Príznaky 4. deň po styku

anickaan
3. feb 2015

Holky, je mozny mit priznaky 4 dny od prvniho nechranenyho styku?🙂 domluvili jsme se s pritelem, ze to nechame na osudu, jak to prijde..🙂 a uz po tak kratky dobe jsem nedockava na test 🙂 uz jsem sem psala jednou dve hodky zpet, ale zmizelo to, tak se omlouvam, pokud to nekdo cte dvakrat 😉

hviezdicka111
3. feb 2015

@anickaan no ja som mala priznaky este pred vynechanou ms...lenze testy dlho negativne, cize som si myslela, ze tehotna nie som 😀 ale 4.den po styku to urcite nebolo....to je asi este prilis skoro... a este mozem sa spytat, kolky dc si mala styk? a ake mas tie priznaky?

lorela
3. feb 2015

@anickaan Príznaky, akési bližšie neidentifikovatľné pocity, mať môžeš, ale v každom prípade na test je ešte skoro.

astonka
3. feb 2015

@anickaan no určite 4 dni po styku možeš mať všelijaké priznaky ale určite nie čo sa tehotenstva týka...

anickaan
autor
3. feb 2015

Neskutecna bolest hlavy, pnuti v podbrisku a zaludek jako na vode..
V pulce cyklu hviezdicko 🙂

anickaan
autor
3. feb 2015

A dneska jsem silene unavena a to jsem spala dlouho

hviezdicka111
3. feb 2015

@anickaan no priznaky obcas byvaju aj z toho, ze velmi babo chceme a pozorujeme sa...aj ked citala som aj o babach, ktore udajne 4-5dpo mali nevolnosti a boli tehu....ale skor by som si to na tvojom mieste nejak zvlast nevsimala, vydrzala by som do terminu ms a potom otestovala 🙂 lebo 4dni po styku to skor mozu byt priznaky, ktore vytvori tvoja psychika 🙂 ale drzim palce, nech najdes o dakych 10dni // 🙂

anickaan
autor
3. feb 2015

Ja prave mela posledni styk pred 3 tydny, od ty doby tehotenstvi vylouceni plus byla Ms, takze je to mozny jedine z ted, pokud neco.. Ale byl by to asi zazrak mit priznaky 4 dny po. Nu uvidi se jestli dorazi mrcha 😀

anickaan
autor
3. feb 2015

A dekuju za palecky

bonaqa2013
3. feb 2015

niekedy majú žienky príznaky tehu a o pár dní príde menzes. Aspoň si to myslia - že je to tehu, ale príznaky bývajú veľmi podobné. Ach jaj že príznaky 4 dni po styku - ani náhodou.

linda03
3. feb 2015

Ahoj baby. Chcem sa spytat. Mam treti den velmi bolestive prsia. Nechraneny styk minuly tyzden viac krat cca v strede cyklu. Bolestive prsia mavam tak 2 dni pred menzesom. No ten mam dostat az o 10 dni. Test negativny. Mozem byt tehu? 🙂

potvorka77
3. feb 2015

ahoj ja som to tiez vedela 4 dni po 🙂 boli sme na veceri a mne to zrazu doslo. brucho nafuknute, maternica citliva na dotyk, zaludok na vode, smrdela mi cokolada a redkovka chutila ako plast, prsia ma boleli, nevedela som sa nadychnut v kuse som vetrala potrebovala som studeny vzduch.
ale moc to neries aby si nebola pripadne sklamana, pekne pockat par tyzdnov a potom slavnostne ocikat test 🙂
drzim palce nech sa tovoje pocity potvrdia 🙂

domka104
3. feb 2015

@linda03 ahoj, nechcem Ta sklamat, ale mala som toto iste ako Ty. Doteraz som nevedela, co su to bolestive prsia na dotyk. Cca tyzden a pol pred menzesom. A nakoniec som zistila, ze som mala iba posunutu ovulaciu. 😒

linda03
3. feb 2015

@domka104 ovulaciu som citila tlakom v podbrusku asi v stredu. Trvalo to par hodin, to mam kazdy mesiac 🙂 a na to asi o tri dni ma zacali boliet prsia a mam pocit ze sa mi vyleju z podprsenky 😀 😀 este sa mi to nestalo 😖

anickaan
autor
3. feb 2015

@potvorka77 mam uplne to samy 😳

domka104
3. feb 2015

@linda03 styri dni sa mi zdaju malo, ale samozrejme co nie je, moze byt. Drzim prsty 😉

linda03
3. feb 2015

@domka104 dakujem 🙂 uvidime 🙂 len som sa chcela informovat ci to nemala nejaka baba, tiez ci to nie je nieco ine.. Dakujem aj za tvoju skusenost 😉

anickaan
autor
3. feb 2015

Holky, tak jsem zacla trosku spinit ted. Divny

petuskaa1
3. feb 2015

4 dni po sexe to urcite nie

valeriap
3. feb 2015

To by bolo až príliš skoro :/ 4 dni je ešte nič úplne veľké nič to ani žiadny test neukaze nič ...ach baby

anickaan
autor
3. feb 2015

Pry se muze jednat o nidacni spineni 🙂 holky, kez by 🙂

cabellera
3. feb 2015

3- ti den po som volala kamaratke, ze som zrejme tehu, vysmiala ma 🙂. Pichanie v podbrusi na lavej strane a tlaky. No a smiech ju presiel, potvrdene som to mala z hcg este ani nie v druhom tt 😉

Takze ano, aj taketo veci sa deju 🙂

anickaan
autor
3. feb 2015

@cabellera jeeeeeee ja chci takyyyy🙂 snad to spineni je z uhnizdovani 😁 cetla jsem ze to byva 4-5 DPO

anickaan
autor
10. feb 2015

Tak se hlasim zas 😀 prvni den zpozdeni, prsa boli, zitra budu testovat 🙂

adula12
10. feb 2015

@anickaan ja som tri dni po styku vedela hned, ze som tehotna 😉 uplne tvrde prsia som mala, boleli ma... a nemylila som sa... takze vsetko je mozne 😀

bora1989
10. feb 2015

@anickaan no som zvedava 🙂 potom daj určite vedieť 🙂

lavinis
10. feb 2015

@anickaan to si fakt neviem predstaviť tak skoro. Mne to zacalo tak tyzden po meskani menzesu len bolestou prs. Nevolnost prisla dalsi tyzden na to.

espritka29
15. feb 2015

Pridávam sa aj ja so svojím očakávaním. Som 5 dní pred MS. Dosť intenzívny tlak a občas aj pichanie v podbrušku. Občas až tlak na kríže. Občas napínanie pri intenzívnejšej vôni jedla, časté močenie, krčok maternice po nahmataní niekde dosť blízko a dosť tvrdý. Tak teda som zvedavá načom sme 🙂 O pár dní sa uvidí....

anickaan
autor
15. feb 2015

@bora1989
Test dva dny po meskani, zatim dusik :/)

kopeccc
15. aug 2020

@anickaan a ako to dopadlo ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre