Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

krpcek
22. apr 2008

palculienak ja som zo Stupavy! takze sme susedky! 😉 😉 😉 😉

inak mne minuly mesiac meskala 10 dni a potom si v pohodke prisla! 😠 😠 😠 😠 😠

palculienkkka
22. apr 2008

krpcek .. a potom ti prišla.. .hnusoba jedna ... 😲 a nič ta nebolelo ? nemala si naliate bruško ?

jerryjanka
22. apr 2008

je to mrcha tá mrcha 🙄
no máme aj desiate výročie v máji tak by to bol pekný dar

palculienkkka
22. apr 2008

jerry .. chodíš niekde do centra ?

krpcek
22. apr 2008

palculienka - nemala som absolutne ziadne priznaky toho, ze by mala ta mrcha prist! ani bolest bruska, ani prs - proste uplne nic!

jerryjanka
22. apr 2008

nie nie nechodim
tam by som šla až buduci rok

krpcek zato ja mam priznaky bližiacej sa mrchy už tyžden 😖

palculienkkka
22. apr 2008

krpcek... ja mám len také slabé "biele výtoky" .. a žerem čo vidím - sladké na slané a opačne.. 🙂 prsia ma boleli, keď som mala dostať menzes a odvtedy nič... uvidím ráno ... 🙂

pikino
22. apr 2008

jerryjanka testovala si moc skoro. ani ten najcitlivejsi test ti pred MS nemusi ukazat tehu.

palculienkkka
22. apr 2008

jerry .. prečo to odkladáš ... keď to nejde samo, tak tomu treba asi pomôcť !!! 🙂

jerryjanka
22. apr 2008

piki ja už som to zahodila tento mesiac
skusime znova no nič sa nedeje ono vie kedy ma prisť

krpcek
22. apr 2008

palculienka drzim ti palceky! 😉

pikino
22. apr 2008

jeeeejda ja som asi tehotna cely rok lebo zerem v kuse 😀 😀 😀
drzim palecky palculienka.

jerryjanka
22. apr 2008

no my neskušame dlho - nechranime sa teda dlho ale cielene sa snazime kratučko takže ja to ako tragediu neberiem

pikino
22. apr 2008

jasne jerryjanka netreba smutit treba byt optimista. 😀
raz sa zadari, netreba o tom pochybovat. 😉

daji
22. apr 2008

ahoj jerrynka ani mi neskusame dlho. ale som pocula ze zeny co maju nizko maternicu vedia skor otehotniet a mozu mat aj rizikove tehotenstvo. Ci je to pravda neviem lebo este tehotna som nebola len som to pocula

pikino
22. apr 2008

ja mam mensiu maternicu a este aj otocenu dozadu gynda ktoru som mala predtym ma stale strasila potratmi.

krpcek
22. apr 2008

pikino a to ti ako zistili, ze ju mas otocenu dozadu?

pikino
22. apr 2008

ultrazvukom, pri preventivke.

krpcek
22. apr 2008

aha!

sa pytam, lebo ja uz len z citania chytam vsetky mozne aj nemozne choroby a priznaky! 😀 😀 😀 😀 😀

pikino
22. apr 2008

tak nechytaj, otocena maternica nie je ziadna choroba je to len jedna z moznych poloh
aj ked nie zrovna ta najstastnejsia, odporuca sa pri nej poloha na zajickov 😀

daji
22. apr 2008

no moja ju mala problem najst ale nastastie tam bola. Prezerala ju tiez ultrazvukom a uz som citila aj ten samotny pristroj takze asi ju mam moc nizko, neviem

daji
22. apr 2008

ale tiez som pocula ze zeny co maju nizko maternicu maju sancu skor otehotniet ako aj nevyhodou je rizikove tehotenstvo alebo sa tazsie to babatko donasa. a moze to byt uplne individualne. mozno budem mat stastie ze budem tehotna a ziadny problem nebude. ja som to len pocula.

pikino
22. apr 2008

jasne daji kazde tehotenstvo je ine tak ako kazda mamicka je ina. netreba si robit starosti a hladat problemy tam kde nie su. 🙂

daji
22. apr 2008

ja len dufam ze som tehotna ale v kutiku duse si myslim ze nie

daji
22. apr 2008

menstruaciu nemavam pravidelne 28 dni ale vzdy mi pride zaciatkom mesiaca okolo 6 az 8 ale to mam pravidelne len s tym rozdielom ze menzes mi trva dokopy 4 - 5 dni a z toho dva dni su o nicom tak neviem

pikino
22. apr 2008

kym to nevies isto tak si nerob tazku hlavu. zbytocne sa trapis. daji klidek a pohoda 😎

daji
22. apr 2008

lenze som strasne zvedava

daji
22. apr 2008

pikino a vy sa ako dlho snazite?

daji
22. apr 2008

u nas to bolo prvy krat

katy2
22. apr 2008

daji, mas IP - postu v internej poste 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre