Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

awe
17. feb 2008

aj ja som mala teto mesiac ovulku az 31DC...koli nepravidelnej MS, uvidim, budeme cakat, BT je 37,1...zatial, ak mrska nepride, testikovat budem na konci tohto tyzdna alebo az buduci...pre istotu, aby som to neuponahlala 😉

awe
17. feb 2008

decinka1, drzim palce, aby si mala // 😉

dicinka1
17. feb 2008

ako vies,ze si mala ovulku?podla teploty?ci podla hlieniku? a nic ta neboli?

awe
17. feb 2008

decinka1, ovulku poznam podla bolesti...ale kedze cca pred rokom som vysadila HAK a MS je nepravidelna, tak som si kupila aj ovu test...takze podla toho....
a ty? tiez pouzivas nejake metody na zistenie ovulky?

awe
17. feb 2008

od ovulky je to cca 3 dni, takze este nic 😕

dicinka1
17. feb 2008

ja mam na ovulku hlienik...dost to sledujem...a ake pouzivas tehu testy,raz mali v lekarnach taky mikroskop ako ruz a uz ho nemaju....kde sa vytratil?kolko stoja bezne testy,ktore sa daju pouzit viac krat...?

awe
17. feb 2008

tie obycajne ovu testy vychadzaju dost draho, ked je nepravidelny cyklus, pretoze ked presne nevies kedy je ovulka, musis testovat v obdobi ked by mala byt stale...
ja pouzivam mikroskop, stal cca 400Sk v lekarni a fakt mi ukazal papradie (pl.dni) v case ovulky - mala som aj ovu bolesti, papradie mi ukazoval 4 dni - plodne dni, vtedy sme snazilkovali kazdy den okrem jedneho 😉

awe
17. feb 2008

inak ja mam mikroskop aj so svetielkom, je to lacnejsia zalezitost a neobmedzene pouzitie...

awe
17. feb 2008

ovu testu su, pokial viem, cenovo priblizne ako tehotenske testy

dicinka1
18. feb 2008

ajoj awe...nevies kde by sa dal objednat ovu test,ten co mas ty?zo svetielkom...?

awe
18. feb 2008

skus mrknut na nete:http://www.compex.sk/ovulacny-test-ovulacie.html
alebo ak nie, tak v lekarni sa spytaj, tam su lacnejsie, ako cez net, ten moj stal presne 320SK a je fajn.

smejka
18. feb 2008

Ahojte. Chcem sa vas opytat mile tehulky i snazilky na nieco co citim. Som 35 DC a MS som este nedostala....vcera vecer som si robila test a bol negat. Je mi vsak nevolno divne boli ma cele telo ako pred chripkou a mam nafuknute brusko. Bojim sa aby v tom neboli nejake priznaky ochorenia...lebo akurat v januari sme zacali chodit do centra na zistenie priciny nasho neuspesneho snazenia sa. Tam sa zistilo ze Manzel ma zly spermiogram a ja som v poriadku...dokonca som 28.1. mala potvrdenu ovulku. Stale mi to vrta v hlave...prosim poradtemi... 🤐

smejka
19. feb 2008

ahojte. Poradi mi niekto? Chcem hlavne vediet ci mala niektora z vas podobne priznaky...a ci test mala tiez negativny zo zaciatku....Vdaka

dicinka1
20. feb 2008

awe ako sa vola ten tvoj ovu mikroskop?

dicinka1
20. feb 2008

smejka...tak si na tom ako ja....no ale ja som uz vcera spinila a dnes uz krvacam.... 😢

smejka
20. feb 2008

dicinka1 to mi je luto...no aspon vies na co si 😒 Moj "stav" este trva a som z toho nervozna 🙄 ...skusim este test koncom tyzdna....no velku nadej tomu nedavam....

mirip
22. feb 2008

Ahojte dievčatá, mám jeden problém som po liečbe a 1x sme sa mohlo naozaj snažiť o potomstvo, od 3dna som brala clostylbelgyt , 10som bola na folikulometriu a 11 som dostala vyvolávačku ovulácie, tá mala prísť do 36hod. a od 12dna večera sa snažíme , 12den som mala a aj začala brať tabletky zo spodu 2ráno, 2na obed, 2večer tabl. untrogestan, ktoré príaznivo vplývajú na prostredie vo vnútri a v prípade - sú na podržanie tahotenstva, čiže sú to hormonálne tabletky. Popravde ale vždy dva, tri dni pred ovul. a aj cez sm mávala hlien a teraz ani neviem kedy bola ovulacia, neviem či je to tými liekami že hlien bol ale nie taký viditelný /ved aj hlien v určitej dobe postí byčíkovcov a potom už sťažuje cestuú. Skrátka, neviem či to bolo to menšie mnžstvo hlienu spôsobené liekmi a od stredy, tj. 15DC mám take pobolievanie v podbrušku kedy tedy aj pichnutie, a lepí mi čím to, je. Nič si nenavrávam, lebo za tri roky snaženia, ked trochu meškal a hned sme testovali som minula na testy dosť a môže to byť fakt liekami ale len tak pre info. Chem sa spýtať ako ste zistili že ste tehu, nejaké príznaky, predtým ako začal meskať MS. Dík

mirip
22. feb 2008

Odpovedzte mi prosííííííííííííííííííííííííííím ☹

marse
22. feb 2008

ahoj, tak mne pred mrchou pobolievalo brusko, sem tam ma pichlo bud na jednej alebo na druhej strane. sem tam sa mi zatocila hlava a mala som taky bielavy vytok...to boli take jedine priznaky este pred zacatim MS. 🙂

marse
22. feb 2008

a pri prvej dcerke som mala este take nafuknute brucho, par dni take zvacsene...proste nieco ako pred ms

mirip
22. feb 2008

☹ ?????????????

bubinko83
22. feb 2008

mirip,tebe meska mrska?

mirip
22. feb 2008

nie som 17DC, t.j. 4-5den po ovul. a stve ma to pobolievanie 😖

bubinko83
22. feb 2008

A nemas to len priznaky bliziacej sa mrchy? Ja neviem ako sa citis? Mne sa zmenila chut a testovala som az 10dni po meskani, 😒

mirip
22. feb 2008

mne má prísť MS až 4. marca tak tým to nebude

mirip
22. feb 2008

bude v tom niečo iné a mne lapí že niečo zlé

monika676
24. feb 2008

Jaj zienky....ja mam taky pocit ze som tehotna...dokonca som mala aj taky "zivy" sen v utorok ze som bola v tom a rano ked som sa zobudila som sa nemohla ani pretocit na druhu stranu....no aj mi byva zle....lenze tabletky beriem stale a velmi sa bojim ze ak som tehotna tak som tomu "malemu drobcovi" ublizila...musim si kupit TT. Ale urcite si domyslam, bo velmi tuzim bo babatku a mozno to boli priznaky chripky...lenze tie pocity... 😨

perla200
25. feb 2008

dievčatá, ktoré ste boli tehotné tak ste sa ten prvý mesiac do mrchy necítili tak fantasticky? teda ja sa cítim veľmi dobre, som plná elánu, energie mám za dvoch minimálne🙂 a psychicky aj fyzicky je to úplne super...nemali ste také príznaky????🙂)))))))))))))))))))))))

petruci6
25. feb 2008

perla tehu priznaky su ine u kazdej,ale vacsina sa citi strasne unavene a stale by len spali

perla200
25. feb 2008

petruci6..viem že väčšina žien je unavená a je im zle....ale jedna moja kamarátka hovorila, že prvých 5 týždnov jej bolo fantasticky a okamžite ako sa do dozvedela, že je tehulka jej začalo byť zle a vracala...ja len že či tu nie je taká žienka, ktorá to má naopak....ako ja dúfam, že som tehulka...uvidíme....snažíme sa len 4 mesiace

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre