Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

cubatour
19. máj 2006

babenko velmi spravne, pacia sa mi take nazory, ved nejako bolo nejako bude, sme tu len raz 😵

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cubatour
19. máj 2006

nooo, ten odklon od temy som si aj ja vsimla 😅 tak vam poviem, ze uz mam v sebe taku sugesciu, ze som si bola teraz zapalit a normalne mi bolo z toho zle, ani som ju nedofacila 😀 toto je fakt aj na psychiku tu 😀 sa mi tu s vami veeeelmi paci 😉

katakata
19. máj 2006

babenko je fasa ked mozu rodicia pomoct ale vnasom pripade sa na to neda spoliehat...nasi ziju na vychode...apeniazkov tam vela neni..aspon u nas v rodine...ale aj tak sa do toho pustime..mozno moje bábo nebude mat vsetko co by som chcela aby malo ale budeme ho lubit a zomriet od hladu ho nenechame...

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katakata
19. máj 2006

babenko presne tak...
cube aby sme neodbočovali ja som si isla kúpiť obed do bufáča a zo všetkého sa mi dvíhal žalúdok...potom som si ale kúpila polievku a zjedla som ju s velkou chutou... a fajčím tiež ... a tiež hasím v polke ze mi nechutí

cubatour
19. máj 2006

kati, noooo vyzera to slubne 🙂 mne je tiez tak vselijako, pockaj v pondelok tu budeme obe zialit alebo sa veselit.. a este MS nic? az v noci vsak? to by bolo nadherne rano, keby nic vsak? 🙂

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cubatour
19. máj 2006

babenko to vyriesila optimisticky 😀

katakata
19. máj 2006

cuba MS zatial nic...no ale jemi tak vselijako...bolo by super keby som nedostala do rana...ale este krajsie keby to vydržalo take štyri päť dní...to by som už naisto vedela že mam cervicka vbruchu...kramy mi nikdy nemeskali viac ako dva dni

babenko...absolutne s tebou suhlasim...clovek nevieci sa ma tesit ze ma nejaky priznak alebo sa bat ze uz prichadzaju kramy
ja som sarozhodla ze kym nebudem naisto vediet ze som tehotna neprestanem fajcit...to by som bola tak anervozna ze by som urcite neotehotnela...ale ako nahle budem v tom cigy vyhodim z okna...

cubatour
19. máj 2006

kati, takisto, ked sa dozviem, ze mam "v bruchu malu blchu" ako to kedysi povedal jeden pan doktor 😀 cigy pojdu preeeeec 😉

danii
19. máj 2006

presne tak. Lebo aj ked boli brucho, tak to este nic ohladne MS nemusi znamenat. Moze to byt prave uhniezdovanie a preto to pobolievanie resp. bolesti 😉

katakata
19. máj 2006

cuba ako dlho fajcite baby? ja hrozne dlho od 15 a davam tak krabku denne...

cubatour
19. máj 2006

kati, ja od 16, ale mam LEN 22, takze tych 6 rokov 😅 ja som tak krabku denne tiez, ale uz som pribrzdila, tak uz len tych 15 😀 ale nie, ako kedy, podla toho, kde sme 😵

katakata
19. máj 2006

to presne poznam aj muzik fajci? moj hrozne...a nechce so mnou prestavat...cuba ty si hrozne mladucka ja ked som mala tolko tak som na deti vobec nemyslela...to som akurat vymetala krcmy v mlynskej doline na intraku...je to sympaticke od teba...

cubatour
19. máj 2006

kati 😀 dik za kompliment 🙂 muzik fajci, ale ten uz od 12-tich 😀 fajci priblizne ako ja, ale ten by som mnou aj chcel prestat, uvidime, ked pride mimi, ale po-chy-bu-jem 😀

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katakata
19. máj 2006

babenko ved ja som preto nakupovala vo velkom testy este pred vynechanim MS aby som rychlo prestala s fajcenim este v najrannejsom stádiu ale tie testy su naprd...alebo ja som na prd 😀

cube tie cigarety su ale hnus ze? ja uz som tisickart olutovala ze som bola taka hlupa pubiska a hrozne som chcela byt velka kocka a zacala som...ale sranda ze vsetky moje kamosky co somnou zacinali hned tak po roku prestali len ja fajcim jak komin...ale aspon si s muom nesmrdime 🙂

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cubatour
19. máj 2006

kati, ja som na tom podobne.. ale vies co? velakrat som uz chcela prestat aj kvoli takej "banalite" ako to, ze ked presla okolo mna nejaka kocka, super vonala, ziadne cigy z nej nesli, tak mi to bolo luto, ze ja tak krasne nevoniam, lebo som prave dofajcila cigu a parfem to nezakryje ☹

katakata
19. máj 2006

cuba tým sa vobec netráp..lebo ked fajci tvojmuž alebo sa pohybujes medzi ludmi kt. fajcia tak smrdis aj tak..a poznam ludi co vobec nefajcia a smrdia za niecim iným....sak si kočka tak ci tak a jaka budes este len pekná mamina 🙂

babenko a tebe by nevadilo teraz otehotniet...svadbu más ako pozerám až v septembri a to by si už mala pekné brusko....ja som pred svadbou nechcela lebo som pol roka pred tým mala vybrate nádherné šaty a tety v salóne mi povedali ze ich mozu rozšíriť len o dva cm...tak som musela davat pozor na váhu aj na prípadné mimi...hrozne som sana tie saty tesila...

cubatour
19. máj 2006

dakujem kati, si velmi mila.. 🙂 ja som tiez pred svadbou nechcela mimi, nikdy som sa necela vydavat tehu a som rada, ze sa mi to splnilo 🙂

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katakata
19. máj 2006

baby u snaziliek je nevesta tehu... 🙂

katakata
19. máj 2006

pardon u tehuliek

cubatour
19. máj 2006

kati, ano uz som jej rano gratuliren 🙂 povedz jej, ze aj my cemeeee 😀

katakata
19. máj 2006

cuba prave zistujem jake ma priznaky a ci ich mala aj pred vynechanim MS, pise ze ju trochu bolia prsia 🙂 a brucho

cubatour
19. máj 2006

dobre kati, zisti a uvidime, ci aspon jeden priznak sedi 😀

katakata
19. máj 2006

zistujem ale neodpoveda ☹ , najdôlezitejsie je aby nam vynechali tie krámy...a potom by to užmalo byt v suchu...len to je utrpenie sa dožiť dňa kedy maju prist...ja som už od pondelka na nervy a minula som na testy kopu prachov....a všetko zbytočne

cubatour
19. máj 2006

mozno zbytocne ani nie, ved si buduca maminka, tak je prirodzene, ze nieco pre to mimi chces aj urobit...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre