Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

marcela24
13. feb 2007

no my uz vyse roka, takze uz som z toho dost smutna, ☹
zatial mame vsetky vysledky ok aj manzel, takze vacsi problem zatial nevidim, ale samozrejme je este viac vysetreni, ktore ma teoreticky cakaju. bodaj by nie.
ale zacala som sa inac staviat k zivotu, zacala som cvicit, zaplatili sme si dovolenku a na miesto kde mohla byt teoreticky postielka , stoji pocitac.
takze trosku som to pustila z hlavy a povedali sme si , ze musime zit normalne, a nie vsetko prispobobovat tomu, ze ked pride mimino.
povedala som si na co budem chudnut ked aj tak priberiam, naco budeme kupovat PC ked tam bude postielka ....
takze mozno toto pomohlo a mozno to prave teraz vyslo, ale uverim az ked uvidim 😉

leto79
13. feb 2007

marceli, mas presnu pravdu, vela robi psychika...
a s tym chudnutím som na tom podobne... vzdy zacnem a potom to samozrejme zacnem porusovat a potom cakam, ci pride mrcha, ze ak som tehu tak nemusim chudnut...
a mrcha potom pride a ja zas zacínam od znova...

leila
13. feb 2007

marcelka zajtra si kludne urob testik ked ti uz 3 dni meska mrcha, mne ukazal // uz po jednom dni meskania.. tiez ma prsia nezacali boliet tyzden a viac pred mrchou ako inokedy, ale asi az 1-2 dni pred NEcakanim mrchy 😉

leila
13. feb 2007

a na tu BT sa kludne vykasli 🙂 ked si ju nemerias kazde rano v rovnaky cas a pravidelne predtym ako vstanes, tak to nema zmysel 🙂

marcela24
13. feb 2007

leila, dakujeeeem ti pekne, dodala si mi silu. 😉 joooj, uz aby bolo rano- neviem sa dockat. az mi zimomriavky naskocili. bodaj by to tak bolo.

iva72
13. feb 2007

No ja sa pridávam: Najzaujímavejším príznakom tehu bolo aj pre mňa to, že ma neboleli prsia - teda začali ma bolieť až v tých dňoch, keď som mala dostať mrchu a boleli ma tak "inak".

zrzuska
13. feb 2007

ahojte.
mam otazocku. niekedy zena spini ked sa fazulka uhniezduje.
vzdy to tak musi byt?
a ja som vcera citila v podbrusku take chvenie. akoby som tam mala pruzinku. ked som kracala tak som to citila.

iva72
13. feb 2007

Ja som nešpinila ani kvapku.

leto79
13. feb 2007

baby, ta bolest v krizoch sa mi trocha zmenila - boli ma uz len lava strana - mylsite ze to moze nieco znamenat?

cubatour
13. feb 2007

kocky, ak teda spravne citam, ak bolia prsia niekedy v strede cyklu .. tak to mozem na tehulkovanie zabudnut? 😕 😔

leto79
13. feb 2007

myslim, cubi, ze ked bolia prsia v strede cyklu, tak to moze znacit ovulku...

cubatour
13. feb 2007

leto, myslela som si .. 😵 😵 takze nadej este mam ??? 😀 😀 😝

zrzuska
13. feb 2007

cubi mna zacali boliet prsia okolo ovulky a bolia sialene az doteraz. ale mrchu cakam za 10dni.
ja neviem. podla mna je to vsetko individualne. niektore baby bolia prsia uz od oplodnenia a citia uz hned prve dni, ze je daco ine, ze su tehu. ine to zistia az neskor a aj prsia bolia az neskor. ja neviem. uz som domylena z toho.
ja som sa citila nejak zvlastne uz po druhom naostro milovani. ale to bolo asi tym, ze sme sa tak sexikovali prvykrat (inak to bola vzdy prerus. suloz)

leto keby som sa citila ako ty, tak pre mna by to znamenalo prichod mrchy. ale to som ja!
takze, mysli pozitivne, ver ze to vyslo. vela bab vravelo, ze sa citili na mrchu a ta uz neprisla 😉 😉 🙂

marcela24
13. feb 2007

cubatour - ja si myslim, ze to vobec nemusi znamenat , ze nie si tehu. tehu priznaky su u kazdeho ine a pocula som uz aj pripady, ze prsia vobec neboleli a bola v tom. je to tazke podla mna vystihnut co su tehu priznaky a co su mrchovske priznaky. najlepsie je pockat kym ti nemeskaju.

leto79
13. feb 2007

zrzuska, kde mna krize pred mrchou nikdy neboleli - to je jediny rozdiel, ale ono ta bolest moze suvisiet s uplne niecim inym... ale mmyslim ze mrcha predsa len dojde, bolesti v podbrusku sa stupnuju a hlien na krcku uz nie je taky bezfarebny... a mozno mi uz sibe, prilis sa sledujem, asi sa na to vyklaslem...

cubatour
13. feb 2007

kocky a ako je to s tym krckom? 😅 😔 ked je makky a ked je tvrdy? 😅 😔

zrzuska
13. feb 2007

leto tak ak sa citis inak ako pred mrchou, tak to ti drzim palceky. a nemas nejake iste mrchovske priznaky.
lebo ja napr. ked mi aj meska, tak vzdy som mala iste priznaky kedy mi zarucene mrcha dorazila. napr. mna tie krize zacali boliet aj s podbruskom, mala som zapchu den a na druhy den ma prehnalo, a bolievaju ma aj hrozne bedrove klby. to uz viem, ze dorazi.

ved a ak ty nemas nejake tie co mavas pred mrchou, tak sa len vytesuj.
neboj sa, isto to vyslo. viem, ze teraz na to moc myslis a pozorujes sa. inak sa to ani neda. to robim aj ja vzdy.
veeelmi ti drzim palceky. 😉

leto79
13. feb 2007

cubi, tak to ja vobec netusim, neviem ani kedy ho mam otvoreny a kedy zatvoreny...

kila
13. feb 2007

Cubi, krčok je mäkký keď prebieha ovu... 😉

cubatour
13. feb 2007

kila vdaka 😉

zrzuska
13. feb 2007

cubi ak si kontrolujes krcok, tak sa to da zistit ked je zena tehu este predtym ako si urobi testik. 🙂
po mrche je vzdy tuhy a nizko, pred ovulkou sa otvara a posuva vyssie (dakedy sa preto ani neda nahmatat), potom sa zas uzatvara. no a pred mrchou sa zase otvara. takze ak ho mas stale tuhy a uzavrety, tak to znaci tehu. 😉 a byva na nom aj hlienova zatka, husty hlien.

ja som ale raz mala zapal z toho, ze som si kontrolovala krcok a odvtedy si to radsej nerobim. vlastne odvtedy ma zas potrapili parkrat zapaly. treba si riadne umyt ruky a nasilu netlacit na krcok. ja som ho vtedy pred mrchou mala uz nejak inak ako normalne pocas cyklu a asi som do neho pichla ci co. tak bacha

cubatour
13. feb 2007

kila, este otazka .. ked je zena tehu, tak krcok je aky? inak, ja tehu zatial isto nie som, i ked sa snazilkujeme, ale len skusam infosky 😉 😉

kila
13. feb 2007

Zrzuska už ti odpovedala... 😉

cubatour
13. feb 2007

zrzuska, si ma predbehla, vdaka za odpoved na moju otazku, ktoru som poslala naraz s odpovedou. 😉

leto79
13. feb 2007

zrzus vdaka, si zlata, ale ja sa tak bojim, ze ta mrcha dorazi a ona asi dorazi...

bies, mozno ze tie priznaky ani nie su ine (teda okrem tych krizov), len sa viac pozorujem a to potom si uvedomujem nieco co som si predtym neuvedomovala a vnimam to ako nove nieco...

zrzuska
13. feb 2007

leto skus sa sustredit na daco ine. zajtra je valentina, urobite si s drahym krasny vecer...
a uvidis na konci tyzdna ako ti vynde testik.
ja viem, ze je to na nervy s tymto dlhym cyklom. aj ja mam taky, minule som mala az 45dnovy. co som si bola ista, ze som tehu. a nic. prave preto si meriam BT, aby som vedela kedy mrcha pride. potom budem vediet ci naozaj meska.

cubi 🙂 😉

marcela24
13. feb 2007

leto 79- ako keby si ma citovala, presne toto co pises preivam kazdy mesiac, ako vravim - presla som uz vsetkymi tehotenskymi priznakmi 😀 preto som si povedala, pockam kym nebudu meskat a az ked to uvidim cervene na bielom // 😉

leto79
13. feb 2007

holky, mate uplnu pravdu, len ked to je take tazke....

a z toho cakania mi asi cvokne
🙂

cubatour
13. feb 2007

leto, naozaj, je to tazke .. ja som si ale povedala, ze babo pride vtedy, kedy ma prist .. snazim sa mysliet na ine veci.. spomeniem si na to len vtedy, ked ma boli brusko, ci pri telke, ked sa zvalim na brusko a bolia ma prsia.. vtedy si ale zase poviem, ze je to len ovu alebo tak a snazim sa na to nemysliet tak intenzivne.. a hlavne, ja to mam tazke pred manzelikom, lebo ten ma sleduje viac ako ja sama, preto mam teraz aj velku rolu herecky 😀 pretoze nechcem, aby bol sklamany viac ako ja, ked pride MS a zase naopak, ak nahodou nepride, chcem, aby bol prekvapeny a vopred to necakal.. teda sa musim tvarit, akoze nic, ze je normalny mesiac, klasika.. uvidime, co to prinesie.. na jednej strane menej zialu ak pride MS a na druhej strane, ak nepride, tak zas o to vacsie prekvapenie.. 😵 😉

marcela24
13. feb 2007

ja som mala obdobie, kedy som navstevovala rozne stranky o tehotenstve o snazeni, co je dobre, co by sa malo,... merala som si BT a potom som si jedneho dna povedala staci, ani jednym ockom som nepozrela na internet, teplomer som vyhodila do skrinky a snazila som sa na to az tak nemysliet. Myslite ze pomohlo ? Nie. Stale som na to myslela. Ale ked sa to tento raz podari, tak urcite to bude asi tym , ze som trosku zmenila zivotny styl a uvazovanie. no ved zajtra uz mozno budem mudrejsia. a neviete mi poradit aky test by bol najlepsi ? Myslim, ze Rapipreg je dobry .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre