• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

1. decembra 2016 
noo uz som si ho spravila,a je to pozitivne :wink:
2. nov 2009 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pepppe blahozelam :slight_smile:
2. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pepppe blahoželám :slight_smile:

dinduš tak dúfam, že to vydržíš do toho 36 tt :slight_smile: :slight_smile: a na sviatky nech ste doma obe :slight_smile:

ja som dnes 27 DC a mrchu čakám v nedelu.. :unamused: :unamused: :unamused: a už som z toho riadne nervózna :frowning2: a strašne ma pobolieva podbruško... :frowning2:
2. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky. Mery aj ja cakam cez vikend, asi v nedelu podla mojich vypoctov. No a aj mna pobolieva podbrusko, resp. vajecnik....no uvidime :slight_smile:
A peppe blahozelam :slight_smile:
3. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby. Potrebujem poradit..... Vcera som mala hnedy vytok, bolia ma vajecniky a strasne mi bolo zle v noci od zaludka a pokracovala to aj dnes skoro cely den hlavne ked pocizujem hlad. Nechrabneny pohlavny styk som mala najskor 24.10. a potom 30.10. Mrchu mam dostat 14.11. Mozem byt tehotna?........dakuejm za prispevky
3. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj bibi. Neviem, mozes byt...ale myslim si, ze je to este na nejake priznaky skoro...aj ked kazdy to asi preziva inak. Pockaj do 14. a uvidis :slight_smile:
3. nov 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem zuuzka..s priatelom sa pokusame o babo tak uz mi asi z toho sibe asi :wink:
3. nov 2009 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja som na tom podobne, len sme zacali a uz som pomaly robila test za testom :slight_smile: Vsetky negativne, ale naozaj si myslim, ze je skoro...asi treba len pockat. Drzim palce, nech sa to podari :slight_smile:
3. nov 2009 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuuzka tiez ti drzim palce, ved uvidime :slight_smile:
3. nov 2009 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuuzka tak cez víkend môžme spolu testíkovať :wink: hádam tam budeme mať dialnice :slight_smile:
3. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mery snad hej :slight_smile: No mne je od vcera poriadne zle, boli ma zaludok a hlava. Neviem, hlava ma zvycajne bolieva aj pred MS, tak uvidime...ale ten zaludok. No kazdopadne drzim palce na vikend, potom napis ako to dopadlo :slight_smile: ...ja rozmyslam, ze pockam a ked nepride MS cez vikend tak potom testnem.
4. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuuzka držím palčeky :slight_smile:
mna iba stále tak čudne ťahá v podbrušku, a sem tam taká bolesť ako keby mala mrcha dojst a potom to prestane...tak už si trošku začínam namýšlať či fakt nemôžem byť tehu, ale potom si poviem že nemôžem tak premýšlať bo keď príde mrcha tak budem straašne smutnaaa :unamused:
4. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mery drzim palce pred vikendom...nech pridu poriadne dve ciary :slight_smile: Ja uz citim sem tam pobolievanie v podbrusku, no uvidime....
6. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rozmýšlam či už zajtra netestnem....bo som nedočkavá.... :angry:
6. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som, len nechcem byt sklamana......takto mam este aspon nadej...uz mam pocit, ze mi niekedy z toho sibe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja mám ten pocit... :angry: :angry:
...a už asi chcem vedieť na čom som...bo ta nadej a neistota mi asi ubližuje viacej...asi zajtra rano testnem... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mám deň pred mrchou...
6. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky,doteraz som si nenasla cas hodit foto ale uz som pridala fotku bruska respektive brusiska :grinning:

uz by som chcela byt bez neho :unamused:

mery a kedy ma prist mrcha?mne ukazal test slabo v den ked mala mrcha prist :wink:
6. nov 2009 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dinduš pekné bruško máš :slight_smile: :slight_smile: neboj ani nebudeš vedieť ako a bábanko bude už na svete :wink:

no mne má mrcha prísť v nedelu...a zajtra rano chcem testnúť...hej hej pamätám si dobre, že testík ti ukázal v deň mrchy a ty si tomu poriadne ani veriť nechcela :grinning: :grinning: no uvidíme čo bude zajtra.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak daj potom vediet,som zvedava, budem ti drzat palceky :wink: :wink:
6. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ďakujeeeem určite dám zajtra vedieť...
6. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....
tak som testla a bola len jedna čiaročka, tak teraz budem čakať mrchu :angry: :angry: , aj keď pokial nepríde mrcha tak asi budem mat ešte velmi malú nádej, že čo keď náhodou.....
7. nov 2009 o 08:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mery to nevadi mne tiez v den ked mala prist mrcha tak ukazal testit ale len taku velmi velmi slabulinku ciarocku,ze ju ani nebolo poriadne vidiet a az o 3 dni mi vysla pekny takze vobec nemusis este zufat nic nieje stratene :wink: :wink:
7. nov 2009 o 18:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem dindus...no uvidím...ale asi zajtra dorazí, bo dnes sme boli u svokrovcov a také bolesti/krče v podbrušku....už som myslela,že mrcha na 100% dorazila a tak som si aj Ibáč dala bo už to bolo fakt zlé....ale nedorazila, len strašný výtok hustý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak uvidím zajtra... :unamused:
7. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahote...tak mne este tiez nedorazila, ale uz ma boli dost podbrusko, takze cakam kazdu chvilu....no a vcera som si kupila test a jedna ciarka :frowning2:
8. nov 2009 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kočky....
tak u mňa stále mrcha nedorazila...ale furt mám bolesti ako keď mám mrchu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: povedala som si, že ak do 3 dni nedorazi tak testnem znova....
zuuzka takze sme na tom podobne...
8. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Mery...tak sme na tom podobne...aj mna stale pobolieva a pobolieva a nic neprichadza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2009 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky,no merry tak dufam,ze ani nedorazi ked mala prist v nedelu tak skus v stredu testnut :wink:

zuuzka podobne drzim palce :wink:
9. nov 2009 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.stalo sa niektorej z vás, že bola tehotná aj keď to krvné testy nepotvrdili?
9. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
karhrin6 mne sa nič také nestalo...

baby moje....mrcha dorazila :pensive:
9. nov 2009 o 17:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mary888: ďakujem, už som pravdepodobne zistila z čoho sa mi už asi tretí týždeň neznesiteľne krúti hlava. Namerali mi dnes vysoký krvný tlak, len si neviem vysvetliť tie bolesti v podbrušku, keď z gynekologického hľadiska je všetko v poriadku. Asi to bude dáke prechladnutie.
10. nov 2009 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok