• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

9. septembra 2016 
nikto??? emoticon
4. apr 2009 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Timinka
tak znamena to- DC to je den cyklu, cize pocitane od 1 dna tvojej poslednej menzes
a DPO- znamena den po oplodneni, teda myslim emoticon
4. apr 2009 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
den po ovulácii emoticon
4. apr 2009 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby man z tej mojej ovu porazí po piatkui ako som si bola istá že smeotehotneli sme a na to vykašľali už som ani netťestovala noa dnes ráno som mokrá ako myš a samá paprad emoticon takže nakoniec je až dnes fakt si robí čo chce dúfam, že večer stihneme pekný deň všetkým snažilkám
6. apr 2009 o 06:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievcata, uz vas tu citam asi tyzden a rozhodla som sa ze vam napisem az ked si spravim test a dnes som si ho aj spravila, pretoze som mala v noci dva sny o tom ako si ho robim a bol pozitivny a co sa stalo? hned som vyskocila z postele a aj som testla a co tam bolo dve krasne ciarky emoticon po roku snazenia sa nam to dufam konecne podarilo emoticon nikdy som si nemerala teplotu alebo pouzila ovulacny test, iba mi doktor predpisal duphaston uzivala som ho mesiac emoticon asi pomohol. Inak piznaky mam asi taketo : citlive prsia, podivne skrkanie v bruchu, neustale vetry a pred tyzdnom som celu noc presedela a preklacala na WC co mi bolo strasne zle ale to neviem ci ma nieco spolocne s tehotenstvom alebo som len nieco nevhodne zjedla emoticon tak teraz len dufam ze vsetko dobre dopadne a asi o tyzden pojdem k mojmu GP na potvrdenie, som v Anglicku a tu je to trochu ine.
6. apr 2009 o 08:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Suyama ,tak gratulujem.Priznaky mas take ako pri tehu. Ja mam uz dve deticky a čakam asi tretie...Ja priznaky nemam ziadne ,ale tt mi ukazal //.A si predstav ,ze mne sa pred tyzdnom v nedelu snivalo,ze som si robila test, este sme sa na tom sne smiali s kamoškou a je to pravda!!!!Asi sme na to velmi mysleli,ze sa nam o tom az snivalo emoticon emoticon emoticon
6. apr 2009 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja ti gratulujem narciska77 no je to sila, tie sny, asi nejake podvedomie a tak isto som na to dost myslela, to je pravda emoticon
6. apr 2009 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zajra rano idem k dr.,tak som zvedava ako to dopadne....
6. apr 2009 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
suyama srdečne gratulujem krásne tehu
6. apr 2009 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Halo a sem už nikto nechodí?Dinduš??? emoticon
7. apr 2009 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Chcem sa Vas opytat na priznaky.
Pred 5 dnami som mala mat ms a stale nic. Nijako sme sa nesnazili a ja by som este babo nechcela,ale ako bude,tak bude. Dnes som si robila test,ale neukazal mi 2 //. Mam strasne slizenie ako pri ovu,ale mam pocit, ze este vacsie. Vetry mam uz tiez dva tyzdne a od vcera ma hrozne bolia bradavky. Je mozne, ze by som mohla byt tehotna aj ked mi to test neukazal???? Pred pol rokom som vysadila HAK a doteraz som mala pravidelne cykly.
Dakujem
7. apr 2009 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj narciska ako si dopadla u doktora? verim ze vsetko dobre...ja som si dnes robila este jeden test pre istotu a aj na nom boli dve ciarky emoticon
elizabeth ja som mala nepravidelne cykly a test mi ukazal // na 31den cyklu, tak neviem ti poradit ci si ale vsetko je mozne, pockaj este par dni a urob test este raz emoticon
7. apr 2009 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj baby mozem byt tehu ked som mala spinenie jeden a pol dna namiesto mrchy?nikdz som nemala take nieco poradtemi emoticon
7. apr 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Suyama, u dr. som bola nic nebolo vidno, ale v krvi mi zistili tehu, ale nizku hladinu hcg 380. asi 3-4 tyzden ,mozno ani tolko nie. Viac som popísala do decembrovky 09. Tak mrkni tam. V utorok mam ist zase na krv ci to stuplo. Neviem som smutná... emoticon
7. apr 2009 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Suyama a test som si dnes robila aj ja zase,mam ho v albume emoticon
7. apr 2009 o 20:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jesi ,ja som pri mojom druhom tehotenstve mala menzes sice slabý ale mala som, som prisla na to ze som tehu az v 8 tt.takze kludne mozes byt tehu emoticon
7. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eliz a jesii obe môžete byť tehu emoticon
7. apr 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
narciska neboj urcite si tehu len mas nizku hladinu hcg a nebud smutna, aj ja si idem pridat test do albumu emoticon
7. apr 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
narcis gratulujem ku krásnym dvom // emoticon
7. apr 2009 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucinka dakujem,len na ultr. nic nebolo vidno, ma nastrasila dr. ze mimomater. tehu!!! emoticon emoticon emoticon
Ked som volala poobede o vysledky z krvi,tak povedala ze podla vysledkov hcg to moze byt len 2-3 tyzden.Sa zblaznim cakat zase do utorka ci tam bude niečo uz vidiet... emoticon
8. apr 2009 o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nebj pri mimomaternicovom by sinemala také pekné // bolo ešťe skoro preto sa UTZ nemá robiť takto zavčasu veľa šťastia
8. apr 2009 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon Dakujem, verím,ze to bude ok emoticon emoticon emoticon
8. apr 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babky kocandy emoticon

tak uz som konecne tu.mala som nieco s pocitacom tak som bola bez netu no to bola hroza emoticon emoticon

vidim,ze tu mame nove tvare,vytajte medzi nami emoticon emoticon

gratulujem novym tehulkam a zelam vela stasticka emoticon

baby ta moja mrsina trvala 9dni uz som myslela ze ma porazi.dnes som bola u dr a povedal,ze je to ok,tak som rada.povedal,ze mozeme snazilkovat dakej.akurat som si robila ovu test lebo som dnes 12dc a boli tam krasne //tak ideme na vec emoticon emoticon emoticon

simib uz sa ti zdalo,ze som tu akosi neni,co? emoticon emoticon emoticon emoticon
8. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci a ty ako? emoticon emoticon
8. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hurá Dinduš sa vrátila.Chýbala si nám.Tak šup poriadne snažiť.Dám ti na ukážku môj grafík.http://www.fertilityfriend.com/home/Martinka
8. apr 2009 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mati ty si pisala do fora a ja v tom istom case tebe ip.no to je haluz emoticon emoticon emoticon emoticon
8. apr 2009 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To je.Veď máme inštinkt.
8. apr 2009 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luci tak to je haluzisko jak hrom.
8. apr 2009 o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
simi a najlepšie je že tam pred tým jednodnovým vzostupom teploty mi ovu test 5 dní po sebe ukázal že mam ovu a aj som mala krvavý hlien.... emoticon
8. apr 2009 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš