Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

evka_
17. nov 2008

kiert ak sa jedna len o jeden tyzden, neviem ci ti niektory test vobec ukaze vysledok... oni sice slubuju niektore ze uz od piatich dni (pripadne siedmych) ale moja skusenost bola ina... ta doba pre ukazanie spolahliveho vysledku je dlhsia...

kiert
17. nov 2008

Evka, ale to len tie bolesti zacali asi po tyzdni, inak uz od ovulacie uplynulo asi 13 - 14 dni.

petrzalkaa
21. nov 2008

mali ste niektorá pocit, že každú chvílu príde ms-bolesť vaječníkov, o chvílu zase nič a tak striedavo 4 dni pred ms?
prišla ms, alebo to môžu byť aj príznaky?

lucinka1104
21. nov 2008

petrzalka už som ti niekde písala su to aj tehu príznaky,no veľa robí aj psychyka a predmenštračný syndr´m a tehu príznakly su veľmi podobné

petrzalkaa
21. nov 2008

Luci, dakujem, si zatial jediná čo mi písala...preto sa pýtam dalej.... 😒
aj tak si myslím že mi príde ms,sice až v pondelok, ale zvykne aj skôr, takže asi moje pocity budú bezpredmetné.. ☹

lucinka1104
21. nov 2008

a čo iné pocity avnútorný hlas? Mna nesklamal, mne bolo trochu ťažko na žalúdku takto skoro

petrzalkaa
21. nov 2008

luci, ja mam dve deti, ale to je už 11 rokov dozadu a ani pri jedno som netušila, že som tehu, až ked mi meškala ms a príznaky ovela neskôr, až cca 2,3mesiac, tak som už vypadla z týchto pocitov... 😀
takže netuším 😅 a skôr mi to vychádza logicky, podla ovu, no uvidíme, ale skôr cítim že príde ms... 😝

lucinka1104
21. nov 2008

no uvidíš,nech to dopadne ako si želáš. Držím palce

petrzalkaa
21. nov 2008

Dakujem lucinka, si zlatá 🙂
pekný večer 🙂

lucinka1104
21. nov 2008

Pekný večer aj tebe nech ste pod stromčekom 5 😀

petrzalkaa
22. nov 2008

Lucinka tak je to predsa tu, ráno ms, som to cítila ☹
Dakujem ti, beriem si tvoje želanie k srdcu, krásne si to napísala, to mi ešte nikto nepovedal, tak budem dúfať 🙂
Aj tebe želám veľa štastia s Lukáškom a rodinkou, ste zlatučký!!! 🙂

lucinka1104
22. nov 2008

Joj to je mi ľúto, myslela som na teba. My sme sa tiež snažili veľmi dlho, potom som mala problémy celé tehu a ešťe mi po pôrode oznámili, že mi synček umrie....prežila som si teda svoje a a j veľa testov s /, alebo dokonca falošnými // som mala, preto viem ako to bolí, keď dojde mrcha, no nádej umiera posledná , šanca tu je vždy tak ti znova prajem nech sa ti čoskoro splní tvoj sen, aby si na rok mohla držať svoj voňavý batôžťek lásky vo svojom náručí. 😉

petrzalkaa
22. nov 2008

Vážne , dakujem ti luci, ludia ktorý si v živote toľko vytrpeli ako ty, si určite zaslúžia už len to najlepšie a preto ti strašne moc držím palčeky, nech je tvoj život už len šťastím,zdravím a láskou naplnený!!!!!!! 🙂

Nuž dúfam, že vianočné želania sa splnia každému a tak ja si želám len jedno jediné....krásne zdravé malinké dievčatko v brušku! 🙂 do vianoc stíhame 😀 😀

lucinka1104
22. nov 2008

Práve pozeráme s mužom Polplušku 😀 keby som tak mala 3 čarovné oriešky dám jeden tebe v nom malú krásavicu a jeden pre seba na rok by sme chceli tiež zamiesiť dievčatko a ten posledný nech zminzne všetka závisť a nenávisť, klamstvoa pokritectvo zo sveta, no, ale to je len v rozprávkach aj tak ti držím palce maš pravdu stihnúť sa to dá tak sn´áď ti to vynde.
ďakujem ti a Lukáško posiela pusinku

petra2505
22. nov 2008

nesvrbelo vas brucho na zaciatku tehu?

nella1
22. nov 2008

kocky kto by poradil? o 4 dni cakam ms ale prsia ma vobec este nebolia co ma vzdy tyzden pred ms boleli navyse mi obcas vystrelovala bolest v pravom vajecniku teraz je ale klud myslite ze by som mohla byt tehu?

roza111
22. nov 2008

no tie prsia , to je asi individualne, ja som to tiez mala pre ms...ale teraz mam tyzden po nej a stale ich citim...tak nechapem preco...ci nejaky priznak ci co, netusim...a to pichanie...to som tiez zazila a nakoniec mi doktor zistili cystu...tak tomozno z toho bolo...ale zmizla sama od seba

lucinka1104
22. nov 2008

nella jasné že by si mohla byť 😉

petra ja som o tom čítala, že niektoré baby svrbelo.....

kiert
22. nov 2008

nella, presne aj mna bolievali prsia tyzden pred menstruaciou a zrazu nic, zacali az tak 3 dni pre nou, ale uplne inak - taka palciva bolest a k tomu sa pridalo pichanie vo vajecnikoch, hlavne na lavej strane, co mi slo az do krizov. Myslela som si, ze mam nejaky zapal a ze pojdem hned na gynekologiu, ale mala som taky zvlastny vnutorny pocit, ze tehotna, tak som si spravila testik a ten vysiel pozitivny 🙂 🙂 🙂 a to uz v den ocakavanej M.

majuska29
23. nov 2008

tyzden pred MS ma zacalo pobolieva podbrusko, tak som si myslela ze to zase nevyslo a MS pride.
po par dnoch ma podbrusko prestalo boliet, ale myslela som si ze aj tak uz pride. aj mierne spinenie som mala.
na koniec ked MS meskala dva dni som si urobila testik a boli tak //., tak som test opakovala kazdy druhy den.
a boli tam stale silnejsie ciarocky. ziadne ine priznaky som nemala. az v 5tt ma zacali pobolievat prsia.
takze baby aj ked nemate ziadne vyrazne priznaky, stale este mozte byt tehu.

lucinka1104
23. nov 2008

jasné veĎ na začiatku je ešťe na príznaky aj tak skoro

petrzalkaa
23. nov 2008

lucinka srdečná vdaka za oriešok, úžasné !!!! 😵 🙂

petrzalkaa
23. nov 2008

lucinka a silno silno držím palčeky aj za tie druhé dva oriešky!!!! 🙂

lucinka1104
23. nov 2008

ďakujem 🙂

petra2505
23. nov 2008

baby moze byt pichanie v podbrusku priznak?dnes popoludni ma asi 2 hodiny neskutocne pichalo, take ostre pichanie.....o par dni mam mat M

zmrzka1
23. nov 2008

petra2505...hlavny priznak ked citis tlak v prsiach a bolia ta to ma asi kazda baba...
v tomto case uz sa da urcit na 100%testom su dost spolahlive...
drzim palce

lucinka1104
23. nov 2008

peti môže 😉

nella1
25. nov 2008

ahojte moje, dakujem vam takze zajtra cakam ms prsia ma stale nebolia uvidime 🙂 , roza 111 tiez som mala cystu al. este mozno mam netusim musim ist na kontrolu som mimo SK a o 2 tyz. letime domov bola iba 1cm a pol. velka dala mi na to nejake lieky dufam ze sa nezvacsila ☹

kiert
25. nov 2008

nella1 a neskusala si si uz robit testik, je mozne, ze by uz vysiel pozitivne.

lucinka1104
25. nov 2008

nech ardčšej počká boli by to vyhodené prachy mne meškala 9 dní a až vtedy mi vyšiel test s //

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre