Príznaky na 16. deň od ovulky

timeatimka
25. máj 2014

Ahojte som tehotna mam za sebou 16den od ovulky,,, ale aj tak sa mi nechce verit ze tak skoro mozem mat priznaky ? je mi nevolno rano z kávy co sa týka čuchu ,, a cesnak ani nemozem citit predtým som ho zbožnovala som nervozna na maximum :D a brusko mam vkuse napučané a zdúva ma zo vsetkého zaujíma ma len ci aj vy ste už tak skoro spozorovali priznaky ale alebo si to len nahovaram? Ďakujem 😵

hviezdicka111
25. máj 2014

@timeatimka ano, mozes mat uz priznaky...ja som niektore mala tiez uz tak skoro 🙂 a gratulujem k tehotenstvu 🙂

mircalla
25. máj 2014

priznaky 16 dni od ovulky podla mna nie

katey
25. máj 2014

@timeatimka aj ja som citila uz skoro priznaky, asi 2 tyzdne po oplodneni

monicm
25. máj 2014

@timeatimka samozrejme,že je to možné,každé telo je iné.na druhej strane,ak veľmi túžiš po dieťatku,tak tvoje telo môže reagovať pseudotehotenstvom,takže treba počkať min. na tehotenský test

dzema03
25. máj 2014

tiež si myslím, že je to možné, ja som napríklad už na piaty deň mala tlak v prsiach tak ma akosi boleli a aj test mi vyšiel pozitívny a ty si si už robila test? a vyšiel ako?

lulu369
25. máj 2014

@timeatimka áno je to možné...ja keď som otehotnela so synom, tak som to vedela hneď, lebo vždy ma počas ovulky bolievali prsia. po pár dňoch (4-5 dní), ma začali prsia bolieť znova a neprestali, a menštruácia už ani neprišla 😉 urob si testík a budeš si istá 😉

majka_3
25. máj 2014

je to mozne samozrejme..aj mne bolo tak ako pises a dokonca o nieco skor... 😉

nikolka2014
26. máj 2014

Mne napríklad začali hrozne smrdiet cigarety a to som bola dokonca fajciarka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre