Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
10. nov 2009

mery to mi je luto,ze nakoniec ta mrcha dorazila 😠

a kolko sa uz snazite?uz to bude riadne dlho ved mi sme si podstate ked som este ani ja nebola tehu pisali,vsak? 😒

zuuzka
11. nov 2009

Mery to ma mrzi....ale neboj skor ci neskor to urcite vyjde
Mne este nedorazila a poriadne ma boli podbrusko na pravej strane...este pockam do konca tyzdna a zase si spravim test

trinitka
12. nov 2009

Ahojte babenky, mozem verit testu ktory vysiel slabo pozitivny az tak do pol hodinky? bol to pepino a bol robeny vecer..druha ciarka je slabunka, ale nemusim zmurit aby som ju tam videla 😀

mery888
13. nov 2009

trinitka urobila by som si druhý testík na tvojom mieste....držím palce 😉

dinduška...no už to bude pár mesiacov...no nedávame si pozor od januára....ale manželík sa cielene zatiaľ nechce snažiť...bo on by sa do toho chcel pustiť na 100% až od budúceho leta...teraz to berie tak, že ak príde tak sa super...ale radšej by bol až potom..že pak to budeme aktívne riešiť..čo už 😠

zuuzka ako??dúfam, že mrcha nedorazila 🙂

dinduska
13. nov 2009

vidia a mozno prave preto to nejde.ved psychika nato velmi posobi a ked on este nieako nechce tak sa nedari 😒

zuuzka
13. nov 2009

Ahojte kocky....tak dorazila vcera...tak tak, no skusame dalej...ani my to neskusame nejak cielene, zatial to nechavame na nahodu...ale aj tak je to sklamanie...ach jaj

mery888
13. nov 2009

len to je o tom, že on vraví že nechajme to na prírodu a vôbec si z toho nerobí hlavu...len vieš ja keď som vysadila HAK a povedali sme si, že nebudeme si dávať pozor tak hneď som to brala tak že v najbližšej dobe otehotniem...a tak som sa na to postupne viac a viac namotávala...a hlavne teraz keď mám problémy v robote a chcela by som dať výpoveď tak by bolo lepšie ak by som išla na materskú... 😖

dinduska
13. nov 2009

ved to je najhorsie,ze to neovplyvnis.ono to pride ked to najmenej cakas.a mozno sa postasti a budete mat darcek pod stromcek 😀

elko69
13. nov 2009

trinitka pozri si moj album tam mam tri testy a na jednom je slabsia ciarka,mas to podobne?treba este dorobit dalsie preistotu...
dinduska ako vravis ono to pride vtedy ked to najmenej cakas,ako my :D

dinduska
14. nov 2009

u nas to bolo presne tak isto.snazili sme sa v ten mesiac len raz aj to nie preto lebo by som mala plodne dni ale preto,ze sme mali chut a vobec sme nesli dotoho stym,ze teraz to musi vynst.no a ked neprisla mrcha a vysiel test tak som skoro odpadla. 😀 😀 a moj muzik tiez vobec sme to ten mesiac necakali

dinduska
14. nov 2009

inak kocky som vam zabudla povedat,ze sme sa rozhodli dat ine meno.nakoniec sme vybrali meno Timea.budeme ju volat Timi ale timka,timejka.

mery888
14. nov 2009

dinduška pekné meno, že malá Timea 🙂 🙂 super

a dobre si to pamätám....že si pomaly testu neverila 😀 ....a tiež že len raz ste snažilkovali...ale som nevedela, že si vtedy ani ovu nemala mať...ste snažilkovali skôr?chichi....a jak super Vám to dopadlo... 😀

ja už som si povedala, že sa na to nebudem sústrediť bo si to v poslednej dobe ani neužívam, len myslím na to či z toho bude tehu...a to nie je dobre....musím sa uvolniť a vypnúť mozog a zapojiť srdce....a nemyslieť na tehu ale len na to že som s mojou milovanou osobou 🙂 že mi je super...alebo vôbec nemyslieť... 😎 😎

dinduska
15. nov 2009

respektive mi sme snazilkovali uz po ovulke v ten mesiac sme sa vobec nesnazili ani cez plodne dni.ked som otehotnela uz som bola 2 dni po 😀 mozno som ju v ten mesiac mala posunutu lebo som ani netestovala ovu testom.ale to bolo asi tym,ze som bola po vyvolavacke tak sa mi to poposuvalo ale bola to strasna nahoda a obrovske prekvapko 😀 😀

mery ja som bola prsne tak isto natom len som myslela,ze ci to teraz vyslo a vobec som sa neuvolnla ani nic.ono to pride uvidis 😉 😉

lucinka a ty sa mas ako?ako ide tehulkovanie? 😨 😕

mery888
15. nov 2009

dinduška Ďakujem...určite raz príde... 🙂 a s tou prácou už sa asi deptať nebudem...a od januára začnem hľadať niečo iné...nebudem sa spoliehať na to, že otehotniem ale radšej odtiaľ odídem a nájdem si niečo iné...lebo môže to byť aj tým spôsobené, že nie som tehu že som stále v obrovskom strese... ☹ ☹ a teraz sa to stále viac stupňuje a je to len horšie a horšie 😠

a fakt lucinka ako ide tehulkovanie?? 🙂 🙂

lucia1181
16. nov 2009

ahojte babulky,vyznate sa tu niektora v tych grafoch kde sa zaznacuje bazalna teplota?viete mi niektora vycitat nieco z mojho grafu?hlavne preco je posledne dni vysoka teplota,mrchu mam dostat zajtra-pozajtra.dakujem za odpovede 🙂 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

elko69
16. nov 2009

mery888 mas stresy v praci??poznam,ale kolegynka co tubola predomnou mala väcsie ako ja a veru v januari odisla a vo februari uz aj otehotnela...takze nieco pravdy na tom bude ze stres to asi zadrziava alebo spomaluje teda...

zuuzka
16. nov 2009

Ahojte kocky. No aj ja si myslim, ze stresy akekolvek mozu mat vplyv...koniec koncov psychika je velmi silna vo vsetkom...aj mne sa velmi ulavilo ked som zmenila pracu, aj ked vtedy som o tehotenstve este neuvazovala...no kazdopadne verim, ze coskoro vsetky budeme pisat o dvoch poriadnych ciarach 😉

dinduska
19. nov 2009

babky kde ste vsetky?? 😕 😕 😕 😕 😨 🙂

awooojky
19. nov 2009

ahojte babulky, cítam to tu a cítam ale je toho fakt vela. Mešká mi to 7 dní , casto chodím mocit, mam akoby vacsie prsia sem tam mi príde zle od zaludka. myslela som ze je to maličké a velmi som sa tesila. No ked som spravila testik bola tam len 1 ciarka.:( 😢 😢 a strasne mi to prislo luto. 😢 Teraz beham vkuse po nete, a citala som ze nemusi byt test pravdivy, tak mi to vrta v hlave.
Nemáte niektorá s tým skusenosti?
Dakujem pekne

dinduska
19. nov 2009

awooojky mne pri prvej dcerke ukazal test az ked mi meskala ms skoro 2tyzdne.skus spravit este jeden a ak bude len / a mrcha cez vykend nepride tak chod v pondelok k dr nech ta pozre 😉 budem drzat palceky nech to dopadne dobre a nech mas // 🙂

awooojky
19. nov 2009

dinduska
dakujem no keby si dobre drzala a vyslo by to , jaj ta to by som taka rada bola keby boli //. rozmyslam ze pockam este tyzden tak ako pises ze dva tyzdne a potom spravim test ak nedojde, a ak nic ... tak pojdem k doktorovi. skor aj tak nemozem lebo niesom doma. ale dakujem

mery888
19. nov 2009

awojky držím palce... 🙂
dinduš sme tuuu....ako sa ti darí???

dinduska
20. nov 2009

ahojky mery,no dari sa mi tak,ze porod je uz na spadnutie vsetko ma boli brucho neskutocne tlaci no pri prvej som sa takto necitila ani den pred porodom.nemozem ani nikam chodit lebo staci,ze troska beham a take mam potom bolesti takze len nevyhnutne idem.dnes poobede mam poradnu tak potom dam vediet.

bambulka333
20. nov 2009

tak skusim aj ja, mozno poradite...asi sa budem opakovat, ale nemam cas velmi citat vsetky prispevky, som v praci 😀

mam 4 dni pred menstruaciou, cize 24DC, cyklus ako hodinky...pocas plodnych dni velka moznost otehotnenia (dufam 🙂 )
priznaky ani moc nie, akurat neskutocne vela jem a mam hlad a rozne chute,som vlmi unavena, co ale moze byt aj pracou, prsia bolia, ale len trochu, ale co ma znepokojuje, je bolest podbruska...zacala asi na 7-8 DPO a trva vlastne az doteraz...nie su to klasicke menstruacne bolesti, ktore mi zacinaju take dva dni prd M a su brutalne, ze steny obhryzam...tieto su skor take jemnejsie, ale neustale, raztrochu pichne vpravo, raz vlavo, obcas bolest vystreli az do nohy...pockam ci bude meskat menstruacia a uvidim...ale skor mam obavu, co to nie je nejaky zapal, ci nemam ist k lekarovi...sice vytok nemam, nic ma nesvrbi ani nepali, tak neviem...dufam, ze to nie je nejaka choroba ☹

bambulka333
20. nov 2009

jaaaj a este som zabudla- neskutocny smad a nadmerna tvorba slin...ale neviem, ci to nejak s tym suvisi 😀
dakujem za kazdu radu

bambulka333
20. nov 2009

ach jaaaj, nikto nepodari? ☹ 😔

mija777
20. nov 2009

Ahoj bambulka333,pobolievanie podbruska a pichanie je bezne pri uhniezdovani-cize v zaciakoch tehu.ja som to mala tak isto.Takze drzim palce,nech to je tehu 🙂

bambulka333
20. nov 2009

mija, tak toby bola parada, aj ked mi to pride neuveritelne 😅
ale ako som pisala, len dufam, ze to nie je nejaky zapal, fakt to pobolieva a stale, uz asi 6 dni...hm, uvidime, dik

anettad
20. nov 2009

bambulka333 zvysena tvorba slin, a smäd, je priznak tehu, ja som to mala pri oboch tehotenstvach,Drzim ti palce, a daj nam potom vediet ako si dopadla, 😉

dinduska
20. nov 2009

ahojky,tak na poradni bolo vsetko ok.takze na poradnu idem o 2 tyzdne a aj na sono ak neporodim=)len zase som pribrala len kilo 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre