Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

pacmaha
9. nov 2008

no myslela som po opodnení... hneď na druhý deň ma začalo bolieť brucho a stále bolí, je to katastrofa, lebo bolí v kuse a nie sem tam... ale oplodnenie bolo pravdepodobne pred ovuláciou ( aspoň myslím). ty to máš od ovulácie? a ako je tebe?

alize
9. nov 2008

ahoj dievcata
ja som si datum pocatia presne vypocitala asi na 2 mesiace dopredu, aby sa babo narodilo v auguste buduci rok, a teraz sa pozorujem a hladam priznaky ci nam to vyslo. Zatial ma len trochu boli v podbrusku - hlavne po fyzickej namahe a mala som vytok ako bielok. Mam doma tehotensky test, ale ten je pouzitelny az po 10 dnoch. Neviete o nejakom, ktory mozem pouzit uz teraz, do MS uz nevydrzim.

zltalalia
9. nov 2008

Ahojte

lucylulu
9. nov 2008

caute ok takze ms nikde zatial vcera mi bolo zle a spat som sla z bolestami hlavy ale dnes je to uz dobre boli len trochu v podbrusku a krize tak neviem nevydrzala som a zas som si vcera urobila testik ale bol negativny ☹ tak asi len cakat a cakat na tu mrsku.. Alize ja som mala tiez bolesti bolo mi zle hned po ak sa to vyslo (po opladneny) a trvala to skoro 8 dni a teraz je to uz lepsie ale co to znamena neviem ale drzim palce nech je to to co chceme papa 😅

cilka2
9. nov 2008

ahojte, som tu prvý krát , v prvom rade chcem každej z vás gratulovať a držím palce.
ja mám za sebou toho tiež veľa.
Jedno IVF , ložili mi 2 embryá , žiadne nezmrazili a a na 14-deň som začala krvácať.
Potom ICSI s predĺženou kultiváciou , vložili mi jedno , 8 embryí zmrazili , na 5-6 deň som začala krvavý výtok.
nevyšlo to zas...
teraz som bola v utorok na KET , prvé 2 embryá neprežili rozmrazovanie , ďalšie 2 mi vložili, veľmi ma však od prvého dňa bolí brucho ako na menzes. vždy mám pocit , že už krvácam , ale našťastie zatiaš nič.
podľa normálu by som mala mať menzes dnes-zajtra.
stalo sa už niektorej z vás , že vložili 2 embryá , jedno prežilo , alebo aj obe a napriek tomu ste krvácala? môže to byť?
alebo napíšte prosím vaše skúsenosti.
ďakujem vám ahojte 😉

lucinka1104
9. nov 2008

robenie testov pred vynechaním menštruácie - je vyhodenie penazí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cilka2
10. nov 2008

prosím vás baby napíšte mi , ak máte nejaké skúsenosti na moje predošlé otázky , veľmi pekne ďakujem
držte sa 🙂

lucinka1104
10. nov 2008

cilka ja neviem, ale viem, že to je aj úpríznak tehu, keď máš pocit, že už už budeš krvácať a takisto bolesť podbruška 😉

cilka2
10. nov 2008

ďakujem, včera som mala 28- deň a cyklu a nič...
dnes je to 7-deň od KET, ale vždy ma bolí ako na menzes brucho a vždy mám pocit , že to už zo mňa tečie a nič...
tak dúfam...
držte sa čaute 😝

pacmaha
11. nov 2008

marcaradko: no ako sa máme? už došla? ja už som nevydržala a robila som si druhý test a negatívny... už ma prestali bolieť aj prsa a brucho sem tam tak asi už to dorazí... teda neviem, lebo tento mesiac to je nejaké divné a opačné🙂 kto sa v tom má vyznať???????

lucinka1104
11. nov 2008

pacmaha a ty si koľký DC?
Často som čítala, že bolesti su do dna očakávanej mrchy a potom prestanú a objavia sa zase neskôr.... 😕

pacmaha
11. nov 2008

tak to som ešte nepočula. dnes som mala dostať MS ale väčšinou mi príde na 3 deň meškania. tak ešte musím vydržať 2 dni. 😝 mňa by ani nenapadlo, že by som mohla byť tehotná ( stalo sa to 2 dni pred plodnýma dňama 😖 ) ale hned na druhý deň ma začalo dosť bolieť brucho a trvá to až doteraz. 😒 tak fakt neviem...

lucinka1104
11. nov 2008

ak si tehu tak to bude dievčatko 😵

pacmaha
11. nov 2008

tak to by bolo krásne 😵 ale testy mi ukázali že nie som... ale len tak ma zaujíma, ako vieš že by to bolo dievčatko?

lucinka1104
12. nov 2008

lebo 3 dni pred očakávanou ovu je to vždy dievčatko teda tie dva dni , deň pre je šanca 50 k 50 a v deň ovu je to chlapček 😉

pacmaha
12. nov 2008

tak dievčatko nebude, v noci prišla MS ale budem sa podla toho riadiť, ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

cilka2
12. nov 2008

ahojte baby , som tu zas , našťastie zatiaľ ma tá mrcha MS obchádza , dnes mám 9-ty deň od KET , brucho bolí vždy ako na menzes...
dnes som však počula aj to , že jedna nemala menzes a napriek tomu nebola tehotná , vraj to spôsobili tie lieky , ktoré si musím vkladať na udržiavanie / utrogestan/ , ale aj predtým som si vkladala tak isto a menzes prišiel, teraz však nie...
no dúfam 😉

martina05
12. nov 2008

Ahojte, chcela by som poprosiť o radu, resp. spýtať sa na Váš názor. .. 03.11.2008 som mala dostať MS. Doteraz neprišla. Mám nafúknuté brucho, výtok ako pred MS a chodím stále na WC. Robila som si už 2 testy/mamatest a pepino test ale vyšli negatívne. O bábo sa intenzívne snažíme už 2 mesiace, cyklus som mala vždy tak 29-30 dní. Viem že tie príznaky by mohli mať aj inú príčinu, tak neviem čo teraz. Rozmýšlala som že počkám ešte týždeň a potom behnem k lekárovi.....

lucinka1104
12. nov 2008

cilka držím palce , aby nedorazila 😉
martina nenapísalla si kedy si testovala , testovať sa neoplatí skôr ako , keď mrcha mešká táždeň, sú prípady kedy meškala až 13 dní a žena tehu bola , takže môžeš byť ja by som test zopakovala už napozajtra ak si tehu tak ti to už ukáže 😉

cilka2
12. nov 2008

ďakujem za palce, tiež držím palce 😀
ahojte

cilka2
13. nov 2008

baby koľko má byť minimálna hodnota HCG , aby sa to mohlo brať už za dobrú správu?

lucinka1104
13. nov 2008

cilka okolo 70

cilka2
13. nov 2008

urobila som si test a nič , tak neviem som trochu sklamaná

samayka
13. nov 2008

cilka, viem ze pocuvas s kazdej strany aby si bola v klude... ale ten klud je asi naozaj dolezity aby vsetko dobre vyslo.. budem ti drzat moc moc palceky...

lucinka1104
13. nov 2008

cilka , ale si si istá, že nebolo na test skoro???? 😕

nelka59
14. nov 2008

Ahojik..... Mam 20 rokov menstruaciu mavam pravidelne tak 31 dni a dostanem bez ziadnych bolesti pri menstruacii....poslednu menstruaciu som mala ked som cestovala mimo sr boli sme mesiac mimo sr a po mesiaci sli na slovensko dostala som ako vzdy ... presli mozno tri tyzdne a mala som bolesti v podbrusku take pichanie pri chodzi alebo ked som sla po schodoch sem tam ked som obla na wc ked som napla brucho citila som to... a raz vecer strasne nemohla som zaspat velmi ma to oblelo nevedela som sa nijako otocit trvalo to asi 5 az 7 minut bolo to najsilnejsie.. na nete som nasla ze sa vajicko uklada do maternice cize mozne tehotenstvo teraz ze je to vulacia neviem.... tie bolesti teraz necitim nejako a vcera vecer som mala spinavy vytok... a nic a dnes cez den asi menstruaciu mam tampon neviem je mozne tehotenstvo ak mi meskalo tkau dobu aale predsa prisli???? co znamena to psinenie obnova menstruacie tie bolesti boli ovulacne ci so mv tom??nejake take priznaky neviem este postrehnut....chodim casto mocit ale moze to byt aj prechladnutie a mam neviem stolica sa mi zda byt inej farby ina.... neviem poradte mi .... mam vela slin nejako v ustach a potim sa velmi ....najprv som mala pocit ako ked ze nejako uz mali byt tu kramy ze som v tom a v tej dobe nejaka smutna som obla citliva teraz sa tak nejako necitim neviem ..... poradte....prosim dik

nelka59
14. nov 2008

ahojte....... poradite mi?? mam 20 rokov a nikdy som nemala bolesti pri menstruacii... po skonceni poslednej som mala o par tyzdnou a tak bolesti v podbrusi citala som ze moze to byt tehotenstvo ze sa vajicko uklada do maternice ale nasla som aj ze ovulacne bolesti neviem co to moze byt.... meskali mi asi 2 tyzdne mozno aj daco viac a doslo mi spinavy vytok a na druhy den som asi dostala kramy.Mohla by som byt tehotna ked sice meskali ale dosli mi takze tehotenstvo to nebude vsak???? ci moze byt?? take priznaky viditelne enviem posudit asi nemam este...len chodi mcasto ciakt ale mzoe to byt aj prechaldnutie a sa nadpriemerne potim .. .a vtedy som bola citliva teraz sa mi to nejako nezda uz.... neviem ...a stolica sa mi zda byt ina hm??prosim poradte....

lucinka1104
14. nov 2008

nelka a menštruácia bola uplne normálna????

kiert
17. nov 2008

Ahojte. Potrebujem kocky od vas radu. Mala som nechraneny styk pocas svojich plodnych dni a asi tyzden na to ma zacalo intenzivnejsie boliet podbrusko, k tomu sa za par dni pridalo pichanie v oblasti vajecnikov (hlavne na lavej strane) a prechadza to az do krizov a bolest prsnikov. Zajtra by som mala dostat menstraciu, ale toto nie su moje bezne priznaky PMS. Bolesti sa zintenzivnuju a tak planujem zajtra zajst ku gynekologovi, pretoze si myslim, ze to moze byt najskor nejaky zapal, ale napadlo mi, ci si pre istotu nemam spravit pred navstevou gyn.tehotensky test, ale neviem ci to este nie je priskoro. Diky moc za odpovede 😉

kiert
17. nov 2008

Je tu niekto, kto by mi mohol poradit?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre