mi menzes trvá 5-6 dní a cyklus mám od 29-31 dní, stalo sa už aj 36dní.

Počítala som, že dostanem 30.6. alebo 1.7., nič, každý deň som sa budila s tým, že som už menzes dostala aj kvôli bolestiam v podbrušku a nič.

1.7. som si robila 2x test + krv na betaHCG, všetko negatívne. Moja otázka, môžem byť tehotná? Ak počítam, že som ovuláciu mala hoc aj posunutú, tak ak by aj došlo k oplodneniu, tak 1.7. už by hornón z krvi mal byť podľa mňa pozitívny

Budem vďačná za rady od skúsenejších a mamičiek, čo sa snažili otehotnieť a počítali plodné dni.

kkovacovak
3. júl 2021

@sunnyday1111 áno môžeš byť ešte kľudne tehotná. Mne vyšiel slabý test až na 40. deň cyklu a to taký dlhý cyklus ako ty nemávam. Takže počkaj ešte pár dní a testuj

monka105
4. júl 2021

@sunnyday1111 ak máš krv negatívnu, tak nie.

misellka_23
9. júl 2021

Taký čas len trpezlivosť . Držím palce. ✊🏼

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre