Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mirica
8. jan 2009

daliah - nie nie je , znamená to len , že telo produkuje HCG hormón , môže sa stať , že je tehu mimomaternicové , alebo sa v gestačnom vaku nevivinie miminko ☹ , alebo je mimi a prestane sa vyvýjať 😔 ..... 100 percentné je to sono - lebo vtedy doki vidí aj mimi a aj počuje srdiečko biť...vtedy dostaneš aj tehu knižku 🙂

len je zbitočné ísť hneď , lebo tak skoro , to ešte vidno nie je .....

ale chápem ťa ...ja meškám teraz 4 dni ...5 testov mám pozitívnych ....a strašne sa bojím či sa tehu potvrdí 😔
a to už 3 deti mám 😅

lucinka1104
8. jan 2009

dal veď aj ja som mala takých testov kopec lenže tá druhá bola vtedy síceuplne jasne yreteľne viditeľná ale nebola ružová skôr priesvitná takže si myslím, že u tyeba to tento prípad nebude......

miricca klobuk dole 6 mesačné dvojčatá a opäť tehu aj my už chceme druhé,ale ja ešťe stále nemám ovulku 😠 😔 meriam bt tak viem kojíš? Ja ano a asi zato sa nám nedarí do leta tomu nechávam voľný proebeh,ale potom sa začneme snažiť už ostošesť 😀

mirica
8. jan 2009

lucinka - ja nekojím ...ináč dvojky mám po IVF/ICSI a povedali mi , že prirodzene nemôžem otehotnieť kvôli
príliš pevnému obalu vajíčok.........tak ešte stále pleštím oči na testíky

no a uznanie patrí priateľovi - u nás je na rodičovskej on 😀

anniqa
8. jan 2009

ahojte maminky nemaminky...tááák som si urobila test a je tam druhá čiarka....je taká slabulinko ružová, ale vidí ju aj môj muž, takže si to nenamýšlam...znamená to, že som tehu, aj ked ju vidno len slabo? zajtra si musím kúpiť ešte jeden test...tento som urobila len tak..a aha

sue250
8. jan 2009

baby poradte, pravdepodobne som otehotnela okolo 22.12, posledny ms 6.12 robila som si 2.1 test slaba ciarka velmi slaba, lenze vcera som mala krvavy vytok myslela som si ze som dostala ms a ze sa nic nedeje babo sa neudrzalo. ale dnes ms neprisla ziadne spinenie nic, tak som bezala ku lekarke, ale ona mi povedala ze na utz nic nevidno, je to mozne ak by som bola tehu ze babo nevidno? resp. nic nevidno? som zmatana teplota bz nad 37. v pondelok ma objednala na krv ale vysledky o dalsi tyzden ☹

lucinka1104
8. jan 2009

sue to v tehu býva takýto výtok určite si tehu kľud nohy hore veľa oddychovať, mimi sa udržalo to by si krvácala riadne keby nie na UTZ nemusí byť nič vidno ak si tehu menej ako 5 tt čo by nasvedčovalo aj tým slabím čiarkam

sue250
8. jan 2009

dakujem za povzbudenie, aj podla mna urcite som tehu menej, som menej ako 5tt, predpokladam ze tak konci 4tt,lebo oplodnena som bola okolo 22.12 aj neskor + 2 dni ale ten pristup lekarov si myslia ze mi sibe clovek ide vcas a ta zdrbu, ak nejde tiez ta zdrbu uz som raz potratila 24tt dvojicky - klasicky porod, stacilo sokov na cely zivot

lucinka1104
8. jan 2009

nemáš yačo ja viem čo si si už prežila...čítala som, veľa šťastia a mysli pozitívne

mirica
9. jan 2009

sue - nebolo by vidno takto skoro , ešte sa to nedá vidieť - jediné čo by hádam vidno bolo , je taká malilinkatá dutinka - držím palce (za také 2-3 tt by si mala už počuť aj srdiečko) 🙂

susik77
9. jan 2009

ja som bola na ultrazv. 4+4 a fakt bola tam len malinka dutinka, takze ak si este menej dni, tak ta dutinka tam este nemusela byt vidiet. drzim palce 😉

sue250
9. jan 2009

a prisiel menzes baby ☹ meskal 5 dni ale dosiel a cakat opat mesiac, neudrzalo sa nic ☹

lucinka1104
9. jan 2009

sue ,ale to ešťe neynamená, že nie si tehu, keď si otehotnela neskoro môžeš mať normálne mrchu,ja by somvyčkala kým skončí a testla znova

vierocka87
9. jan 2009

ahojte babulky jeden test mi visiel pozityvne a druhy negatyvne..na tom prvom bola ta tehu ciarocka velmi slabucka ale bola tam....mam to brat ako poz.ci neg. vyhodnotenie?

katherine27
9. jan 2009

Ahojte kočky..mne sa mala včera dostaviť MS a neprišla...tak som sa testla a sú tam //... 🙂 🙂
..chcem sa testnúť ešte cez víkend a uvidím...dúfam, že to bude ok...lebo stále mám taký pocit, ako by som tam mala zle nasadený tampón..neviem, či to je ok pocit..bolia ma kríže..sem tam popicháva..ale v suske ako keby sa mi tam hrabal doki alebo fakt ako zle vložený tampón..taký tlak..myslíte , že to je OK?...

lucinka1104
9. jan 2009

kat ano je to v poriadku.....gratulujem k //

vieročka tažko povedať treba testnúť znova

heri
10. jan 2009

Ahojte dievčatá, chcela by som sa Vás spýtať na jednu vec. Dlho som nepísala, lebo z toľkých nevydarených pokusov som už bola nešťastná, tak som na túto stránku ani nechodila. Teraz mám takýto problém. MS som mala dostať dnes, ale dostala som krvácanie už pred 6 dňami. Myslela som, že MS došla skôr. Lenže trvala iba 5 dni a bola taká slabučká, že som nepotrebovala ani vložku, išiel zo mňa s prepáčením iba taký trocha krvavý hlien. A neviem, čo si mám o tom myslieť. Test som si robila a bol negatívny. Ďakujem za odpoveď.

heri
10. jan 2009

Ešte som zabudla dodať, že nemám žiadne príznaky, ani bolenie v podbrušku ako pred MS, proste nič

shidielko
10. jan 2009

heri,musíš čakať,iná rada nieje,aj keby som ti chcela napísať niečo iné 😒 čítam MK pravidelne a viem,že telo dokáže človeka riadne okamať a potom je to o to horšie...(alebo lepšie 😕 )

dinduska
10. jan 2009

ahojte baby,co si myslite o tom,ze je jednym z priznakov to,ze sa vam po prvych dnoch zvysi teplota v posve nad 37 stupnov.
dakujem za odpoved

lucinka1104
10. jan 2009

dindus to je ejden z najhlavnejších príznakov 😉

heri ja som to mala v tehu musíš veru počkať skusiť testnúť o 7 dní mohlo ísť aj o ovulačné krvácanie ak si tehu tak krátko test nemusel ukázať nič držím palce

dinduska
10. jan 2009

ahoj luci,test som si este nerobila ale ak som tehu tak asi 11dni.rano ked este nevstanem z postele mam 37,3.co myslis?

anuska83
10. jan 2009

Ahojte baby som tehotna..priblizne 5 tyzden..v aprili by som sa mala vydavat...myslite ze uz to bude na mne vidiet? Kedy zacina rast brusko tak ze je to vidno...v aprili by som mala byt v 4 mesiaci....ak vsetko dobre pojde...

lucinka1104
10. jan 2009

tak to je teda tehu teplota podľatej si určite tehu no 11 dní je ešťe na test skoro ja som bola tehu 21 dní, keĎ mi test vyšiel slabo počkaj 5 dní a testuj 😉 Vyzerá to sľubne

anuska ja som sa vydávala v 9 tt a nebolo vidno nič , ale na mne nebolo nič vidieť ani na konci 5 mesiaca a v deňpôrodu si mysleli, že som začala 7 mesiac takže to je individuálne, ale myslím, že budeš mať dole takú " vypuklinku" 😀

anuska83
10. jan 2009

Neviem ci si zhanat svadobne saty alebo este pockat???

dinduska
10. jan 2009

tak ja este pockam a potom dam vediet.moze stym suvisiet aj to,ze ma trosku pobolieva spodok bruska,som viac unavena ako inokedy.casto mi je cez den tazko na zaludku a chodim castejsie cikat

lucinka1104
10. jan 2009

tak to su všetko tehu príznaky.....
anus môžeš,ale povedz , že si tehu oni ti ich potom ak takl povolia týždeň pred svadbou sa chodí na skušku

dalliah
12. jan 2009

luci ahoj, chcem sa opytat aj ostane baby.. pisete ze pri tehu je zvysena teplota, to aj tak ked meriam pod pazuchou? lebo som si merala 7 testov pozit a teplota 36.5

dinduska
12. jan 2009

ahoj dali,ja si myslim,ze ked ti tolko testou vyslo pozitivne tak o tom,ze si tehu neni pochyb.a ktej teplote pod pazuchou je vzdy mensia ako v posve odmeraj si tam.ja mam v posve 37,3 a pod pazuchou 36,9

jandura
12. jan 2009

ahojte baby.tak sa pridam k vam,mala by som byt dnes 12den po oplodneni,robila som test a vysli mi dve ciarky ale ta druha bola uplne slaba a teplotu mam 37,3 mozem byt tehu?

dalliah
12. jan 2009

dinduska som z toho mimo, lebo fakt meska mi 10 testy pozitivne.. a teplota 36.6..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre