Prerušovaný sex a negatívny test

lucia992
30. máj 2022

Mam otázku. S priateľom mávame prerušovaný sex, priamo sa do mňa neurobil ale ked mame sex tak aj niekoľkokrát po sebe. Môžem otehotnieť keď sa neurobí do mna ale zaroven zakaždým pohlavným stykom do mna vojde. Ostávajú spermie predpokladám aj v trubici penisu 😬. Naposledy sme mali takto sex počas mojej ovulácie a mne mešká menštruácia tretí deň. Test mam negatívny ale možno som si ho robila skoro. Kedy je vhodné urobiť test aby bol presný?

csipcsip000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
30. máj 2022

samozrejme ze aj pri prerusovanom mozes otehotniet .. tyzden po meskani by uz daco na teste mohlo byt vidiet

csipcsip000
30. máj 2022

S prerusovaneho pohlavneho styku je mozne otehotniet

lucia992
autor
30. máj 2022

@syslik81 skôr je asi zbytočné robiť si test však?

mamkalentedkova
30. máj 2022

Ja som presne tak otehotnela ..a to sme pokračovali po prvom kole hneď iba raz 😉

lucia992
autor
30. máj 2022

@mamkalentedkova prečo mi takáto vec nenapadla vtedy 🤔😆

jaskolka
30. máj 2022

Môžeš byť tehotná, ale aj nemusíš. Prerušovaný sex nie je antikoncepcia

modraslamka
30. máj 2022

a preco nepouzivate ochranu?🤦 mozes byt tehotna...

syslik81
30. máj 2022

@lucia992 ak ta to potesi tak aj keby ste nemali sex po sexe tak mozes otehotneniet ,, prerusovany sex nieje ochrana ..takze hold uz len vyckat par dni a spravit test

lucia992
autor
30. máj 2022

@modraslamka ja tabletky nechcem brat a kondómy nepoužívame. Akože nevadí aj keby som bola tehotná, len ma ide poraziť z čakania

lucia992
autor
30. máj 2022

@syslik81 aj keď nemám žiadne príznaky na tehotenstvo? Akurát prvýkrát som nemala bolesti pri ovulácii. Ale sem tam pociťujem jemnú bolesť v krížoch a v bruchu ako keby som mala mat každú chvíľu svoje dni ale stále nič. Ja som tak nedočkava.Ale nikdy mi nemeskaju...

mamkalentedkova
30. máj 2022

@lucia992 no tiež som sa pýtala 🤣..ale výsledok ma dnes presne 11 mesiacov a už by som ju za nič na svete nevymenila 🥰

nevenka
30. máj 2022

@lucia992 my robime prerusovany, ale takto nie. Lebo toto je presne ta pricina, preco sa hovori, ze to nefunguje. Hlavne pocas ovulacie je opakovany, hoci prerusovany styk velmi rizikovy. My sme takto fungovali 19 rokov a z prerusovaneho som nikdy neotehotnela, ani ked bol pocas ovulacie. Len bol za den 1 raz.

lucia992
autor
30. máj 2022

@nevenka ďakujem za odpoveď. No uvidím 😊 Úprimne nenapadlo mi vôbec že to nie je až tak bezpečné z dôvodu že to robíme opakovane...

1mimka18
30. máj 2022

@jaskolka antikcepcia je 100%? 😀 som v 6mesiaci a otehotnela som cez antiku😀

1mimka18
30. máj 2022

@modraslamka myslim ze preto lebo kto raz skusil sex bez kodnomu s kondomom uz nechce😀😀😀 vyskusaj😀

nevenka
30. máj 2022

@lucia992 mna veru hej, ja som stresak 😅🙃😁

jaskolka
31. máj 2022

@1mimka18 neviem, či vieš, ale slovo "antikoncepcia" nie je len označenie pre tabletky.
Antikoncepcia je aj všeobecne ochrana pred počatím a na to som myslela ja. Teda aj trebárs sterilizácia,je "antikoncepcia".

1mimka18
31. máj 2022

@jaskolka viem, ale myslela som ze myslis priamo tabletky 🙃🙃🙃

elenita
31. máj 2022

@1mimka18 a Ty si otehotnela cez tabletky? To je ako mozne? 🙈

basska_b
31. máj 2022

Prave sex je dobry na vyvolanie meskajucej MS. A ako bonus mozete ist naostro 😁 3 dni po vynechani by ti uz ukazalo...

lucia992
autor
31. máj 2022

@basska_b nepomáha to

1mimka18
31. máj 2022

@elenita ano cez antiku😀 no neviem, tak nic nieje 100% a pokial viem niesom jediná co otehotnela ked brala antiku kukni fora na nete, ale vies co? Je to , to najlepsie co sa mi stalo❤

1mimka18
31. máj 2022
elenita
31. máj 2022

@1mimka18 viem, citala som...ale vacsinou tam baby zabudli zobrat tabletku, brali atb a tak podobne...len som bola zvedava 🤷‍♀️ mna sa to netyka 😁

1mimka18
31. máj 2022

@elenita ja som nezabudla, brala som ju rok a zrazu mi meskala na druhy den uz silne 2 ciarky🥰😀

mamkalentedkova
31. máj 2022

@1mimka18 a brala si tabletku každý deň v rovnakom čase ? Alebo žiadne iné lieky k tomu v Tom čase ? Alebo nejaké črevné problémy ? Ale každopádne ,určite je to to najlepšie ,čo sa ti prihodilo ☺️

1mimka18
31. máj 2022

@mamkalentedkova brala som vzdy rano, ine lieky neberiem ziadne ani som nebrala. 😀 proste antika neje 100% 🙃🙃🙃

mamkalentedkova
1. jún 2022

@1mimka18 no...nič nie je 100%né.. asi bol ten správny čas ,tak to prišlo aj takto 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre