• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

9. septembra 2016 
vivien, mozne je uplne vsetko. naozaj emoticon a stres - ten je hrozny! dokaze v pohode zabrzdit MS. a ked potom opadne, MS sa rozbehne.....
aby si mala uplnu istotu, bolo by dobre zabehnut k lekarovi emoticon
26. apr 2006 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babky, ak sa mozem pripojit.. ja mam zase opacny problemik... mne sa pred MS taktiez nalievaju prsia, vzdy boleli, ale zajtra by ta MS mala prist, ale prsia su uplne normalne, nenaliate, makucke emoticon trosku tomu nerozumiem, i ked medzi priznaky to asi tazko patri emoticon a od snazilkovania je 7 dni...
19. máj 2006 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cuba
ja to mam presne tak isto menzes cakam dnes...od snazilkovania 13 dni (presne pocas ovu) a aj ked mam vždy bolave prsia teraz takmer nic....myslim ze to nic dobre nevesti emoticon
19. máj 2006 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katakata ako to myslis, ze to nic dobre nevesti? pride MS ci nepride? co myslis? emoticon
19. máj 2006 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslim ze pride...ja som snazilka a nechcem ju devät mesiacov ani vidiet...svinu jednu...ale furt chodi jak svajciarske hodinky...
19. máj 2006 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katakata, nesmies si to takto brat, mozno to na nieco bude dobre... emoticon a hlavne este nepredbiehajme emoticon das mi vediet, ci prislo ci neprislo? emoticon
19. máj 2006 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne...mne zvykne chodit tak v noci takze zajtra ti napisem
tentokrat som sklamana lebo sme urobili vsetko podla knihy...sex presne ked bolonajviac bielkoveho vytoku...pekne zostat v posteli a nevstavat.... a cakat....aj sme si to fajneuzili...bola som presvedcenaze to uz tentokrat muselo vyjst...ale teraz to uz tak citim ze ne...testy co som robila boli jasne--jedna ciarka...
19. máj 2006 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a preco prsia nebolia? v com to je? ked zvyknu a teraz nie? zajtra tu nie som, az v pondelok, ale urcite sa ti aj ja ozvem katakata emoticon
19. máj 2006 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vobec netusim preco nebolia...ale mna nebolia vzdy pred menzesov z 10 ma bolia 7-krát...ja mavam aj rôzne predmenzesove priznaky dakedy mabolia kríže dakedy vsetky klby...a dakedy vsetko dokopy...nechapem to....vies presne kedy mavas ovulaciu?
19. máj 2006 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati, na testy je este skoro. Tie ti mozu ukazat jednu ciarku a pritom tehu si. Ked ti MS nepride, potom skus testnut. Este to nevzdavaj, co ked predsa? emoticon
19. máj 2006 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, to veru presne na 100 percent neviem.... emoticon ja zase rozne priznaky nemavam, skor je to u mna tak, ze jeden mesiac ma vsetko boli, vratane prs, aj mam MS silnejsiu, druhy mesiac ma zase nic neboli,okrem prs a mam slabsiu MS. Takto to prebieha u mna.. lenze teraz ma vsetko boli, okrem prs emoticon tak ma to pomylilo.. ale myslim, ze ste chybu predsa len urobili a to v tom, ze si sa / ste sa / na to prilis upäli a mimi si povedalo: sak pockajte, ja vas prekvapim, pridem, ked ma nebudu cakat emoticon
19. máj 2006 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danii
kiez by si mala pravdu ale aj vcera teda den pred ms som si urobila a nic...jesice pravda ze tam pisali že treba ranny moc a ja som robila poobede...ale predsa tie testy boli urcene este pred tym ako ti vymeska...tak neviem...je to len marketingovy tah ale fakt dokazu určiť tehotenstvo este pred vynechanim...je tu nejaka tehulka ktorej to testy ukazali este pred tym?
19. máj 2006 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cuba...aj mna boli vsetko okrem prs...a k tomu upetiu...moj muz saneupel on je total pohodak...myslim ze by kludne este pockal aj rok a len kvoli mne sa tvari ze tiez chce...ale ja vidim ze mu to vrásky nerobí ze ne som...ale ja mna to tak silno pochytilo a este mi volala kamoska z gymka ze caka bábo a to uz druhe
19. máj 2006 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cubatour - vacsinou to tak byva ........ pride ked to clovek ani necaka emoticon
kati - viem ze si nervozna, ale pockaj este. A taku tehulku nepoznam .... emoticon ako som uz pisala, vacsinou sa to da zistit az po. Tie testy o kt. si pisala no neviem..... ked este nie je vyssia hladina HCG asi sa to este neda zistit. Vsak aj krv beru az po vynechani. Tak neviem, asi by som takym testom velmi neverila.
19. máj 2006 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danii,a ty už si mama? albo tehu? alebo tiež len snazilka
19. máj 2006 o 11:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati, drzim palceky, aby to coskoro vyslo, musis byt silna a usmiata a maat "vesele brusko" emoticon
19. máj 2006 o 11:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cuba
moje brusko sa nevie zastavit od smiechu... emoticon aj vam drzim palce...mozno sa to podari naraz obidvom...ako dlho na tom uz pracujete?
19. máj 2006 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no katakata, my sme pred 2 mesiacmi vysadili HAK. emoticon LENZE moj manzelik je mocisko tuzlivy po miminku, aj ked stale je v tom moja skola a neviem co este.. ked mu poviem, ze mi je zle /prejedla som sa emoticon / tak sa zacne usmievat... emoticon minuly tyzden mu to nejako uslo emoticon a zajtra ma prist MS, ale to bolo asi aj tak neskoro vsak? a kati, vies, mna mrzi este aj to, ze moja mama ... no, neviem ako by zareagovala.. strasne lipne na tom, ze mame este cas /mame 22/ a ze prvorada je skola a ze ked bude mimi, nedokoncim ju emoticon velmi to cloveka odradza, neviem si predstavit ako by zareagovala na miminko... emoticon aj ked moj manzelik hovori, ze to je uz nas zivot, stale ma to trapi.. ved ona najprv ani nechcela, aby bola svadba, teraz je rada /zda sa/... emoticon
19. máj 2006 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
cubatour, pocuvaj svojho manzela. Je to vas zivot a zariadte si ho podla seba, nie podla niekoho ineho. A urcite, keby mimi prislo, mozno by na zaciatku tvoja mama nebola nadsena, ale zvykla by si a nakoniec by aj bola rada emoticon Vsak sama vidis ako to bolo s vasou svadbou emoticon
19. máj 2006 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor cubatour otehotnieť sa dá hocikedy. Poznám baby čo zostali tehotné po MS. Takže sa môžete pokúšať hoci kedy. emoticon
19. máj 2006 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babenko ozaj a ty ako? tehu ci netehu? emoticon
19. máj 2006 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor ja netehu a tehu tak skoro asi nie. Aj by sme chceli ale nie su podmienky na mimi. Ako som na začiatku tejto témy písala tak nakoniec som dostala a ešte aj o deň skôr. Takže tak. Ale stres to bol.
19. máj 2006 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mam teraz taaaak rozlietane myslienky... uz som tu viackrat spominala, ze neviem, ci babenko planovat, ci nie... emoticon mam skolu, ideme nadstavovat podkrovie... emoticon lenze keby sme mali cakat na to, kym to vsetko "prejde" tak asi do 35-ky emoticon
19. máj 2006 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor Tak skús ešte počkať aspoň kým dokončíš školu. Už iba kvôli tomu, že pokiaľ nemáš odpracovaných 270 (?) dní tak dostaneš iba podporu a nie materskú. Aj ja by som už chcela mimi ale čo už. My nemáme ani vlastné bývanie takže mi nezostáva nič iné iba čakať. Ja mám 21r. a poviem si, že mám ešte čas ale drahý má 28 a keď si predstavím, že naše bábo bude mať 10r. a jeho otec bude mať skoro 50 (ak budeme dlhšie čakať) ... To nechcem.
19. máj 2006 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
babenko, ja som zacala pracovat v novembri 2004, teraz uz mam inu pracu, ale na zapoctovom mam odpracovane 1 rok a 166 dni, tak v tomto by problem nemal byt emoticon skor ide o ine .. ved vies
19. máj 2006 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cuba
ja simyslím že nieje dôležite co chce mama ani co chce manzel aletoco chcete obidvaja...ja mam 27 a moj muž 31, začali sme teraz splacat dvojmilionovu hpoteku a tiez mi radia ludia ze mam pockat...ale na čo ved tu hypo budem splacat 30 rokov...som nahnevana na tu nasu situaciu ale nevyzera ze by sa tak skoro zmenila a dieta je predsa najdôlezitejsie...tak som aj muza nahovorila aby sme to zacali skusat...on sa chuda boji lebo ked pojdem na matersku tak zostane na tu hypoteku sam ...a to samu ani nedivim...ale taky je zivot.
19. máj 2006 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
autor aha. Tak to riskni a povedz si veď nejako bolo a nejako bude. Všetko sa predsa nejak dá. Už aj ja som povedala, že treba riskovať pretože sa asi nedočkáš doby kedy si povieš že na toto si čakala. emoticon
Nemôžeme sa toľko trápiť, nie?
19. máj 2006 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
babenko,mas pravdu emoticon

kati, tak s tou hypotekou je to uz ina vec... ale poviem ti, ze naozaj, keby ste mali cakat, kym to splatite, ta..... myslim, ze nahovaras manzela veeelmi spravne emoticon
19. máj 2006 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
babenko presne to som si povedala..keby som mala s bábom cakat kým budeme mat peniaze tak sa asi nedockam...a uz sa na tom pracuje emoticon
19. máj 2006 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
autor Však žijeme iba raz. Budeme sa celý život niečoho obávať? A keď nebudú peniažky tak určite pomôžu rodičia. Toto si zase hovorím ja. Keď bude svadba, domček tak začnem aj ja nahovárať drahého na mimi. emoticon
19. máj 2006 o 12:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš