Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
2. feb 2009

milovana tak ako? 🙂

maajka83
2. feb 2009

Ahoj dinduska, zajtra mam dostat mrchy, ale uz ani prsia ma nebolia, ale mam ich plnsie (to si vsimol muz), dnes som bola u obvodnej lebo tie zavraty mam stale, mam nisky tlak, to som nikdy nemala, no len cez teho.brucho sa mi zda, ze ked sa najem tak sa mi nafukne.A tebe sa ako dari? 🙂

mandula
2. feb 2009

ahoj maajka83, nezvyknem sem casto pisat ale musim reagovat. Ja mam mrchy v stredu a tiez mam take pocity ako ty. Mam strasne caste zavrate, dokonca sa citim, akoby som bola chora / som slaba a stale akoby nachladnuta / aj ja ked nieco zjem, tak ma hned nafukne. Prsia mna bolia a riadne. Zebya som ich mala nejako moc plnsie to neviem, ale bolia tak, ze ani na bruchu nemozem spat. Tak teda uvidime, snad tie mrchy nepridu 🙂 Drzim aj tebe palce.

dinduska
2. feb 2009

ahoj maajka 🙂 a obvodak ti povedal,ze mozes byt tehu alebo nie?podla priznakov to vyzera,ze by si mohla byt tehu. 🙂 ja stale neviem lebo mrchy mam dostat az nebuduci tyzden v stredu.ale neviem ci si to namyslam ale tiez mam pocit,ze sa mi nafukuje brusko a strasne ma bolia vajecniky.no ved uvidime. 😲 a drzim ti palce ak zajtra nedostanej tak skus v stredu alebo vo stvrtok testnut 🙂

dinduska
2. feb 2009

babenky,kde ste vsetky? 😀

maajka83
2. feb 2009

Ahoj dinduska akurat som sa pripojila 😀

dinduska
2. feb 2009

nazdar majka.no co ti povedal ten obvodak? 🙂

maajka83
2. feb 2009

Nic, zobrala mi krv, a zajtra si mam zavolat kvoli vysledku.

dinduska
2. feb 2009

aha.ja ti drzim palce.dufam,ze budes tehu lebo ja viem co je to cakat na mimi 🙂 ☹

maajka83
2. feb 2009

Aj tebe zelam aby ti to vyslo. Ako dlho sa snazite o mimi?

dinduska
2. feb 2009

uz 9 mesiacov.a vy?

milovana
2. feb 2009

ahojte kocky...tak test je nagativny!!!! 🙂 tesiiiiim sa.... vam drzim prsteky, nex vam to vyjde, sak to nie je spravodlive, ze niekto tak tuzi po babetku a nic... mam kamosky co sa tak trapia a xodia na umele oplodnenia a nic... ☹

maajka83
2. feb 2009

tak to uz dlho. Po porode som brala HA,od novembra ich neberiem,nechavame tomu volny priebeh. Aj pri prvom teho sme nic neplanovali a prislo to samo. Po porode som povedala ze aspon 5 rokov nechcem druhe ale ked vidim ako sa maly rad hra s detmi ked sme na navsteve u nasich , tak by som bola aj rada, kedy sme mali aj druhe. Tento mesiac ked sa tak pozorujem tak snad sa podarilo. Uvidime 🙂

dinduska
2. feb 2009

no tak to ti gratulujem 🙂 v tvojom pripade je to fajn 🙂

maajka83
2. feb 2009

Zacina ma pichat v podbrusku. cely den som akasi nafuknuta. Nasla som v kabelke test co som si robila vo stvrtok, a chcela som ho vyhodiť, a len ma napodlo sa nan kuknut. Mozno ma len oci klamu ale zda sa mize je tam slabulinka ciarka. Hadam to je tym ze som to testovala skoro, zajtra ak nedostanem tak si testnem.
Milovana gratulujem urcite sa ti ulavilo 😉

dinduska
2. feb 2009

to by malo byt jedno aka silna je ta ciarka ale ci tam je alebo nie.myslim si ze si uz tehu 😀 ale skus este zajtra testnut 🙂

maajka83
2. feb 2009

dinduska, a konzultovala si to s dr. ze sa snazite o mimi a stale nic. Zajtra testnem a uvidim.Aj tebe drzim palceky nech sa to uz podari 😉

dinduska
2. feb 2009

dakujem,potom daj vediet 🙂

shelly818
2. feb 2009

Ahojte baby.Chcela by som sa spýtať,či môžem mať ako príznaky tehotenstva bolesť bradaviek(nie pŕs) a nevolnosť,nie ráno ale vždy večer.Nič viac som nepostrehla.Neviem či to nieje preto,že mám dostať PM. ☹ Dakujem

adrianka22
3. feb 2009

s priatelom si cez neplodne dni nedavame pozor a uz asi tyzden mam bolesti v podbrusku a obcas mi tam puka aj ma nafukuje chodim castejsie na malu mozu to byt priznaky?M som mala dostat vcera 😒

dinduska
3. feb 2009

shelly ano bolestive bradavky su priznakom tehu. 🙂 moze to byt sposobene tehu ale aj tie nevolnosti.bt si si merala?

adrianka mozu to byt tehu priznaky ale aj nemusia tiez ti poviem aby si si zmerala bt a ked ti uz meskaju tak skus zajtra rano aj testnut 😉

pizicek a ty ako,co ta povedal doktor?dufam,ze to je dobra sprava 🙂

maajka a ty ako s tymi vysledkami?

sofia2008
3. feb 2009

Ahojte, chcem sa vas opytat, kramy mi meskaju uz 8 dni, ale vobec ma neboli v podbrusku, je to fakt divne,mohla by som byt tehotna, aj ked ma vobec neboli v podbrusku?

katka2808
3. feb 2009

ahoj sofia2008. ja si nepamatam na ziadne bolesti v podbrusku ked som otehotnela. skor mi zacalo vsetko smrdiet, vadili mi vone aj pachy... no a chcelo sa mi stale spat... ale to sa prejavi asi az po par tyzdnoch... kazdopadne ked som mala podozrenie, robila som si tri teho testy a vsetky vysli pozitivne...

maajka83
3. feb 2009

Ahoj dinduska, tak vysledky su v poriadku, ale zavraty mam stale, dnes mi vysiel test neg. dnes by som mala dostat, ale nepocitujem ziadne priznaky. Ani vyrazky na tvary sa mi nedali, co sa mi zvyknu davat pred menzesom. Tak ja uz neviem. Pockam a ak nedostanem pojdem k dr. Mozno su to aj stresy zo skoly, 😖

lucinka1104
3. feb 2009

majkka83 a mndula vyzerá to, že vy si tiwe // čiarky na teste najdete silno držím palce ,ale vyzerá to fakt sľubne

sofria mohla by si byť sprav test

maajka83
3. feb 2009

Ahoj lucinka, bola by osm rad, ale asi skor nie ako ano. Zatial som nedostala.

slavka.k
3. feb 2009

Ahojte,mali ste niektora bolesti v pobrusku ako pred MS a predsa ste boli tehotne?

riana12
3. feb 2009

No ja cakam MS teraz od 5.2.. Lenze uz druhy den mam zvlastne krce v podbrusku a trvaju cely den. Rano s nimi vstavam a vecer zaspavam. Inokedy to take nie je. Dnes rano som si prvy krat merala BT, hodnota 36.6°C.
Bud mi MS tak skoro zacina alebo ma taketo krce este potrapia par dni, kym mi MS nacas zacne alebo to znamena maleho drobca. Co myslite?

lucinka1104
3. feb 2009

slavka takmer všetky 😉

katka2808
3. feb 2009

slavka, ja si nepamatam bolesti takeho typu... urobte si teho testy a budete si istejsie, dievcata...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre