Príznaky tehotenstva už 5 dní po oplodnení?

babenko
25. apr 2006

Ahojte, chcem sa informovať či už na piatý deň po oplodnení je možné mať nejaké príznaky? Ide o to, že mám trošku tlaky v podbrúšku, lepšie povedané mám pocit akoby som mala menštruáciu ale tú by som mala dostať až o týždeň. Ešte nikdy som tento pocit pred tým tak dlho nemala. Vždy tak 1 - 2 dni pred dostaním.
Ďakujem za rady

dinduska
12. máj 2009

zabka este pockaj 2 dni a potom testni znova.ak bude aj ten negativny tak navstiv lekara nech ti da vyvolavacku.a mozno budu // a si tehu 😉 😉

zabka81
12. máj 2009

dakujem a mozem sa este spytat, kam sa dava ta injekcia vyvolavacka ? nemam totiz skusenosti 🙂

lucinka1104
13. máj 2009

Dakujem a zaby u tvopho gynekológa

mery888
13. máj 2009

zaby vyvolavacku dostaneš u gynekologa pekne do zadočku 😀

dinduska
13. máj 2009

ahojte kock tak ja som dnes bola u dr.povedal,ze je vsetko ok.ak nebudem mat problemi tak o 3tyzdne kontrola s odberom krvy a sonom.a ked som odchadzala sestricka mi uz zacala vypisovat tehu knizku tak uz sa na nu tesim 😀

dinduska
13. máj 2009

a ako vam ide snazilkovanie?ved je ten maj plodenia cas 😀 😀

lucinka1104
14. máj 2009

Ako sa mame?
Ja sa teším lebo yvzerá že sa mi cyklus vracia do normálu,lebho podľa hlienu a krčku mam ovu a dnes som 14 DC 😀

niki11
14. máj 2009

Ahojte, mozem sa k vam pridat? Vyzera to, ze aj my sme tehu! Vcera a dnes boli //, vcera slabsie, dnes uz peknucke jasne. Meska mi od pondleka a zatial mi nie je nejako zle, len prsia mam cim dalej tym vacsie. Chcela by som sa spytat, kedy by som mala ist k lekarovi?

niki11
14. máj 2009

Baby a este jedna otazka... Je normalne, ze uz po tak kratkom case tehu som stale tak neskutocne hladna?

mmaattuuss
14. máj 2009

Ahoj niki, k lekarovi mozes ist aj v pondelok. Aspon Ta pozrie, alebo ti urobi aj sono, alebo ta objedna na sono neskor. Ten hlad je normalny ale mozno po par tyzdnoch budes mat totalne nechutenstvo, ako teraz ja. Mne nebyva zle, len ma bolia prsia a som dakedy dost unavena no a momentalne uz mozno aj druhy tyzden mam obdobie totalneho nechutenstva, musim sa nutit jest, pritom predtym ako som zistila, ze som tehotna, tak som jedla fakt aj ja kazde dve hodiny a mozno aj castejsie.

simib
14. máj 2009

Dinduš,Lucka ako sa máte? 😀

dinduska
14. máj 2009

ahoj simi,az nato,ze ma strasne bolia prsia,je mi zle,mam strasne nechutenstvo,je mi navracanie,sem tam ma prehana,stale chodim cikat,som unavena sa mam super :- 😅 😅 😅 😀

a ty ako?

niki gratulujem

simib
14. máj 2009

No Dinduš ja mám 2 dni záhadných duchov na testoch,a dnes poobede 25citl.je v albume.Dnes mi brali krv,takže zajtra okolo 10 budem vedieť presne na čom som.

lucinka1104
14. máj 2009

jééééééééééééééj siásmi určite si tehu tak sa teším 😉
my snažilkujeme ako ja mamlen ten mikroskp na ten sa naspolieham , no podľa môjho tela mam ovu a som dnes 14 DC to by znamenalo, že sa mi vracia cyklus do normálu to by bolo skvelé.
Joj tak si ma potešila hned mam dobrú naladu.
Môj amlý jetoťižto protivný až až posledný týždeň už som zrelá napsychiatriu 😀

saksina
14. máj 2009

simib gratulujem potichucky, to je jasna druha ciarka 😉 vidime ju vsetky, nielen ty 🙂 jooj, ako sa tesim, ze sa to podarilo dalsej 😵 drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo 😵 a zajtra nam daj vediet, sme zvedave 😀

lucinka1104
14. máj 2009

simi a koľký DPO dnes si?

dinduska
14. máj 2009

simi ty potvora ani si mi nenapisala aby si sa pochvalila 😠 😠
zajtra hned napis ako si dopadla 😉 drzim moc moc palceky nech je to potvrdzujuca sprava 😀 😀

simib
14. máj 2009

Luci som 12DPO

simib
14. máj 2009

Dinduš a nepísala,lebo si ešte nemyslím,že to vyšlo.

lucinka1104
14. máj 2009

ale čo by vyšlo 😵

simib
14. máj 2009

Luci samé tiene aj dnes sa ukázal až po pol hodine,tak neviem.Mám skôr pocit na mrchu v bruchu.Do rána počkám a hotovo.A som pripravená na hocijakú správu od lekára,takže tak.

simib
15. máj 2009

Takže napätie pokračuje.Výsledky mu nedošli všetky,takže až v pondelok.Ale ja už cítim mrchu každú chvílu.

simib
15. máj 2009

Tak ja vám dávam hlásenie a vy nikde? 😕

lucinka1104
15. máj 2009

upratujem ako najatá, veru je to ako naschvál som napätá aj za teba ....fuj ja mam zase také ovulačné bolesti , že som uplne hotová ,ale už je asi po aj som kusoček zakrvácala tak sa už asi odlupila lebo sa mi podstatne ulavilo.....

žena sa ,ale zvykne v tehu cítiť ako pred mrchou a testuješ skoro dnes si len 13 DPO nie tak možno aj za to len tienik.... 😕

dinduska
15. máj 2009

ahojte babky 😀
ni toto simi ja som cely den cakala a nemohla som sa dockat ze co si napisala lebo som nebola doma a ta takto.joj

mery888
16. máj 2009

ahoj kočandy.. 🙂
🙂 lucinka dúfam, že to vynde tento mesiac...budem držať moc moc palce...
simib podľa mňa si tehu..pekná čiaročka 🙂
dinduš už je lepšie??
saksinka tak čo pomaly príde ovulka...tešíš..dúfam, že to tento mesiac to vynde 😉

ja mám mať ovu asi tak o týžden nakoľko mám 32 dňový cyklus a mrchu som mala od 6.5....ale neriešim...nechcem na to myslieť..dostala som sa do takého obdobia, že chcem byť s manželíkom vtedy keď chceme a nie keď by sme mali... 🙂 🙂

dinduska
16. máj 2009

ahojky kocky

drzim vam palceky ked uz pride ta ovulka 😀

vanes a ty ako?

simi no ako to vyzera s tou mrchou? 😨

majka a tebe sa ako dari?uz vies co budes mat? 😕 😨 😨

ja uz som konecne v pohode uz mi nebyva tak zle.akurat rano od hladu tak musim rychlo nieco zjest.skoro vobec nemam chut na sladke.strasne mam chut na chipsy a syr 😀 😀 a strasne mam chut na ovocie.kazdy den mam niekolko druhou 😀 banan,jablcko a mandarinky a uz sa strasne tesim na melonik 😀 😀

dinduska
16. máj 2009

kde ste kto??? 😕 😨 😕 😨

dinduska
16. máj 2009

baby vy kde ste vsetky?co ste isli zurovat??? 😕 😕 😕 😕 😕

lucinka1104
17. máj 2009

dinduš tak to bude chlapec to som mala aj ja 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre