Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

katakata
19. máj 2006

cuba vobec nic v praci nerobim len si tudopisujem ty si tiez vpráci? co robíš? a babenko si ešte tu?

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cubatour
19. máj 2006

aj ja som v praci 😀 a tiez nic nerobim, tak by sme sa mali do toho pustit.. uz je na case.. robim marketing a ty?

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katakata
19. máj 2006

ja som novinarka ...tak sedim v redakcii občas napisem nejaku tu spravicku...ale dnes je too nicom..buduci utorok idem do zenskej väznice v chrenovej.... 🙂

babenko
autor
19. máj 2006

fíha. Zaujimavá to práca.

katakata
19. máj 2006

babenko to sa ti len zda...dakedy ma to poriadne otravuje...mám na starosti justíciu...a sedím cele dni na pojednávaniach na tých najbrutalnejších vraždách...je to dakedy na psychiku náročné...

babenko
autor
19. máj 2006

tak to áno. Ale je to zaujímave. A pre aké noviny alebo tak robíš? Teda ak sa môžem spýtať.

katakata
19. máj 2006

pre agentúru tlacovú SITA...a ty co robís?

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nevesta
19. máj 2006

baby, odbehli ste trocha dost od temy 😉

katakata
19. máj 2006

aha a to si co vystudovala ze take veci vies robit?

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katakata
19. máj 2006

aj jaužpojdem za chvilu za taku hodku a pol ale v nedelu mam dvanástku fuj...dufam ze tie kramy nedostanem lebo tu umrem...

katakata
19. máj 2006

nevesta musime sa aj trosku odreagovat od tych priznakov lebo nám z toho hrabne.... čím viac na to myslím tým viac ich mám...a potom si robím plané nádeje, ale ty už si za vodou 🙂 ty si ich užívaj

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katakata
19. máj 2006

babenko pekny víkend prajem...dám vedieť co a ako...ja mám net aj doma

nevesta
19. máj 2006

Katakata, jasne, ale vsak pouzivajte IP, alebo chodte do inej temy... Ked si bude chciet niekto pozriet priznaky v tehotenstve tak ho aj slak trafi kym precita debaty na odreagovanie 😉

babenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katakata
19. máj 2006

nevesta v snazilkach je milion takych debát od veci....aleasimas pravdu...sme sa pozabudli

nevesta
19. máj 2006

Vsak hovorim, zbehnite do inej temy. toto su priznaky - konkretna vec, snazilky su tak vseobecne, tam sa kecat da 😉

cubatour
22. máj 2006

ahojte holky, aky bol vikend? 😉 katakata si tu? ozvi sa.... 🙂

katakata
22. máj 2006

cuba som tu...,MS som dostala zo soboty na nedelu, takže meskala 1 den... vcera som pol dna preplakala ale už sa mam lepsie...a dalsi mesiac snažilkovania predo mnou< tz si už v práci? ako víkend... ja som bola vcera celý den v robote...takže nič moc

cubatour
22. máj 2006

katakata podme radsej do temy snazilky V 😉

katrin
30. máj 2006

....aby som sa vrátila k pôvodnej téme, takže moje príznaky: vynechanie ms, príšerná bolesť v prsiach, ale inak nič... 🙂

zuz11
30. máj 2006

inak ja som o tom nevedela a zabudla ale mne sa po roku vratili plesne... a to cca 5 dni po oplodneni.. to bol prvy priznak ale to som vtedy netusila 😀 to mi az potom doktor povedal ze tam vznika idealne prostredie na take mrchy ☹ a tiez moje hodinky vynechali den a bolo mi to jasne a test to dokazal.. a potom mi zaccali rast a boliet prsia... bradavky sa asi tak zvojnasobnili a stmavli a aj brusko sa odulo.... 😉 zle mi zacalo byt od cca 7 az 8 tt 😀

katakata
30. máj 2006

zuz11, a ako bojujes s mykózami, toho sa aj ja najviac bojím mne sa dost často vracaju a nemusím byť ani tehotná už som vyskúšala všelico a nachviľu to zaberie a zasa su tam mrchy jedny...co na to môžes používať v tehotenstve? a máš to stále?

terqa
30. máj 2006

katakata: ja som mala dlhodobo zapaly min raz do mesiaca a som vsetko nachytala
a ako prevenciu som teraz zacala brat laktobacily a este pouzivam denne laktacyd a som uz 4 mesiace nic nemala 😉

katakata
30. máj 2006

to ja papam tiež pijem acidka a jem jogurty umyvam sa len s laktacydom a aj tak sa tej pliagy neviem celkomzbavit už už mam pocit ze je to prec a zase ma svine prepadnu...a počas tehotenstva sa ti to nevrátilo tak to je dobrá správa pre mna možno aj ja budem mat také štastie... 🙂 tak držim palce

pindula
30. máj 2006

baby...blba otazka...ako sa prejavuju tie mykozy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre