Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

mery888
30. máj 2009

lucinka tak teraz fakt nerozumiem tvojmu cyklu...šak teraz by mala byť ovulka..som z toho šiši.... 😕
dinduš a ty maš tento tyžden ten ultrazvuk...však..??
držím palce všetkým...baby uvidíte, že budete čoskoro mamulky...a super.... 🙂 🙂

petra2505
30. máj 2009

Babule mam otazku: ked ste zistili, ze ste tehotne pocitovali ste v ten mesiac jemnu bolest v podbrusku uz od ovulacie do terminu ocakavanej M?

mija777
30. máj 2009

Ahoj petra2505.Ja som sa ten cyklus takmer vobec nesledovala,ale ked uz sa blizil termin ms,pocitovala som take pobolievanie.Neskor az take,ze som bola presvedcena,ze sa mi spusta mrcha.A potom sa to zmiernilo,tak som testla a zistila som,ze som tehula 😵 😵 😵

...baby,chcem sa spytat,ci niektora ma skusenost s tym,ze jej bola na zaciatku tehu stale zima 😒 Ja sa uz asi treti den trasiem od zimy a to mam vnutri oblecene 3 vrstvy!Dufam,ze chora nebudem... ☹

petra2505
30. máj 2009

mija777 dakujem, ja cakam M az niekedy buduci tyzden, ale mavam take pobolievanie,, ze presne viem definovat kde mam aky organ 😀

mija777
30. máj 2009

Tak skus vydrzat este do terminu mrchy,ak nedojde,testni 😉

petra2505
30. máj 2009

ja vydrzim, testom neverim takze pockam az bude meskat dva tyzdne a pojdem k dokymu

perla200
30. máj 2009

petra teba už pár testov zradilo že? 😒

petra2505
30. máj 2009

perla ahoj, no veru par ich uz bolo, odvtedy netestujem 😉

perla200
30. máj 2009

úplne ťa chápem peťka...aj ja by som sa na to vykaslala....ako sa máš?

mija777
30. máj 2009

No ja by som 2 tyzdne urcite nevydrzala 😅 😀 Tak nech ti to vyjde.

bubinkaaa
30. máj 2009

petra2505: petra ja som mala tento mesiac bolesti ako pri mrche uz od ovulacie.....bola som presvedcena,ze som tehuuuuu.....a vies ako to dopadlo... 😔
No bodaj by si bola !!! 🙂 🙂 🙂

bubinkaaa
30. máj 2009

petra2505:a co sa tyka testov, tak ani ja by som teda nevydrzala cakat 2 tyzd.....pripajam sa k nazoru: mija777 😉 .....no po tejto mojej skusenosti z tohto mesiaca, ked som testovala o stosest a nakoniec mi to nevyslo, tak uz asi nebuderm viac testovat ani ja....ine to bude az by meskal menzes, ale predtym uz urcite nie!!!

bubinkaaa
30. máj 2009

pre mija777........myslim moja, ze ide u Teba o velke hormonalne zmeny, si na zac. tehotenstva a je prirodzene aj ked Ta trasie od zimy.....ja to mam stale tesne pred menzesom-3-4 dni..ak mas ale moja stale pochybnosti, aspon zavolaj lekarovi,,,,ja nie som lekar 😉

lucinka1104
30. máj 2009

mija to ani pan boh netuší

mery aj ja ,ale včera aj dnes som amal krvavé špinenenie a silné menštruačné bolesti takdufam, že bola dnes, včera sa nam nedalo,ale dnes sme sanžili , aj ked chudák manžel je chorý 😒

lucinka1104
31. máj 2009

no nič som 31 DC a ja som zase ešťe nemala ovu

mija777
31. máj 2009

Bubinkaaa aj ja si myslim...Aj ked ja som vzdy bola taky zimomravy clovek,ale byt naobliekana vnutri a aj tak mi je zima...asi ide na mna choroba.A to som tak nechcela,aby som v prvych tyzdnoch ochorela...K dr.mam ist 9.6.,tak vydrzim dovtedy,ak bude vsetko ok.A ty mas nieco nove?Ci ani nic...

Luci,ty mas ten cyklus velmi zlozity,hmm?

lucinka1104
31. máj 2009

Po pôrode budeš mať možno aj ty 😀
ja stale a veľmi často kojím to je tým hormony pracujú 😝

a an začiatku tehu býva zima ianks rdečne gartulujem k tehu

mija777
31. máj 2009

Dakujem luci.Tak to mas potom tazke...Tuzit po mimi a mat takto rozhadzane hormony.Ale raz sa ti to predsa musi podarit odsledovat 😉 Jaaaj,ja by som bola najradsej,keby sa tu kazdej,ktora tak tuzi po babatku hned podarilo otehotniet,nech sa mozme tesit vsetky spolu 😀 😀 😀

lucinka1104
31. máj 2009

hej to by bolo pekné

mija777
31. máj 2009

hej bolo...len keby to slo tak lahko,ze?

petra2505
31. máj 2009

Baby vcera som uz sla spat tak som neodpisala:
perli mam sa v pohode, tehotenske testy uz nekupujem 😀 ty sa mas ako?No uz sa blizi finale 🙂
bubinkaaa mne sa stalo a nie raz, ze som mala na teste // a nakoniec som M dostala takze testom neverim, vydrzim cakat dva tyzdne lebo skor by som k lekarovi nesla traposit, uz som tam tak letela a nakoniec som M dostala....

perla200
31. máj 2009

no my mame ešte 8 týždnov tak dúfam, že Simonka ešte bude v brušku🙂)) inak sa mame velmi dobre, už som namaterskej.....chvalabohu......

petra2505
31. máj 2009

no super, tak si to len pekne uzivaj, Simonke je urcite v brusku dobre aj ked ako som videla Tvoje nozky dostali zabrat, ale stoji to zato, co by som ja zato dala, aj keby som mala mat nohy naliate ako obor 😉 Perli hlavne, ze je vsetko o.k.

bubinkaaa
31. máj 2009

ahojte baby 🙂 Ktora uzivala PARLODEL a hned na to mala 1.mes strasne silny menzes??ja som taky silny nemala ani nepamatam ☹

petra2505
31. máj 2009

ja som mala, nosila som dve vlozky aj to bolo malo

mery888
31. máj 2009

hmmm a čože je to ten PARLODEL?? 😅

vanessa123a
31. máj 2009

cafte kočky mne k dnesnemu dnu meska 2-3dni testla som mamatestom ale vo stvrok aj to len kvoli tomu ze som musela uzit liek inak bysom to nechala tak a test som mala negativny...viem ze sa ma testovat az po meskani ale potrebujem brat nejake lieky a neviem co mam teraz robit ...nehovorim ze som tehu ale keby som bola tak by ma trafil slak ze beriem lieky.... myslite ze by uz mohol ukazat nejaku slabulinku ciarku vo stvrtok keby som bola??

tintiniacik
31. máj 2009

Babenky mám jednu otázocku.Pred 2tyž.som vysadila HA a včera sme si s priatelom nedavali pozor je nejaka moznost otehotniet ked bola vysadena HA pred takyd kratkym časom?dakujem za odpovede

dinduska
31. máj 2009

ahoj vanes to neviem to zalezi kedy si realne otehotnela.ved pockaj este do zajtra a sprav test a uvidis to by ti uz mal ukazat 😉 😉

mery888
31. máj 2009

vanes veď a netestneš dnes 🙂 ??pre istotu...
ja zase som si dnes zapalila cigaretku..a to som nefajčiar, len som bola už taká vystresovaná, že som musela ☹ ☹ ...a teraz tak premýšlam, že čo keď by som mohla byť tehu 😒 ...ale ja mam mať mrchu až presne o týžden.....ale myslím, že tehu nie som...a keby som bola tak to by bola aká šupa......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre