Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
23. feb 2009

dakujem ale to je taky anjelik z rozkami 😀
ja som tiez nedockava ale snazim sa 😀

julicka
23. feb 2009

ahoj ninus!!!!no ja neviem ze ako lebo meskaju mi uz 3 dni a poriznaky ake take mam hlavne na prsiech sa mi ukazali zilky a strie a zväcsili sa mi ale inak sa citim v pohode jedine ze co nenormalne ma nafukuje 🙂 🙂 . no nechapem tomu ze co je so mnou kedze som si robila test akurat dnes rano a nic ukazalo mi negativny takze som z toho pomikove...a ty ako ako je to s tebou???? 🙂 🙂 🙂

janulka83
23. feb 2009

dinduska..
aj teba bolia krize?? tak asi budes tehu teda asi si nie??
aj mna pobolievaju krize a to spominane pichanie v podbrusku slabe
a plus take nafucane brusko a este taky zvlastny tlak v podbrusku..
uvidime.ale drzim palce...

juj aj ja idem dnes robit rezne....manzel pride vyhladovany z prace. inak aj
ja ale ja robim do druhej a o tretej som doma 🙂)

dinduska
23. feb 2009

julicka ta test s // bolo este skoro skus testnut neskor az na konci tyzdna ak ti nepridu.ja mam akurat ovulku tak pojdeme vyrabat mimi tak dufam,ze nabuduce to uz bude 😀 normalne sa mi uplne zmenilo cakanie na mrchy ked sme nechceli babo tak som nechcela aby prisiel datum ms ale teraz ked chcem tak sa nemozem dockat kedy pride datum ms a,ze ci pride alebo nepride mrcha 😀 😀

scandya
23. feb 2009

Ahojte baby, ja som mala vzdy pravidelny cyklus 28 a jedina pravdepodobnost otehotnenia mi vychadza pocas menstruacie, alebo tesne po nej. a test mi ukazal // uy 5dni pred meskanim menzesu. Tak neviem , ci sa mylim alebo ako. Prajem Vam vsetkym // 🙂

janulka83
23. feb 2009

to naozaj tak asi naozaj kazda to ma inak od prirody dane...
tak gratulujem. ako dlho ste sa snazili??

dinduska
23. feb 2009

hento nikdy nepochopim ako moze niekto otehotniet cez ms 😨 😨 🙄 😅 😀

janulka83
23. feb 2009

dinduska odpovies mi na tie krize 🙂 🙂 🙂

scandya
23. feb 2009

Snazili sme sa 3mesiac. Nakoniec sme v den zacati mojej MS sli do chorvatska, boli sme tam 5dni, potom 2doma, potom som bola uy v praci odcestovana, len ray prisiel za mnou moj partner. takze bud to bolo cey MS, alebo do tzydna po MS. Ani ja som tomu neverila ye sa to pocas MS moye stat. Inac aj kamaratka tvrdi ze otehotnela pocas MS

dinduska
23. feb 2009

jasne nevsimla som si.no vyzerato na hniezdenie.mna tiez bolia krize a podbrusko a mam ovu nemozes mat aj ty taku omeskanu? 😨

scandya
23. feb 2009

Mna tyzden pred spominanou uz vynechanou MS bolelo tak podbrusko, ze som sa prvy krat plazila po koberci, som si myslela , ze mam nejaky virus, trvalo mi to asi tyzden.
Inac krize ma boleli vzdy pred MS.

cfh156
23. feb 2009

no mna boli v podrušku už druhý den, tak neviem
ale ine nič 😒

dinduska
23. feb 2009

baby klud nesldujte sa tak miminka pridu 😀

scandya
23. feb 2009

xixi, mozno je to blbost, ale na tej dovolenke sme robili yvlastnu polohu xixi lebo sme sa mohli milovat len v sprche, bo v spalni sme boli 3ja. sprcha bola mala tak som sa prehla postojackz ay dole, ze som sa dotykala rukami zeme/ moyno aj to yabralo, co ja viem..xixi sorrz za y a z lebo sa mi vzmenila klavesnica a neviem to dat nazad

cfh156
23. feb 2009

no ja si myslím že tým sledovanim nerobime moc dobre ale ked ja aj chcem si to nevšímať a to sa nedá
vieš my sme sa len teraz prvý krát začali pokúšať a teraz ked mi je trošku zle manžel hned že som v tom
aj ked ja mám raz pocit že aasi som naozaj v tom a raz že určite nie som tehu 😅
Ja som nedočkava už aby bol aspoň piatok 😵

dinduska
23. feb 2009

scandya to mozno zadralo poloha je dolezita mi sme napriklad vzdy skuli len v tzv misionarskej polohe ale naposledy sa skusil spravit aj inak teraz to kusime tak aby sa spravil do mna zozadu 😀 😀

scandya
23. feb 2009

tu polohu sme robili len vtedy. moyno tym, ze som bola ohnuta ay dolu, ciye maternica bola tiez na dol a dal to zo zadu..... potom som sa sice postavila a vytieklo , ale predsa sa hovori ze najsilnejsia vzhrava, staci ked je na spravnom mieste 🙂

ninuska8
23. feb 2009

ahoj julicka no ja mrchu cakam az dnes, zatial nedosla...rano som skusala testnut a bolo to neg.s tym rozdielom, ze v sobotu to bolo negativnejsie 🙂 totis, skusala som aj v sobotu a tam nic, no a dnes sa tam objavil slabulinky tienik mozno az po limite, lebo rano o siestej som si ho pod lampou nevsimla, no a na dennom svetle je uz zretelnejsi, ked si ho porovnam s tym zo soboty, tak je tam maly rozdiel...asi to bude fakt este skoro, ja skusim dalsi az v stredu ked dovtedy nedostanem a uvidim ako vyjde. Podbrusko je take vselijake, stale sa chodim kontrolovat co zo mna vytecie...napatie jak fras, poviem ti...vyskusaj aj ty az v stredu🙂pojdeme na to spolu🙂drz sa a nech ti to ryychlo bezi🙂

dinduska
23. feb 2009

ninusku chod pozret do albumu aky som mala ja a tehu niesom ale zase ty mozes ak mas teraz tienik v stredu by si uz mala mat lepsiu ciarocku 😀 budem ti drzkat palceky 😀

ninuska8
23. feb 2009

dinduska, videla som, je to nieco podobne...uvidime co to bude, je mi luto, ze ti to nevyslo, uvidis nabuduce to bude lepsie, len ako si pisala, netreba sa sledovat, drzim palceee 😉

dinduska
23. feb 2009

ono to,ze som neni tehu neni pre mna teraz sklamanim nakolko som mala zle vypocitanu ovulku a snazili sme sa inokedy ako mali 😅 😅 a tym,ze som testla ovu testom tak viem,ze ju mam o 3 dni skor co je dnes a mozme sa snazit.cize sme to vzdy presvihli 😅 ak teraz nevinde tak potom sklamana budem ale verim. 😉

mmaattuuss
23. feb 2009

Inak baby, vajicko sa uvolnuje postupne. Plodnych dni je viac. Nie je to len 14 den v 28 dnovom cykle. Napr. ja mam 28 dnovy cyklus a MS 7/8 dni a na 9. den uz pomaly zacinaju plodne dni.

lyzenka
23. feb 2009

jednoducho žena tie plodné dni samozrejme cíti.....teda aspoň ja.... 😀

mandy20
23. feb 2009

Ahojte kocky, teeeda ale ste toho popismenkovali 🙂 ja som pred chvilou prisla zo skoly, otrasne cesty a zajtra zas do skoly ale az na 15stu 🙂 juchuuuu
idem si vas docitavat 🙂

halintoa
23. feb 2009

ahoj kočky,
som zo seba nešťastná, od cca soboty nerobím pomaly nič iné, než že sa napchávam. Ak nemyslím na to, či mám dajaky príznak, tak rozmýšľam, čo by som zbodla. Toto som mávala vždy iba 1 deň pred MS a nie celý týždeň 😖 . Mám chuť hlavne na sladké. No a cvičiť nemôžem (alebo áno???) , veď čo keby som bola tehu 😀 , nech si neuškodím, takže to takto zrejme bude pokračovať, až kým mi mrcha nepríde. Potom môžem cvičiť a piť pu-erh a podobne, lebo nie som tehotná. Ale čo od ďalšej ovu? Bude to to isté? Veď takto skončím ako veleryba 😅 😕. Už nech je koniec týždňa, nech viem, na čom som 🙄 .

halintoa
23. feb 2009

Teraz som bola v WC a zasa som mala ten čudný hlien, tento raz bol ale mliečno - žltý 😒 .
Baby, ktoré ste už tehu, alebo máte bábo, povedzte mi prosím, ako bol u Vás intenzívne pichanie a tlaky v podbrušku ešte pred očakávanou mrchou. Cítili ste to stále, alebo to prišlo pár krát za deň? Ďakujem.
dinduš, Tebe želám plodný večer 😀

lucinka1104
23. feb 2009

halintoa pár krát za deň väčšinou až poobede no kedy ako

dinduska
23. feb 2009

ahojky kocky

halintoa dakujem este musime pockat kym mala zaspi 😀 😀 😀

halintoa
23. feb 2009

lucinka ďakujem za info, nerada by som samu seba zavádzala planými nádejami, pokiaľ by som to mala cítiť stále 🤐

dindus, tak Ti želám pevné nervy pri uspávaní 😉

jahoda
23. feb 2009

halintoa, drzim palec, vyzera to dobre 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre