Príznaky tehotenstva alebo PMS?

zuzka1090
10. júl 2018

Ahojte. Asi sa vas to pyta kazdy den tisic bab. Nemozem byt tehotna? 28.juna sme mali s partnerom nechraneny pohlavny styk, podla mojho kalendarika plodne dni. O par dni ma zacali boliet silno prsia, bez podprsenky ani na krok, teraz som odcestovana na dovolenke, moje bolesti sa stupnuju, plus bolesti v podbrusku, co mozem pripisovat aj predmenstruacnemu symptomu. Ale citim sa unavena, malatna, niekedy sa mi len tak zatoci hlava, z nicoho nic sa mi znizi tlak,dnes som v klude lezala a v pravom boku v podbrusku prisla nahla bolest, musela som sa schulit do klbka, bola to silna bolest, ktoru som citila par sekund. Velmi by som si babatko zelala, mozno si namyslam. Mrcha ma prist kazdym dnom, tak som zvedava. Ale vravi sa, ze uhniezdenie vajicka trva 5-10 dni, som v tom rozmedzi. Mohla som to citit? Alebo ide len o prechladenie alebo bliziacu mrchu?

shilla23
14. júl 2018

@hennyinnsbruck tiez som si myslela ze to ne normalne ale citala som na nete ze mozno je vadny lebo baby ktore si ho robili tam ziadny obrys nemali aj ked mali - bolo par ako ja ale tiez sa nato na nete pytali..ale ved to je jedno ja nevravim ze som len ratam aj s tym ze co ak..robila som si ked bol 7den po menzese lenze nechraneny sme mali den pred takze to by neukazalo ak som mala posunutu ovulku.. nerobim si uz dlhsie ani test necham to az na doktorku 26teho a mozno aj pride mrcha..😁

hennyinnsbruck
14. júl 2018

@shilla23 tak moznost tam je uvidis co povie lekarka 😊😊

shilla23
14. júl 2018

@hennyinnsbruck len teraz neviem ci mam PMS alebo tehotenske priznaky kedze to je dost podobne..

hennyinnsbruck
14. júl 2018

@shilla23 uvidis co bude u lekarky 😊ked tak skus palickovy test zajtra - pozajtra 😊

zuzka1090
autor
15. júl 2018

@shilla23 no a ja uz cestujem z dovolenky, dostala som menzes rano, bolesti take, ze ledva existujem a to mam pred sebou cca 20 hodin cesty autom. ☹ uz nech som doma. Aaaale co je podstatnejsie, kramy dosli, tehotenstvo sa teda vylucilo.

shilla23
15. júl 2018

@zuzka1090 nevadi moja nabuduce vyjde len sa treba viac posnazit 😁😆 ja stale som v ocakavani vcera ma bolelo brucho ako keby som mala dostat ale zatial nic.. kazdopadne ti drzim palce a vydrz tu cestu domov🙊✊✊✊✊

zuzka1090
autor
16. júl 2018

@shilla23 daj vedieť potom, ako to s tebou je. 🙂

shilla23
16. júl 2018

@zuzka1090 jasnacka a hadam tento mesiac to tebe vyjde 😉

bibaku
23. júl 2018

no žienky ... prišli po 13stich dňoch ale prišli len na dva dni a odvtedy už štvrtý deň len slabulilinko špiním .. čo teraz ? :D

alica65
3. aug 2018

Ahojte chcem sa Vás opýtať snazilkujeme s mužom už 4 mesiac ....mám 1 deň pred ma a ukazuje mi slabuckeho ducha hlavne večer. No teraz som spozorovala na toaletaku slabo ružový výtok.. mala to nejaká z vás pred tehu? Alebo sa spúšťa ms? Ráno som mala pichanie v pravom vajecniku ale nie také pred ms ale skôr taká ostrá bodava bolesť....stretli ste sa s tým niektorá?

shilla23
3. aug 2018

@alica65 moze byt ze sa uhniezduje preto ta bolest a vytok ruzovy .. bud v klude kym nekrvacas je dobre lahni si daj si magnezium a vyloz panvu a nohy vyssie.. taku pichavu bolest som mala do 6tt

alica65
3. aug 2018

@shilla23 mo zatiaľ nekrvacam beriem femibion1 ...len už ma to nebaví snažíme sa snažíme a vždy príde mrcha ...napriek tomu že sme obaja oki.

shilla23
3. aug 2018

@alica65 mozno ste nato moc upnuti vela parov otehotnelo az vtedy ked trosku povolia a netlacia na pilu.. verim ze to musi byt hrozny pocit ale ver ze ked ma to pride.. pozri mi sme vzdy praveze nasupu otehotneli ale tiez sme o to dosli tak rychlo ako to prislo tak my povedz co je lepsie? Teraz verim ze to bude inak ver tomu aj ty a ono to pride 😊

shilla23
3. aug 2018

My*

shilla23
3. aug 2018

Krava opravim dobre Mi na My a opacne 😁😁😁😁😁

alica65
4. aug 2018

@shilla23 mo uvidíme zatiaľ mrcha nedorazila ...akurát bolia krize a sem tam výtok ružový ešte je ...tak uvidíme..len krcok mám tvrdý nie ako pred mrchou mäkký 🤔🤔

shilla23
4. aug 2018

@alica65 zmeraj si bazalnu ak budes mat medzi 36,8-37 a + je to dobre znamenie .. meraj v ustach alebo dole

alica65
4. aug 2018

@shilla23 ale ráno asi pomeram nie?

shilla23
4. aug 2018

@alica65 ja som si merala aj cez den alebo nanoc to je blbost ze len rano je to sice najlepsie ale ked si tehotna a vies aku mas teplotu pred ovu tak cca vies odhadnut

myskahryzka
4. aug 2018

@shilla23 Bazalna teplota je len rano, aby tu nedoslo k nedorozumeniam. Je tu vela snaziliek, co zacinaju s meranim a to co si napisala, je dezinformacia. Takze pocas dna si moze zmerat len teplotu, nie bazalnu teplotu 😉 Ale to, ze v tehu moze byt teplota zvysena, je pravda

shilla23
4. aug 2018

@myskahryzka Pisem ze najlepsie je rano ale moze sa aj cez den tak napr ja mavam teplotu pred ovu 35,9-36,2 cca tak ked mam 17dni po sebe nad 37,2 kazdy den tak uz som vedela ze som v tom a napriklad mne neukazoval test 12dni po vynechani menstruacii pozitivny vysledok A BOLA som tehotna aj som takze ked su to pre teba dezinformacie tak to necitaj ja pisem co som zazila na sebe.. mam nastudovane rozne veci ohladne bazalnej a okrem toho ze sa ti moze pribudajucimi hodinami pohybovou aktivitou o nieco malo zvysit moze zavadzat ale ja som si merala v ustach ak niekto mera v posve ma o 2-4° viac ako v ustach .. takze sa tu tahame za slovicka a da sa to zistit aj takto

myskahryzka
4. aug 2018

@shilla23 Laskavo na mna neutoc. Ja som ti nic zle nenapisala. Len som ti oponovala na vyjadrenie, citujem "je blbost ze len rano", ze nazov BAZALNA je v tejto suvislosti synonymom RANNEJ. Vdaka takym ako ty, vyzeraju fora ako vyzeraju a nik zo" starych" snaziliek, ktore o veciach aj nieco vedia, sem uz radsej neprispieva. Pekny vecer.

shilla23
4. aug 2018

@myskahryzka ty si na mna zacala utocit prva a ja som ti len vysvetlila ako som to zazila na sebe len zjavne sa ta dotklo to ze si zacala utocit nepravom.. ja som sa nehadala s tebou ja som len argumentovala na tvoj nazor mojou skusenostou 😊 ale odpustam ti aj tvoje skarede slova . Pekny vecer aj tebe

shilla23
4. aug 2018

@myskahryzka a ps. Jeden krat zazit je sto krat lepsie ako tisic krat citat neber to v zlom .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre